Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Duża okazja Inwestycyjna, która już pokazała swoją siłę

Dodano: 16-lis-2023

Dzień dobry, cześć!

🎯Oj dużo się ostatnio dzieje na rynkach oraz u mnie na Warsztatach i usłudze Market Trend Follower.

Zacznijmy od rynków. Od maja 2023 na amerykańskich rynkach akcji trwa hossa. Od października, po wrześniowej korekcie, znowu obserwujemy wzrosty, które mogą jeszcze potrwać. Jest wiele sprzyjających ku temu okoliczności.

Niemniej wzrosty mogą różnie wyglądać na różnego rodzaju wielkości spółek. Jako ostatnie wzrosty rozpoczęły małe spółki i tak się bardzo często dzieje w 3 fazie hossy, którą właśnie możemy obserwować i te wzrosty mogą jeszcze potrwać.

Okazji obecnie należy szukać na spółkach indeksów Russell 2000 i sWIG80 lub inwestując w same indeksy.

Takie też były moje weekendowe przemyślenia jakimi na poniedziałkowym spotkaniu podzieliłem się z uczestnikami Warsztatów Trend Trader oraz usługi Market Trend Follower.

Każda osoba dostała informacje o super okazji jaka pojawiła się na indeksie małych spółek amerykańskich Russell2000 wraz z konkretnym opisem moim jak go rozgrywać.

Indeks jak widać poniżej wystrzelił, i zysk jaki pojawił się na nim wynosił nawet dwukrotność początkowego ryzyka, a to może nie być jeszcze koniec wzrostów na tym indeksie i na małych spółkach. Jeżeli ktoś grałby z SL = 5000 PLN, jego zysk wyniósłby nawet 10 000 PLN.

Poniżej widzicie wykres jaki omawiałem na spotkaniu dla uczestników moich usług w poniedziałek rano oraz info jakie wrzuciłem na portal z ciekawymi pozycjami do rozegrania oraz na grupę na Telegramie 🙂

Dlaczego o tym piszę?

Z kilku powodów.

Po pierwsze:

🎯Jeżeli chcesz dowiedzieć się co dalej będzie działo się wg mnie na rynkach to już w poniedziałek 20 listopada zapraszam Cię na bardzo konkretny webinar, na którym opowiem co myślę, co może się wydarzyć i przeanalizuję sytuację na najciekawszych Instrumentach Finansowych, oraz wskażę ciekawe wg mnie okazje inwestycyjne.

🔵Zapisz się na ten webinar tutaj: https://bit.ly/webinar-analiza

A jak jesteś już lub prawie zdecydowany na dołączenie do mojej społeczności i szybkie wdrożenie u siebie moich technik inwestycyjnych oraz śledzenie tego jak inwestuje oraz jakie instrumenty obserwuje to zapraszam do kontaktu.

✅ Obecnie mam nową propozycję Warsztatów Trend Trader. Nie jest jeszcze ona opisana nigdzie na stronie. Jeżeli chciałbyś poznać szczegóły to odezwij się do mnie lub umów przez internet termin naszej rozmowy o nich pod linkiem poniżej:

https://calendly.com/profitinvesting/30min

Do usłyszenia
Robert Smug
+48 698 668 336
Inwestor Indywidualny, MBA, DI nr 740

#etf #inwestowanie #giełda #akcje #indeksy #eurpln #trading #gold #trader #usdpln #nasdaq #xauusd #gold #eurpln #etf #etfs #inwestowanie #trading #trend #robertsmug #dax #sp500 #eurusd #wig20 #webinar #indeksy #akcje #kontrakty #futures #waluty #rynek #broker #doradca #inwestycyjny #xtb #dywidenda #złoto #gpw #analizatechniczna #analizafundamentalna #rynki #russell #russell2000 #swig80