Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Konsekwentna konsekwencja jedna z 3 najbardziej pożądanych cech!

Dodano: 18-Lis-2020

Jedną z 3 najważniejszych cech każdego dobrego inwestora jest konsekwentna KONSEKWENCJA. I specjalnie to podkreślam taką grą słów z racji, że jest to naprawdę mega ważne. Albo nauczysz się być osobą konsekwentnie konsekwentną i podejdziesz do wyrobienia sobie tego nawyku bardzo poważnie albo nie masz co liczyć na sukces na rynku z jednym wyjątkiem, o którym wspomnę w tym tekście dlatego przeczytaj go uważnie.

Pewnie nie raz zdarzyło Ci się czy to inwestując czy to w życiu, że zamiast postępować zgodnie ze swoimi zasadami, planem, ustaleniami nie robiłeś tego. Powody do takiego zachowania mogły być najróżniejsze od zwykłych naszych ludzkich cech charakteru i wyrobionych nawyków do wydarzeń losowych uniemożliwiających nam odpowiednie działanie.

Niestety konsekwencje naszej niekonsekwencji w inwestowaniu są w długim terminie czasu często bardzo negatywne. Utracone np. odpowiednie wejście w rynek z pozycją może doprowadzić do utraty szansy na zysk, a potem albo powodować przeżywaną wewnętrznie frustrację albo gonienie na siłę rynku. Granie większą niż się powinno pozycją może spowodować zbyt szybkie zamykanie pozycji na pierwszej korekcie, a potem obserwację jak rynek powraca do ruchu w naszym kierunku lub pojawienie się dużej straty, której nie mielibyśmy jakbyśmy zachowywali się konsekwentnie.

Dlatego celem każdego inwestora powinno być przede wszystkim nauczenie się być za wszelką cenę konsekwentnym w swoim działaniu, w każdym aspekcie inwestowania. Jest to wymóg koniecznie bezwzględny, a nie zalecany.

Technik wyrabiania w sobie konsekwencji jest sporo. Wymaga to przede wszystkim sporo czasu, poznania swoich wszystkich punktów, które powodują nam, że jesteśmy nie konsekwentni oraz świadomej i stopniowej ich eliminacji. Dobrym startem wg mnie do rozpoczęcia tego procesu jest system przedstawiony przez dr. Bretta Steenbargera w tym artykule: http://traderfeed.blogspot.com/2020/11/grading-your-trading.html  Pozwoli on na zidentyfikowanie Twoich słabych punktów i pracę nad niemi. Osobiście moim największym wyzwaniem, powstrzymującym mnie przed byciem jeszcze lepszym w tym co robię, jest obecnie psychologia i bardzo mocno nad nią pracuje.

A co jeśli trudno nam się tego nauczyć? Staramy się a nam nie wychodzi bycie konsekwentnym? Cóż pewnym rozwiązaniem jest zainteresowanie się handlem automatycznym. Jeżeli strategię, która wg Ciebie mogła by zarabiać dla Ciebie pieniądze ale z powodu Twojej nie konsekwencji nie udaje Ci się, to spróbuj ją zaprogramować. Automaty są po prostu konsekwentnie konsekwentne w swoim działaniu, nic je nie rozprasza, ani nic im nie przeszkadza i potrafią bardzo skutecznie egzekwować każdy aspekt strategii.  Ale uwaga jeżeli strategia jaka jest w nich zaszyta nie będzie skuteczna to także będą działać ale nie z takimi rezultatami jakimi byśmy się spodziewali.

Przy okazji teraz mam ciekawą propozycję na automat EA OIL Trader.  Automat ten nie oferowałem od sierpnia 2019 roku. Teraz postanowiłem go udostępnić, ponieważ części osobom, które zakupiły go na samym początku skończyły się licencje. Udostępniam go ponownie na dość krótki czas, bo tylko do 27 listopada. Oferuję też go w bardzo przystępnej cenie, tak aby był dostępny dla większej ilości osób ale jednak ograniczonej. Automat objęty jest gwarancją wyników lub zwrotem pieniędzy za niego.

Automat ten można nabyć pojedynczo lub w bardzo korzystanej opcji z dwoma innymi! Kliknij poniżej, i zapoznaj się z jego opisem oraz moją propozycją:

-5Dni -20Godzin -48Minut -56Sekund

.

=== EA OIL Trader – KLIKNIJ TUTAJ === 

.

=== 3 automaty – KLIKNIJ TUTAJ ===

.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.

Dziękuję bardzo.

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA, Doradca Inwestycyjny (740)

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336