Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Czy mamy jeszcze szansę na spadki na ropie? Analiza #90

Dodano: 11-Lis-2020

Zapraszam do obejrzenia analizy video, w której przyglądam się indeksom, takim jak #SP500, #Nasdaq, #DAX, #WIG20 oraz indeksowi tzw. „strachu” #VIX. Podczas analizy staram się wskazać ich dalsze zachowanie na najbliższe tygodnie oraz weryfikuje moje wcześniejsze przewidywania.

W drugiej część analizy omawiam bieżącą sytuację na Ropie WTI, która może być w dość ciekawym miejscu obecnie i sam osobiście planuję na niej pozycję, o której mówię w video.

Jak zawsze w analizach staram się wskazywać ciekawe instrumenty trendowe, którymi warto się interesować, ponieważ są to instrumenty z dużym potencjałem ruchu. Gra z trendem ma tą przewagę nad innymi technikami, że skupiamy się tylko na jednym kierunku ruchu instrumentu.

Jeżeli uznasz ją za wartościową, podziel się swoimi wnioskami w komentarzu pod wpisem oraz udostępnij ją innym osobom!

Zapraszam do obejrzenia analizy poniżej.

Ważny UPDATE:

Obecnie na Ropie mam otwartą pozycję na podstawie tego o czym mówię w analizie. Na kanale Youtube i Facebook`u rozpocząłem też serię live`ów, w których na przykładzie zagrania na Ropie pokazuję i wyjaśniam jak wygląda u mnie proces inwestowania od wyboru instrumentu, poprzez otwarcie, prowadzenie, zamknięcie i ocenę zagrania. Link do pierwszego nagrania znajdziesz tutaj:

Zapisz się na bezpłatny webinar zatytułowany: Jak zacząć inwestować z trendem w 5 niezbędnych krokach? Datę i godzinę znajdziesz pod tym linkiem: https://bit.ly/spotkanie2020

Pobierz bezpłatny E-BOOK: Jak zacząć inwestować z trendem: http://bit.ly/ebook-trend

Jeżeli chcesz zapoznać się dokładnie z moją techniką inwestowania lub spróbować tradingu automatycznego zapraszam na moją stronę tutaj: http://bit.ly/warsztaty-i-automaty

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.

======================

Instrumenty które pokazuje na video znajdziesz u 3 brokerów z usług, których korzystam:

    1. IC Markets:  http://bit.ly/ic-markets-ecn
    2. XTB: http://bit.ly/xtb-polski-broker

 

Polub moją stronę na Facebook`u: https://www.facebook.com/ProfitInvestingEU/

Aby nie ominęło Cię żadne video w przyszłości proszę subskrybuj też mój kanał na YouTube tutaj.

Dziękuję bardzo.

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA, Doradca Inwestycyjny (740)

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

 

Informacje przedstawione na tej stronie nie stanowią „rekomendacji inwestycyjnych”, ani „informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną” w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku). Osoby czytające treści, które są tu publikowane, podejmują decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

#trading #inwestowanie #kontrakty #indeksy #towary #trend #dax #wig20 #oil #ropa #wti #smug