Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Cytat #5 – Czy wiesz po co warto zajmować się inwestowaniem?

Dodano: 18-sty-2022

Dzień dobry!

 

Inwestowanie powinno być celem w naszym życiu prowadzącym ostatecznie do niezależności od tego co robimy na co dzień obecnie. Jeżeli tak będziemy na nie patrzyli i traktowali je poważnie jest duża szansa, że w jakiejś perspektywie czasowej osiągniemy ten cel.

● Z drugiej strony jeżeli będziemy traktowali je tylko jako formę odskoczni lub nie do końca zdawali sobie sprawę dlaczego się nim zajmujemy trudno będzie nam cokolwiek za pomocą jego osiągnąć i ostatecznie okażę się, że zmarnowaliśmy tylko czas i często pieniądze albo okazje inwestycyjne.

● A Ty jakie masz cele zajmując się inwestowaniem lub chcąc się nim zająć? Myślałeś w ogóle o tym? Podziel się ze mną swoją opinią w komentarzu pod wpisem.

● Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak sam możesz nauczyć się zyskownego podejścia do inwestowania Trendem, czyli jedną ze skuteczniejszych technik inwestycyjnych, i poznać szczegóły mojej gry to zapraszam na bezpłatny webinar, na którym wszystko omawiam, pokazując m.in. 5 obszarów jakie należy w tym zakresie opanować. Zapisz się na niego poniżej. Webinar odbędzie się już za kilka dni.

♨ Zarezerwuj swoje miejsce już teraz: http://bit.ly/-webinar-trend

Pozdrawiam

Robert Smug

Inwestor Indywidualny, MBA, Doradca Inwestycyjny nr 740