Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Rok 2023 to będzie czas konsolidacji na indeksach – Bitcoin nadal będzie spadał w dół

Dodano: 30-gru-2022

Dzień dobry!

 

Powoli zbliżamy się do końca roku, przed nami tylko jeszcze Sylwester i zaczynamy Nowy 2023 Rok. W tym czasie życzę Ci dużo dobrej zabawy.

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się co przyniosą nam pierwsze tygodnie 2023 r. to zapraszam do obejrzenia zapisu ostatniego spotkania Live podczas, którego:

👉  opowiedziałem jak widzę obecną sytuację na indeksach giełdowych takich jak: WIG20, S&P500, NASDAQ, DAX. Powoli zbliżamy się do poziomów obecnych spadków jakie przewiduje od kilku tygodni, na spotkaniu przedstawiłem też jak widzę sytuację na indeksach w 2023 roku.

👉  wskazałem inne ciekawe instrumenty, m.in opowiedziałem dlaczego nadal widzę spadki 📉 na Bitcoinie jako dominującym scenariuszu w 2023 r.

👉  odpowiadałem na pytania uczestników spotkania, dotyczące rynków i mojego sposobu inwestowania. Omówiłem kilka innych instrumentów takich jak: Złoto, USDPLN i inne.

🔴Aby obejrzeć zapis Video kliknij poniżej w link lub w miniaturkę filmu:

👉 👉 👉 Zobacz Zapis Video Tutaj👈👈👈

 

 

● Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak sam możesz nauczyć się zyskownego podejścia do inwestowania, osiągać ponadprzeciętne stopy zwrotu i poznać szczegóły mojej autorskiej techniki gry z trendem to zapraszam na bezpłatny webinar, na którym wszystko omawiam, pokazując m.in. 5 obszarów jakie należy w tym zakresie opanować. Zapisz się na niego poniżej. Webinar odbędzie się już za kilka dni.

♨ Zarezerwuj swoje miejsce na webinar, na którym przedstawiam w szczegółach moją technikę inwestycyjną: http://bit.ly/webinar-tt-lista

👉 Warsztaty on-line pokazujące jak skutecznie zarabiać na Trendach: https://bit.ly/warsztat-tt-lista

👉 Śledź moje bieżące pozycje, otrzymuj powiadomienia o nowo otwieranych: https://bit.ly/pozycja-lista

👉  Seminarium Inwestycyjne On-Line 17-18 czerwca: https://bit.ly/seminarium-trend

👉 Szkolenie Indywidualne, dla osób poszukujących wiedzy przekazywanej w sposób indywidualny: http://bit.ly/szkolenie-1-na-1

● 👉 Śledź mój kanał na Telegramie: https://t.me/ProfitInvestingPL, otrzymuj krótkie dodatkowe analizy, nie publikowane gdzie indziej.

● Dołącz do mojej grupy na Facebook`u: https://www.facebook.com/groups/trend.investing

● Pobierz bezpłatny E-BOOK: Jak zacząć inwestować z trendem: http://bit.ly/e-bookyt

●  Pytania i współpraca: +48 698 668 336 (nie udzielam indywidualnych porad inwestycyjnych)

 

Do usłyszenia

Robert Smug
Inwestor Indywidualny, MBA, DI nr 740

#independent #trader #usdpln #nasdaq #xquusd #gold #eurpln #etf #inwestowanie #trading #trend #robertsmug #dax #sp500 #eurusd #wig20 #btc #eth #crypto #webinar #indeksy #akcje #kryptowaluty #kontrakty #futures #waluty #rynek #broker #trader21 #doradca #inwestycyjny #inflacja #philkonieczny #kubamidel #cezarygraf #xtb