Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Brokerzy

Polecani brokerzy:

 

Jak już pewnie wiesz, brokerów na rynku jest wielu, ale tylko kilku jest godnych polecenia, dlatego chcę przedstawić kilku według mnie najlepszych, za pośrednictwem których inwestuję sam na rynkach akcji, kontraktów futures, FX i CFD.

Brokerzy z usług, których korzystam to:

1) Uznane w Polsce, w Europie i na świecie firmy inwestycyjne.

2) Zdobywcy wielu nagród za jakość oferowanych usług i ich zakres.

3) Brokerzy oferujący bardzo dobre warunki rynkowe.

4) Brokerzy posiadający tylko renomowane licencje.

Poniżej znajdziecie linki afiliacyjne do brokerów z jakich usług korzystam, wybierając jednego z nich wspieracie rozwój tej strony.

 

Ci brokerzy to:

XTB – polski broker – http://bit.ly/xtb-pl

ICMarkets – https://bit.ly/icmarkets-eu

Exante – https://bit.ly/EXANTE-akcje

InteractiveBrokers – https://bit.ly/interactive-akcje

 

Usługi:

PITFX.pl: Firma pomagająca rozliczyć podatek giełdowy od dochodów uzyskiwanych zarówno w kraju jak i zagranicą: https://sklep.pitfx.pl/

=================================

WAŻNE OSTRZEŻENIE: Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia przez Tradera strat przekraczających wartość depozytu nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Trader powinien kierować się własnym osądem.