fbpx

Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Cytat #4 Stanley Druckenmiller

Dodano: 11-sty-2022

Dzień dobry!

 

Stanley Druckenmiller to były współpracownik George`a Soros`a. Jego majątek szacuje się na ok 5 mld dolarów. Średnioroczna jego stopa zwrotu szacowana jest na 30%, co przy pieniądzach jakimi zarządza jest bardzo wysoka.

● Jedną z zasad inwestowania w akcje jaką on stosuje jest zwracanie zarówno na analizę fundamentalną i techniczną. Takie podejście zresztą jak on stosuje i stosowało wielu inwestorów, którzy dorobili się sporych pieniędzy na rynkach.

● A Ty jakie podejście stosujesz? Liczy się dla Ciebie tylko analiza fundamentalna czy tylko techniczna czy może łączysz z sobą te techniki?

● Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak sam możesz nauczyć się zyskownego podejścia do inwestowania Trendem, czyli jedną ze skuteczniejszych technik inwestycyjnych, i poznać szczegóły mojej gry to zapraszam na bezpłatny webinar, na którym wszystko omawiam, pokazując m.in. 5 obszarów jakie należy w tym zakresie opanować. Zapisz się na niego poniżej. Webinar odbędzie się już za kilka dni.

♨ Zarezerwuj swoje miejsce już teraz: http://bit.ly/-webinar-trend

Pozdrawiam

Robert Smug

Inwestor Indywidualny, MBA, Doradca Inwestycyjny nr 740

#inwestowanie #trading #trend #robertsmug #webinar #indeksy #akcje #kryptowaluty #minervini #kontrakty #futures #Soros #Druckenmiller