Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Cytat #6 – Robert Arnott

Dodano: 26-sty-2022

Dzień dobry!

 

Inwestowanie nie jest dla osób, które nie myślą same. Tak ja rozumiem ten cytat, choć zdaję sobie sprawę, że jego interpretacji może być wiele.

● Jak w swoim inwestowaniu decyzje jakie podejmujesz opierasz tylko na opiniach lub wizjach innych ludzi, często nie będącymi ekspertami w dziedzinie, o której się wypowiadają, to masz małe szanse na odniesienie sukcesu w inwestowaniu.

● Powierzanie myślenia innym osobom, a samemu ograniczanie się do roli naciskania przycisku Buy lub Sell jest bardzo wygodne ale nigdy nie przyniesie nam korzyści finansowych z inwestowania w długim okresie czasu.

● A Ty jakie interpretujesz ten cytat? I co myślisz o tym co napisałem? Podziel się ze mną swoją opinią w komentarzu pod wpisem.

 

● Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak sam możesz nauczyć się zyskownego podejścia do inwestowania Trendem, czyli jedną ze skuteczniejszych technik inwestycyjnych, i poznać szczegóły mojej gry to zapraszam na bezpłatny webinar, na którym wszystko omawiam, pokazując m.in. 5 obszarów jakie należy w tym zakresie opanować. Zapisz się na niego poniżej. Webinar odbędzie się już za kilka dni.

♨ Zarezerwuj swoje miejsce już teraz: http://bit.ly/-webinar-trend

 

Pozdrawiam

Robert Smug

Inwestor Indywidualny, MBA, Doradca Inwestycyjny nr 740

#inwestowanie #trading #trend #robertsmug #webinar #indeksy #akcje #kryptowaluty #kontrakty #futures #wygoda