fbpx

Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Gra z Trendem to Najprostszy Sposób Zyskownego Inwestowania – Kolejne 21 000 PLN na Kawie Zarobione

Dodano: 30-gru-2021

Dzień dobry!

 

Tak jak obiecałem w zeszłym tygodniu dziś chcę się z Tobą podzielić kilkoma cennymi wskazówkami na temat moich ostatnich pozycji na kawie jakie zamknąłem 10 grudnia w przygotowanym specjalnie do tego celu video.

W filmie omawiam moje miejsca wejścia w pozycje, powody dlaczego zamknąłem pozycje i fundamentalne aspekty ostatnich wzrostów.

Serdecznie zapraszam Ciebie do zobaczenia video:


Łączny zysk ze wszystkich pozycji wyniósł 21 823,90 PLN.

Takich albo lepszych jeszcze wyników życzę Tobie w 2022 roku, a jeżeli chcesz razem ze mną i innymi uczestnikami Warsztatów skrócić swoją drogę w inwestowaniu i osiągać podobne wyniki, a może nawet i lepsze, zapraszam na moje Warsztaty Trend Trader, na którym wszystko to o czym napisałem powyżej pokazuje w codziennym swoim inwestowaniu.

Warto przemyśleć udział w nich jeszcze do końca roku, ponieważ od Stycznia postanowiłem zmienić warunki w nich uczestnictwa na gorsze. Zasady na jakich odbywa się Warsztat obecnie tak dobre nie będą już nigdy: https://bit.ly/warsztaty-trend

Warsztaty te mogą być dla Ciebie dobrym prezentem noworocznym i zupełnie nowym, profesjonalnym, startem w świat inwestowania na rynkach finansowych.

A czy Ty coś zarobiłeś na kawie w ostatnich miesiącach, czy może jednak nie otworzyłeś żadnej pozycji? Podziel się ze mną swoimi wynikami lub spostrzeżeniami w komentarzu.

● Oczywiście zapraszam też na mój bezpłatny webinar. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak sam możesz nauczyć się zyskownego podejścia do inwestowania czyli gry z Trendem, jedną ze skuteczniejszych technik inwestycyjnych i poznać szczegóły mojej gry z trendem to zapraszam na bezpłatny webinar, na którym wszystko omawiam, pokazując m.in. 5 obszarów jakie należy w tym zakresie opanować. Zapisz się na niego poniżej. Webinar odbędzie się już za kilka dni:  http://bit.ly/-webinar-trend

● Pobierz bezpłatny E-BOOK: Jak zacząć inwestować z trendem: http://bit.ly/ebook-trend-yt

● Warsztaty on-line pokazujące jak skutecznie zarabiać na Trendach: https://bit.ly/warsztaty-trend
● Szkolenie Indywidualne, dla osób poszukujących wiedzy przekazywanej w sposób indywidualny : http://bit.ly/szkolenie-1-na-1

● Dołącz do mojej grupy na Facebook`u: https://www.facebook.com/groups/trend.investing

Brokerzy, u których inwestuje na surowcach i towarach:
● Polski broker XTB: http://bit.ly/xtb-pl
● AvaTrade PL: https://bit.ly/ava-trade-pl

Brokerzy, u których inwestuje na akcjach:
● Exante: https://bit.ly/EXANTE-akcje
● InteractiveBrokers: https://bit.ly/interactive-akcje

  Analiza wykresów TradingView: http://bit.ly/wykresy-trading-view

●  Pytania i współpraca: +48 698 668 336

Do usłyszenia

Robert Smug
+48 698 668 336
Inwestor Indywidualny, MBA, DI nr 740

#inwestowanie #trading #trend #robertsmug #webinar #indeksy #akcje #kawa #coffee