Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

3 instrumenty trendowe, na których warto inwestować w sierpniu

Dodano: 8-Sie-2019

3 instrumenty trendowe, na których warto inwestować w sierpniu

 

Witajcie moi drodzy!

Wakacje są już po półmetku i powoli zbliżają się do końca, na rynkach finansowych jednak cały czas się coś dzieje i tam nie ma wakacji 🙂

Zgodnie z harmonogramem analiz jakie obecnie przygotowuję zapraszam do obejrzenia kolejnej comiesięczne analizy video, w której wskazuje 3 naprawdę bardzo ciekawe instrumenty trendowe, którymi warto się interesować, są to instrumenty z dużym potencjałem ruchu.

W analizie odnoszę się też do instrument jakie analizowałem w miesiącu lipcu i pokazuję jaki wykonały ruch oraz czy wygenerowały sygnał zgodnie z ruchem trendowych, którym zawsze jest dla mnie wybicie ostatniego szczytu lub dołku.

Gra z trendem ma tą przewagę nad innymi technikami, że skupiamy się tylko na jednym kierunku ruchu instrumentu.

Jeżeli uznasz ją za wartościową proszę udostępnij ją innym osobom oraz podziel się swoimi wnioskami w komentarzu pod wpisem!

Zapraszam do obejrzenia analizy poniżej.

Instrumenty które pokazuje na video znajdziesz u 2 brokerów z usług, których korzystam:

  1. IC Markets:  http://bit.ly/ic-markets-ecn
  2. Tickmil: http://bit.ly/Tickmill-DAX 
  3. XTB: http://bit.ly/xtb-polski-broker

 

=======================

Szczegółowy opis Szkoleń, Warsztatów i Automatów (EA) jakie oferuję znajdziesz pod tym linkiem: http://bit.ly/szkolenia-ea

======================

Polub moją stronę na Facebook`u: https://www.facebook.com/ProfitInvestingEU/

Aby nie ominęło Cię żadne video w przyszłości proszę zapisz się na moją listę mailingową na dole strony.  Subskrybuj też mój kanał na YouTube tutaj.

Dziękuję bardzo.

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA, Doradca Inwestycyjny (740)

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

PS.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.

 

Informacje przedstawione na tej stronie nie stanowią „rekomendacji inwestycyjnych”, ani „informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną” w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku). Osoby czytające treści, które są tu publikowane, podejmują decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.