Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Raport KNF – Dlaczego 80% osób traci na inwestowaniu ?

Dodano: 21-maj-2023

Dzień dobry!

 

Kilka tygodni temu pojawił się, można powiedzieć, szokujący raport KNF pokazujący, że 80% inwestorów traci. Prawda jest niestety taka, że te statystyki zbytnio się nie zmieniają od lat i liczba stratnych inwestorów od lat oscyluje w tym samym przedziale. W raporcie pojawiła się także i bardzo optymistyczna informacja. 20% zarabiających osób na rynku łącznie w 2022 zarobiło u Polskich brokerów pół miliarda złotych.

Zobacz video, które przygotowałem i poznaj 3 najistotniejsze powody wg mnie dlaczego tyle osób traci i dzięki czemu będziesz mógł sam ich uniknąć. Link do niego znajdziesz poniżej.

Już w przyszłym tygodniu opublikuję kolejną analizę video. Chcesz abym przeanalizował jakiś instrument specjalnie dla Ciebie, daj mi znać w komentarzu pod filmem.

🔴Zapraszam do obejrzenia video pod tym linkiem:

https://youtu.be/rkivbJ6gOCA

● Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak sam możesz nauczyć się zyskownego podejścia do inwestowania, osiągać ponadprzeciętne stopy zwrotu i poznać szczegóły mojej autorskiej techniki gry z trendem to zapraszam na bezpłatny webinar, na którym wszystko omawiam, pokazując m.in. 5 obszarów jakie należy w tym zakresie opanować. Zapisz się na niego poniżej. Webinar odbędzie się już za kilka dni.

♨ Zarezerwuj swoje miejsce na webinar, na którym przedstawiam w szczegółach moją technikę inwestycyjną: http://bit.ly/webinar-tt-lista

👉 Warsztaty on-line pokazujące jak skutecznie zarabiać na Trendach: https://bit.ly/warsztat-tt-lista

👉 Śledź moje bieżące pozycje, otrzymuj powiadomienia o nowo otwieranych: https://bit.ly/pozycja-lista

👉  Seminarium Inwestycyjne On-Line 17-18 czerwca: https://bit.ly/seminarium-trend

👉 Szkolenie Indywidualne, dla osób poszukujących wiedzy przekazywanej w sposób indywidualny: http://bit.ly/szkolenie-1-na-1

● 👉 Śledź mój kanał na Telegramie: https://t.me/ProfitInvestingPL, otrzymuj krótkie dodatkowe analizy, nie publikowane gdzie indziej.

● Dołącz do mojej grupy na Facebook`u: https://www.facebook.com/groups/trend.investing

● Pobierz bezpłatny E-BOOK: Jak zacząć inwestować z trendem: http://bit.ly/e-bookyt

●  Pytania i współpraca: +48 698 668 336 (nie udzielam indywidualnych porad inwestycyjnych)

 

Do usłyszenia

Robert Smug
Inwestor Indywidualny, MBA, DI nr 740

#gold #trader #usdpln #nasdaq #xauusd #gold #eurpln #etf #etfs #inwestowanie #trading #trend #robertsmug #dax #sp500 #eurusd #wig20 #webinar #indeksy #akcje #kontrakty #futures #waluty #rynek #broker #doradca #inwestycyjny #inflacja #xtb #dywidenda #złoto #gpw #analizatechniczna #analizafundamentalna #rynki #inwestorzytv #inwestowaniepieniędzydlapoczątkujących #inwestycja #pieniądze #giełda #giełdaforex #giełdy #gielda #inwestowaniewnieruchomości #nieruchomości