Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Nowy #Instrument_miesiąca #8 (wykres)

Dodano: 28-Maj-2019

Nowy #Instrument_miesiąca #8 (wykres)

Witajcie moi drodzy!

Ostatni instrument tygodnia prezentowałem prawie miesiąc temu, czas na nowy typ. Od teraz nie będzie to już instrument tygodnia ale miesiąca. Jeżeli inwestujemy na interwale dziennym, tak jak np. ja to robię, to tak naprawdę nie ma zbyt dużo „bardzo pewnych” typów, a tylko takie staram się prezentować bo sam z reguły też inwestuje na instrumentach jakie typuje.

Od teraz zmieni się także częstotliwość analiz video, one też nie będą już tygodniowe ale miesięczne. Każda analiza video pokaże się zawsze w pierwszym tygodniu miesiąca, a w 3 tygodniu miesiąca zaprezentuje wykres z instrumentem tygodnia.

Teraz czas na trochę konkretów, w tym tygodniu instrumentem na najbliższe kilka tygodni wartym obserwacji jest indeks australijski AUS200.  Od grudnia 2018 r. porusza się on w mocnym trendzie wzrostowym, robiąc sobie chwilowe przerwy w postaci większych lub mniejszych konsolidacji. Raz rozpoczęty trend trudno odwrócić i może nadal zobaczymy na nim kontynuację ruchu wzrostowego. Ostatnie przyspieszenie wzrostów mogliśmy na nim obserwować po wynikach wyborów parlamentarnych, w których to wygrała partia prawicowa, dotychczas sprawująca władzę, rynek odebrał to bardzo pozytywnie. Korekta jaka pojawiła się na światowych rynkach też na tym indeksie ma mniejszą wartość niż np. na indeksach amerykańskich co wg mnie świadczy o jego sile.

Moment wejścia zawsze osobiście szukam po wybiciu nowych szczytów. Pozycje obronne planuje ustawić w obszarze od połowy konsolidacji do jej dołu. Przy pozytywnie rozwijającym się ruchu wzrostowym planuje także dokładać kolejne pozycje.

Pamiętaj, że proponowany instrument to moja propozycja do obserwacji na kilka następnych dni i tygodni. rynek nigdy nie wiadomo kiedy wybije i pójdzie typowanym przez nas kierunku. Czasami to zajmuje kilka godzin a czasami kilka tygodni. Liczy się cierpliwość i przygotowanie na ew. ruch.

Instrumenty ten znajdziesz u 2 brokerów z usług, których korzystam:

  1. XTB: http://bit.ly/xtb-polski-broker
  2. IC Markets:  http://bit.ly/ic-markets-ecn

 

=======================

Szczegółowy opis Szkoleń, Warsztatów i Automatów (EA) jakie oferuję znajdziesz pod tym linkiem: http://bit.ly/szkolenia-ea

======================

Link do strony na Facebook`u: https://www.facebook.com/ProfitInvestingEU/ Aby nie ominęło Cię żadne video w przyszłości proszę zapisz się na moją listę mailingową.  Link znajdziesz tutaj. Oraz polub moją stronę na Facebook`u tutaj oraz subskrybuj mój kanał na YouTube tutaj. Dziękuję bardzo.

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

PS.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.