Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Analiza 11.03: 4 ciekawe instrumenty trendowe na najbliższy tydzień

Dodano: 11-Mar-2019

Analiza 11.03: 4 ciekawe instrumenty trendowe na najbliższy tydzień

W tym tygodniu wskazuje trzy ciekawe instrumenty, które mogą być trendowe w ciągu najbliższych kilku dni. Te instrumenty to Ropa Brent / WTI, japoński jen USDJPY i europejski indeks EU50. Sprawdź dlaczego warto obserwować omawiane przeze mnie instrumenty i gdzie ewentualnie szukać możliwości podłączenia się do trendu.

W swoich analizach poszukuję tylko okazji na instrumentach, na których mamy trend. Trend to wg mnie skuteczna i prosta technika inwestycyjnych dająca przewagę w długim terminie czasu. Nie jest to oczywiście technika dająca 100% skuteczność, zawsze należy pamiętać o odpowiednim zarządzaniu ryzykiem. Zachęcam też do obejrzenia moich wcześniejszych analiz. Warto zwrócić uwagę na to, o czym mówiłem tydzień, dwa, trzy temu. Moje analizy charakteryzują się pewną ciągłością, nie zmieniam spojrzenia na rynek z dnia na dzień.

Link do strony na Facebook`u: https://www.facebook.com/ProfitInvestingEU/

=======================

Śledź moje analizy, aktualnie otwarte pozycje i zlecenia oczekujące na żywo w Trading Club`ie: http://bit.ly/trading-club-cfd

Szczegółowy opis Szkoleń Indywidualnych, Warsztatów i automatów jakie oferuję znajdziesz pod tym linkiem: http://bit.ly/szkolenia-ea

======================

Brokerzy z usług jakich m.in korzystam:

  1. XTB: www.xtb.pl
  2. IC Markets:  http://bit.ly/ic-markets-ecn

 

Aby nie ominęło Cię żadne video w przyszłości proszę zapisz się na moją listę mailingową.  Link znajdziesz tutaj. Oraz polub moją stronę na Facebook`u tutaj oraz subskrybuj mój kanał na YouTube tutaj. Dziękuję bardzo.

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

PS.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.