Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Vlog nr 3: Jak grać z trendem? Przykład zyskownej pozycji na kawie

Dodano: 6-Gru-2019

Czy wiesz dlaczego uważam, że gra z trendem jest najprostszą techniką inwestycyjną dla osób początkujących oraz dla tych, którzy pomimo, że są już na rynku od wielu lat nie potrafią nadal generować pozytywnych stóp zwrotu?

Sprawdź odpowiedź w moim video, w którym omawiam moje ostatnie zagranie na kawie oraz opowiadam dlaczego zarabia się tylko jak się zamyka zyskowne pozycje, przytaczając ciekawym przypadek jednego z moich klientów, który miał milion zysku w niezamkniętych pozycjach. Video zobaczysz poniżej.

Na facebook`u umieściłem też moje inne zagranie na europejskim odpowiedniku VIX. Możesz je zobaczyć tutaj: http://bit.ly/vix-zagranie

 

Jeżeli chcesz zapoznać się dokładnie z moją techniką inwestowania lub spróbować tradingu automatycznego zapraszam na moją stronę tutaj: http://bit.ly/warsztaty-i-automaty

======================

Brokerzy brokerów z usług, których korzystam:

  1. IC Markets:  http://bit.ly/ic-markets-ecn
  2. Tickmil: http://bit.ly/Tickmill-DAX 
  3. XTB: http://bit.ly/xtb-polski-broker

Polub moją stronę na Facebook`u: https://www.facebook.com/ProfitInvestingEU/

Aby nie ominęło Cię żadne video w przyszłości proszę zapisz się na moją listę mailingową na dole strony oraz subskrybuj też mój kanał na YouTube tutaj.

Dziękuję bardzo.

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA, Doradca Inwestycyjny (740)

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

PS.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.

 

Informacje przedstawione na tej stronie nie stanowią „rekomendacji inwestycyjnych”, ani „informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną” w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku). Osoby czytające treści, które są tu publikowane, podejmują decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.