Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Zdałem drugi egzamin na Dordacę Inwestycyjnego przyznawany przez KNF

Dodano: 24-sty-2019

Witajcie moi drodzy,

Jestem coraz bliżej zdobycia tytułu Doradcy Inwestycyjnego, przede mną już tylko został jeden egzamin. 23 stycznia dotarła do mnie wiadomość, że zaliczyłem II egzamin na Doradcę Inwestycyjnego organizowany i przyznawany przez Komisję Nadzoru Finansowego. Plik źródłowy z publikacją wyników znajduje się tutaj.

Przypomnę tylko, że I egzamin zdałem w marcu 2018 r. Więcej o tym piszę tutaj.

Wg obiegowej opinii jest to najtrudniejszy z trzech egzaminów. Oprócz sporej wiedzy jego zdanie wymaga też trochę szczęścia. Przygotowanie do II etapu zajęły mi w sumie ponad pięć miesięcy. Przykładowy test, z tego etapu, z lat ubiegłych znajduje się tutaj. A wszystkie dokładne wymagania, z zakresu wiedzy, jakie trzeba znać aby uzyskać tytuł Doradcy Inwestycyjnego wypisane są w rozporządzeniu KNF tutaj.

Przede mną trzeci etap, trzymajcie za mnie kciuki 🙂

Przygotowując się do egzaminu korzystam z materiałów przygotowanych przez licencjonowanego Doradcę Inwestycyjnego Marcina Reszkę. Uważam je za bardzo dobre, zdecydowanie skracają naukę. Marcin właśnie startuje z programem przygotowań do podejścia do I egzaminu w październiku 2019 r. Jeżeli też chcesz zdobyć ten tytuł warto skorzystać z jego wsparcia: http://www.reszka.edu.pl/

========================

Link do warsztatu Trend Trader: http://bit.ly/trend-warsztat Link do zapisu na webinar: http://bit.ly/webinar-dax

Śledź moje analizy, aktualnie otwarte pozycje i zlecenia oczekujące na żywo w Trading Club`ie. Po więcej szczegółów zapraszam tutajhttps://robertsmug.pl/the-trading-club-cfd.html

=======================

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

PS.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.