Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Podsumowanie Wyników Inwestycyjnych 2022

Dodano: 6-sty-2023

Dzień dobry!

 

Początek roku to dobry czas na podsumowania poprzedniego roku i przygotowanie nowych prognoz/celów na nowy rok 😀, dlatego właśnie przygotowałem film z którego dowiesz się:

👉  jakie wyniki inwestycyjne osiągnąłem w roku 2022, na transakcjach jaki pokazywałem dla uczestników Warsztatów Trend Trader.

Portfel „warsztatowy” jest to jeden z moich kilku portfeli jakie prowadzę. Na podstawie jego transakcji pokazuję jak inwestuję moją autorską strategią średnioterminową inwestowania z trendem. Każdą transakcję mogą śledzić uczestnicy Warsztatów. Wynik został wygenerowany na podstawie 3 kont inwestycyjnych.

👉  opowiedziałem o kilku istotnych wskaźnikach na jakie zwracam uwagę, są one istotne aby zarabiać w długim terminie czasu i warto abyś sam sprawdził jakie wartości osiągają one u Ciebie.

👉  przedstawiłem moje podstawowe cele inwestycyjne na rok 2023.

Film warto abyś obejrzał chociażby dla celów edukacyjnych i porównawczych.

🔴Aby obejrzeć Video kliknij w link: https://youtu.be/Q3kWKFWWkNQ  lub w miniaturkę filmu:

👉 👉 👉 Zobacz Video Tutaj👈👈👈

 

 

● Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak sam możesz nauczyć się zyskownego podejścia do inwestowania, osiągać ponadprzeciętne stopy zwrotu i poznać szczegóły mojej autorskiej techniki gry z trendem to zapraszam na bezpłatny webinar, na którym wszystko omawiam, pokazując m.in. 5 obszarów jakie należy w tym zakresie opanować. Zapisz się na niego poniżej. Webinar odbędzie się już za kilka dni.

♨ Zarezerwuj swoje miejsce na webinar, na którym przedstawiam w szczegółach moją technikę inwestycyjną: http://bit.ly/-webinar-tt-lista

👉 Warsztaty on-line pokazujące jak skutecznie zarabiać na Trendach: https://bit.ly/warsztat-tt-lista

👉 Szkolenie Indywidualne, dla osób poszukujących wiedzy przekazywanej w sposób indywidualny: http://bit.ly/szkolenie-1-na-1

👉 Śledź moje bieżące pozycje, otrzymuj powiadomienia o nowo otwieranych: https://bit.ly/pozycja-lista

● Dołącz do mojej grupy na Facebook`u: https://www.facebook.com/groups/trend.investing

👉 Śledź mój kanał na Telegramie: https://t.me/ProfitInvestingPL, otrzymuj krótkie dodatkowe analizy, nie publikowane gdzie indziej.

● Pobierz bezpłatny E-BOOK: Jak zacząć inwestować z trendem: http://bit.ly/e-bookyt

●  Pytania i współpraca: +48 698 668 336 (nie udzielam indywidualnych porad inwestycyjnych)

 

Do usłyszenia

Robert Smug
Inwestor Indywidualny, MBA, DI nr 740

#independent #trader #usdpln #nasdaq #xquusd #gold #eurpln #etf #inwestowanie #trading #trend #robertsmug #dax #sp500 #eurusd #wig20 #btc #eth #crypto #webinar #indeksy #akcje #kryptowaluty #kontrakty #futures #waluty #rynek #broker #trader21 #doradca #inwestycyjny #inflacja #philkonieczny #kubamidel #cezarygraf #xtb