Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Tylko takie Cele Pozwolą Ci Zarobić na Inwestowaniu

Dodano: 29-sty-2024

Dzień dobry, cześć!

🎯 Jeżeli miałbym wskazać jaka jest najważniejsza jedna rzecz, która może pomóc Ci zarabiać na Rynkach Finansowych to odpowiem bardzo szybko: Wyznaczanie Celów w Inwestowaniu.

👉 Cele wyznaczają wszyscy Najlepsi na Świecie. Spółki notowane na Giełdach w postaci prognoz przychodów i zysków, tak to też są cele. Kadra zarządzająca w nich pracująca ma wyznaczone Cele do realizacji. Najlepsi sportowcy, przedsiębiorcy i wiele, wiele osób osiągających wspaniałe rezultaty.

🎯 Podobnie jest z inwestowaniem, cele prowadzą do rezultatów. Bez nich inwestowanie traktujesz bardziej jak hobby. O tym jak wyznaczać cele w inwestowaniu opowiadam w swoim najnowszym video. Jest ono obowiązkowe do zobaczenia jeżeli myślisz o jakichkolwiek rezultatach, niezależnie od tego jak i w jakim horyzoncie czasowym inwestujesz.

Zapraszam do obejrzenia filmu. Link do niego znajdziesz poniżej.

✅Postanowiłem też powtórzyć webinar, w którym przedstawiam moją technikę inwestowania z trendem. Uwaga – dowiesz się na nim bardzo dużo nowych szczegółów mojej strategii. Wiele osób nie mogło się na niego ostatnio zarejestrować/zalogować lub nie pasował im termin. Część chciała zobaczyć powtórkę.

👉 Jeżeli chcesz zarabiać na inwestowaniu niezależnie od tego jak długo już się nim zajmujesz lub chcesz dopiero zająć to MUSISZ się pojawić na webinarze. Poznasz prosty i skuteczny sposób inwestowania z Trendem, pozwalający pewnie i zdecydowanie inwestować każdemu oraz uzyskiwać ponadprzeciętne stopy zwrotu. Webinar odbędzie się już w środę 31 stycznia o godzinie 19.30.

🔴 Zapisz się na ten webinar klikając tutaj: https://robertsmug.pl/webinar-trend-lista

A video o celach możesz zobaczyć klikając TUTAJ lub w obrazek poniżej:

https://youtu.be/SuZkE0ffgao?si=aDqMTyCj6qhQhzK-

👉Jeżeli inwestujesz lub uczysz się dopiero inwestowania zapisz się na ten webinar bo jak pokazałem powyżej warto: https://bit.ly/webinar-analiza

👉 Zarezerwuj swoje miejsce na darmowe webinary:

👉 Jeżeli chcesz się nauczyć inwestować z Trendem tutaj: https://bit.ly/milionowe-inwestowanie

👉 Jeżeli chcesz wiedzieć co może dziać się na Rynkach: https://bit.ly/webinar-analiza

👉A jak jesteś już zdecydowany na szybkie wdrożenie u siebie moich technik oraz śledzenie tego jak inwestuje oraz jakie instrumenty obserwuje to zapraszam na:

👉 Warsztaty on-line pokazujące jak skutecznie zarabiać na Trendach: https://bit.ly/warsztat-tt-lista

👉 Śledź moje bieżące pozycje, otrzymuj powiadomienia o nowo otwieranych: https://bit.ly/pozycja-lista

👉 Szkolenie Indywidualne, dla osób poszukujących wiedzy przekazywanej w sposób indywidualny: http://bit.ly/szkolenie-1-na-1

● 👉 Śledź mój kanał na Telegramie: https://t.me/ProfitInvestingPL, otrzymuj krótkie dodatkowe analizy, nie publikowane gdzie indziej.

● Dołącz do mojej grupy na Facebook`u: https://www.facebook.com/groups/trend.investing

● Pobierz bezpłatny E-BOOK: Jak zacząć inwestować z trendem: http://bit.ly/e-bookyt

● Pytania i współpraca: +48 698 668 336 (nie udzielam indywidualnych porad inwestycyjnych)

Do usłyszenia
Robert

#złoto #btc #bitcoin #etf #inwestowanie #giełda #akcje #indeksy #eurpln #trading #gold #trader #usdpln #nasdaq #xauusd #eurpln #etf #etfs #inwestowanie #trading #trend #robertsmug #dax #sp500 #eurusd #wig20 #webinar #indeksy #akcje #kontrakty #futures #waluty #rynek #broker #doradca #inwestycyjny #xtb #dywidenda #gpw #analizatechniczna #analizafundamentalna #rynki #russell #russell2000 #swig80