fbpx

Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Jak myślisz a potem działasz to tylko wtedy osiągasz wyniki

Dodano: 17-Sty-2021

W tym wpisie chcę podzielić się z Tobą bardzo cennymi przemyśleniami, w wersji bardzo krótkiej aby nie wyszedł z tego rozdział jakiejś książki 🙂 Możesz je wdrożyć u siebie od zaraz.

 

W tym tygodniu zbieram pomysły na nagranie kolejnych filmów do mojego warsztatu Trend Trader, pomiędzy obserwacją wzrostów na Pszenicy, która nie zapeszając rośnie tak jak moje zyski na niej, jak szalona, rynku akcji amerykańskich i tworzeniem nowego automatu.

Jednym z filmów jaki trafi do działu Psychologia Inwestowania będzie film, w którym omówię 4 ważne aspekty, na których powinieneś skupić się jeżeli zajmujesz się inwestowaniem. Przybliżę Ci je teraz po kolei.

 

Pierwszy z nich to Skupienie. Na czym się skupiasz to w tej dziedzinie osiągasz wyniki, pozytywne lub negatywne. Chcesz zarabiać inwestując, skup się na odpowiednich dla Ciebie rynkach, i na technikach, które dadzą Ci zarobić bez emocji.

 

Drugi to Nauka: Nie zarabiasz lub zaczynasz dopiero, wróć lub zacznij od nauki. Zapisz się na jakiś kurs, przeczytaj kilka książek, zbuduj sam swój system inwestowania. Jak nie odrobisz tej części z pozytywnym skutkiem nie ma sensu iść dalej, jak pójdziesz to stracisz. Co do znaczy z pozytywnym skutkiem? Takim, którego wynikiem jest posiadanie podejścia do inwestowania, które daje nam zyski w długiej perspektywie czasowej.

 

Trzeci do Doświadczenie: Odrobiłeś punkt drugi to czas na działanie. Sprawdź swoją teorię na rynku. Dostosuj ją się zmieniających się lub nie przewidzianych warunków. Wyłapuj nowe pomysły na możliwości zarobku.

 

Czwarty to Wyniki: Sprawdź jak mają się Twoje wyniki do Twoich oczekiwań i do wyników innych. Jeżeli jesteś zadowolony super! Jeżeli jesteś nie zadowolony, sprawdź co możesz poprawić, sprawdź co robisz nie tak, jeżeli poświęcasz np. na coś za dużo czasu, sprawdź jak możesz to polepszyć. Uwaga, jeżeli nie odrobiłeś punktu drugiego Nauka, nie licz tutaj na cuda, cuda na rynkach finansowych nie istnieją.

 

Mam nadzieję, że ten plan na drogę do sukcesu przekujesz na własne przemyślenia i działanie. Nie ma róży bez kolców i łatwych zysków na rynkach. Jak mówi sam Buffet Inwestowanie jest proste ale nie jest łatwe, przynajmniej na początku.

Pobierz bezpłatny E-BOOK: Jak zacząć inwestować z trendem: http://bit.ly/ebook-trend

A może kurs on-line lub szkolenie indywidualne?

 

Jestem autorem dwóch szkoleń: Warsztatów Trend Trader, jeżeli chcesz nauczyć się inwestowania z trendem i obserwować jak sam to robię oraz Szkolenia indywidualnego on-line lub w moim biurze, podczas którego wiedzę z zakresu gry z trendem mogę przekazać Ci osobiście.

 

Szukasz strategii automatycznych?

 

Oferuję również strategie automatyczne, które uwalniają 95% czasu jaki poświęcasz na inwestowanie lub chcesz zdywersyfikować swój sposób inwestowania.

 

Najbardziej znany mój automat EA OIL Trader handlującego na Ropie.

DAX Auto DayTrader LT rozgrywający DAX`a w ciągu z reguły jednej sesji.

DAX Kupuj Strach – strategia zaszyta w tym automacie działa na rynkach już od lat 80 XX w.

 

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.

 

Polub moją stronę na Facebook`u: https://www.facebook.com/ProfitInvestingEU/

Aby nie ominęło Cię żadne video w przyszłości proszę subskrybuj też mój kanał na YouTube tutaj.

Dziękuję bardzo.

Pozdrawiam

Robert Smug

Indywidualny Inwestor, MBA, Doradca Inwestycyjny (740)

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

 

Informacje przedstawione na tej stronie nie stanowią „rekomendacji inwestycyjnych”, ani „informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną” w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku). Osoby czytające treści, które są tu publikowane, podejmują decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

#trading #inwestowanie