fbpx

Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Cytat #48 – Bruce Larry Hite

Dodano: 17-lis-2022

Dzień dobry!

 

Autorem dzisiejszego cytatu jest Bruce Larry Hite. Był odnoszącym sukcesy Zarządzającym w funduszu Mint Investment Management, który był pierwszym funduszem hedgingowym, który osiągnął wartość 1 miliarda dolarów zarządzanych aktywów. Od 1981 do 1988 był w stanie uzyskiwać 30% średnio roczną stopę zwrotu. Jest także znanym autorem, napisał bestsellerową książkę „The Rule: How I Beat the Odds in the Markets and in Life – and How You Can Too.” Jest on także jednym z prekursorów systematycznego podejścia do techniki inwestowania z trendem.

● Lary w swoim zdaniu stara się wskazać, że tak naprawdę nie jest ważne co dzieje się na rynkach, najważniejsze to skupić się na tym na czym możemy zarobić w racjonalny sposób, wg w miarę nie skomplikowanego podejścia.

● A jak Ty podchodzisz do inwestowania? Ekscytujesz się tym co się dzieje na głównych rynkach czy raczej skupiasz się na okazjach? Podziel się ze mną swoimi przemyśleniami w komentarzu 👇👇

 

🔥 Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak sam możesz nauczyć się zyskownego podejścia do inwestowania z Trendem, osiągać ponadprzeciętne stopy zwrotu i poznać szczegóły mojej autorskiej techniki to zapraszam na bezpłatny webinar, na którym wszystko omawiam, pokazując m.in. 5 obszarów jakie należy w tym zakresie opanować. Zapisz się na niego teraz. Webinar odbędzie się już za kilka dni.

♨ Zarezerwuj swoje miejsce już teraz: http://bit.ly/-webinar-trend

Robert Smug

+48 698 668 336

Inwestor Indywidualny, MBA, Doradca Inwestycyjny nr 740

#inwestowanie #trading #trend #robertsmug #btc #eth #crypto #webinar #indeksy #akcje #kryptowaluty #kontrakty #futures #etf #waluty #rynek #dax #sp500 #nasdaq #eurusd #wig20 #usdpln #doradca #inwestycyjny #inflacja