Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Niedoceniany Element w Inwestowaniu – CZAS. Przeczytaj Jaki Ma Wpływ na Twoje Wyniki

Dodano: 24-sty-2022

Dzień dobry!

 

Dziś napiszę Ci kilka słów o bardzo ważnym czynniku w Inwestowaniu, który ma ogromny wpływ na wyniki. Jest on często nie doceniany lub nie zwraca się na niego uwagę czyli o Czasie.

● Wiele osób jest bardzo niecierpliwa, chce widzieć wyniki tu i teraz lub pod wpływem strachu lub chciwości ucieka z rynku z minimalnym zyskiem. Takie zachowania powodują, że ogromną popularnością cieszy się np. Day Trading lub handel kilkudniowy. Te podejścia są jednak bardzo nie efektywne, jeżeli nie zajmuje się ktoś inwestowaniem zawodowo. Angażują mnóstwo czasu i w efekcie przynoszą dla większości tylko straty.

● Natomiast jak spojrzymy na wykresy instrumentów trendowych to ich wartość (cena) nie wzrosła lub nie spadła przeważnie w ciągu kilku godzin lub dni ale odbyło się to na przestrzeni z reguły kilku miesięcy lub nawet lat. Weźmy sobie pierwszy lepszy wykres instrumentu, który rósł, np. spółki TESLA poniżej. Pierwsza fala wzrostowa trwała 454 dni, druga, krótsza ale bardzo intensywna trwała ponad 100 dni. A cały ruch do góry ponad dwa lata.

I nie jest to jakiś odosobniony przypadek ale powtarzające się zachowanie. W styczniu do moich warsztatów Trend Trader dograłem trzy nowe ciekawe filmy pokazujące jak zachowywały się najlepsze instrumenty trendowe w 2021 r., pokazując m.in. potencjalne miejsca wejść i wyjść na podstawie mojego podejścia. Co ciekawe podobnie jak na moich pozycjach na kawie, które dały mi zarobić najwięcej w 2021 r., średni czas jaki był potrzebny aby na nich zarobić moją techniką wynosił ok 4 miesięcy czyli dokładnie tyle ile trzymałem otwarte pozycje na kawie.

● Stąd im trzymasz dłużej otwartą pozycje na instrumencie potencjalnie trendowym, tym masz większą szansę na zarobienie większych pieniędzy. CZAS po prostu działa na Twoją korzyść! Dlatego nie skacz z kwiatka na kwiatek ale staraj zaangażować się na dłużej czego uczę na moich Warsztatach bo to się po prostu opłaca.

A ty jakie masz doświadczenia w tym temacie? Otwarte pozycje utrzymujesz przez krótki czy dłuższy okres. Podziel się ze mną swoimi przemyśleniami w komentarzu pod filmem lub w wiadomości prywatnej.

● W poprzednim tygodniu nagrałem ciekawą analizę nt. spółki LUCID, jeżeli jeszcze jej nie widziałeś to zapraszam do jej obejrzenia. Po powrocie do wzrostów na rynku amerykańskim, nie wiem kiedy to nastąpi, ma ona szanse na wzrosty.

Film obejrzysz klikając poniżej:

 

● Już za kilka dni zapraszam na mój bezpłatny webinar. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak sam możesz nauczyć się zyskownego podejścia do inwestowania czyli gry z Trendem, jedną ze skuteczniejszych technik inwestycyjnych, i poznać szczegóły mojej gry to zapraszam na bezpłatny webinar, na którym wszystko omawiam, pokazując m.in. 5 obszarów jakie należy w tym zakresie opanować. Zapisz się na niego poniżej. Webinar odbędzie się już za kilka dni: http://bit.ly/-webinar-trend

 

● Pobierz bezpłatny E-BOOK: Jak zacząć inwestować z trendem: http://bit.ly/ebook-trend-yt

● Warsztaty on-line pokazujące jak skutecznie zarabiać na Trendach: https://bit.ly/warsztaty-trend
● Szkolenie Indywidualne, dla osób poszukujących wiedzy przekazywanej w sposób indywidualny : http://bit.ly/szkolenie-1-na-1

● Dołącz do mojej grupy na Facebook`u: https://www.facebook.com/groups/trend.investing

Brokerzy, u których inwestuje na surowcach i towarach:
● Polski broker XTB: http://bit.ly/xtb-pl
● AvaTrade PL: https://bit.ly/ava-trade-pl

Brokerzy, u których inwestuje na akcjach:
● Polski broker XTB: http://bit.ly/xtb-pl
● Just2Trade https://bit.ly/Just-2-Trade
● Exante: https://bit.ly/EXANTE-akcje
● InteractiveBrokers: https://bit.ly/interactive-akcje

  Analiza wykresów TradingView: http://bit.ly/wykresy-trading-view

●  Pytania i współpraca: +48 698 668 336

Do usłyszenia

Robert Smug
+48 698 668 336
Inwestor Indywidualny, MBA, DI nr 740

#inwestowanie #trading #trend #robertsmug #webinar #indeksy #akcje #lucid #tesla #czas