Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Jak dobrać wielkość pozycji aby nie wyzerować konta? #14

Dodano: 26-Cze-2020

Dzień dobry!

Wiele osób zadaje mi pytanie jak dobieram wielkość pozycji do wielkości kapitału czyli ile ryzykuje na jedną pozycję. Wg mnie jest to sprawa bardzo indywidualna każdej osoby bo każdy z nas jest inny, ma inny apetyt na ryzyko, inne doświadczenie i inaczej akceptuje straty. Dlatego postanowiłem nagrać film w którym omawiam jak dobrać wielkość pozycji ale na podstawie twardych danych przy użyciu bezpłatnego symulatora dostępnego w sieci.

Jeżeli masz problem z właściwym obliczeniem wielkości pozycji do wielkości posiadanego kapitału i akceptowalnego przez siebie ryzyka to zapraszam do obejrzenia filmu, w którym omawiam jak to właściwie robić:

✔ Symulator krzywej kapitału: http://www.equitycurvesimulator.com

Automat jaki pokazuje na filmie DAX Auto Day Trader LT: https://robertsmug.pl/dax-auto-trader-lt

Pobierz bezpłatny E-BOOK: Jak zacząć inwestować z trendem: http://bit.ly/ebook-trend

Jeżeli chcesz zapoznać się dokładnie z moją techniką inwestowania lub spróbować tradingu automatycznego zapraszam na moją stronę tutaj: http://bit.ly/warsztaty-i-automaty

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.

======================

Instrumenty które pokazuje na video znajdziesz u 3 brokerów z usług, których korzystam:

  1. IC Markets:  http://bit.ly/ic-markets-ecn
  2. XTB: http://bit.ly/xtb-polski-broker
  3. AMPGlobal: broker oferujący dostęp do prawdziwych kontaktów futures i wolumen rzeczywistego: http://bit.ly/AMP-Global

Polub moją stronę na Facebook`u: https://www.facebook.com/ProfitInvestingEU/

Aby nie ominęło Cię żadne video w przyszłości proszę zapisz się na moją listę mailingową na dole strony oraz subskrybuj też mój kanał na YouTube tutaj.

Dziękuję bardzo.

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA, Doradca Inwestycyjny (740)

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

 

Informacje przedstawione na tej stronie nie stanowią „rekomendacji inwestycyjnych”, ani „informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną” w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku). Osoby czytające treści, które są tu publikowane, podejmują decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.