fbpx

Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Cytat #49 – Ed Seykota

Dodano: 23-lis-2022

Dzień dobry!

 

Autorem dzisiejszego cytatu jest Ed Seykota. Inżynier z wykształcenia. Jeden z prekursorów podejścia systematycznego do inwestowania i gry z trendem oraz wykorzystania w nim komputerów, z których korzystał już od roku 1970.

● Aby przetrawiać na rynku i osiągać pozytywne stopy zwrotu trzeba bezwzględnie pamiętać o ograniczeniu strat. Niestety ale duże straty nigdy nie pozwolą zarobić Ci dużych pieniędzy.

 

● A Ty także szybko ograniczasz straty? Podziel się ze mną swoimi przemyśleniami w komentarzu 👇👇

🔥 Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak sam możesz nauczyć się zyskownego podejścia do inwestowania z Trendem, osiągać ponadprzeciętne stopy zwrotu i poznać szczegóły mojej autorskiej techniki to zapraszam na bezpłatny webinar, na którym wszystko omawiam, pokazując m.in. 5 obszarów jakie należy w tym zakresie opanować. Zapisz się na niego teraz. Webinar odbędzie się już za kilka dni.

♨ Zarezerwuj swoje miejsce już teraz: http://bit.ly/-webinar-trend

Robert Smug

+48 698 668 336

Inwestor Indywidualny, MBA, Doradca Inwestycyjny nr 740

#inwestowanie #trading #trend #robertsmug #btc #eth #crypto #webinar #indeksy #akcje #kryptowaluty #kontrakty #futures #etf #waluty #rynek #dax #sp500 #nasdaq #eurusd #wig20 #usdpln #doradca #inwestycyjny #inflacja