Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Moja Nowe Prognozy na 2024. Powtórka webinaru o Trendzie

Dodano: 9-sty-2024

Dzień dobry, cześć!

💪 Dziś mam dla Ciebie dwie nowe Niespodzianki 🙂

✅ Po pierwsze przygotowałem swoje prognozy co do zachowania indeksów amerykańskich i polskiego WIG20 w roku 2024. Postanowiłem je zrobić w sposób nietypowy, z zupełnie innej perspektywy uwzględniającej nadchodzące wydarzenia w tym roku oraz związaną z tym cykliczność. Takie podejście wg mnie sprawdza się najlepiej, ponieważ rynki przez większość czasu zachowują się podobnie i tylko czasami odstępując od tej reguły.

Zapraszam do obejrzenia filmu. Link do niego znajdziesz poniżej.

✅ Postanowiłem też powtórzyć zeszłotygodniowy webinar, w którym przedstawiałem moją technikę inwestowania z trendem. Wiele osób nie mogło się na niego zalogować z powodu przepełnienia pokoju webinarowego. Część chciała zobaczyć powtórkę.

👉 Jeżeli jesteś na rynku już długo i nadal borykasz się z problemem braku strategii inwestycyjnej, albo inwestujesz krótko, dopiero w sumie zaczynasz i chcesz poznać prosty i skuteczny sposób inwestowania z Trendem, pozwalający pewnie i zdecydowanie inwestować każdemu oraz uzyskiwać ponadprzeciętne stopy zwrotu, to już w środę 10 stycznia 2024r. poprowadzę ponownie webinar, na którym opowiem o mojej technice inwestowania z trendem, najlepszej technice inwestowania dla inwestora indywidulanego, której może nauczyć się każdy.

🔴 Zapisz się na ten webinar klikając tutaj: https://robertsmug.pl/webinar-trend-lista

🎯 A video o indeksach możesz zobaczyć klikając TUTAJ lub w obrazek poniżej:

==> https://youtu.be/fnGSxzXEUwY?si=Cx1dKMG8-BhLg84V

👉 Zarezerwuj swoje miejsce na darmowe webinary:

👉 Jeżeli chcesz się nauczyć inwestować z Trendem tutaj: https://bit.ly/milionowe-inwestowanie

👉 Jeżeli chcesz wiedzieć co może dziać się na Rynkach: https://bit.ly/webinar-analiza

👉A jak jesteś już zdecydowany na szybkie wdrożenie u siebie moich technik oraz śledzenie tego jak inwestuje oraz jakie instrumenty obserwuje to zapraszam na:

👉 Warsztaty on-line pokazujące jak skutecznie zarabiać na Trendach: https://bit.ly/warsztat-tt-lista

👉 Śledź moje bieżące pozycje, otrzymuj powiadomienia o nowo otwieranych: https://bit.ly/pozycja-lista

👉 Seminarium Inwestycyjne On-Line 17-18 czerwca: https://bit.ly/seminarium-trend

👉 Szkolenie Indywidualne, dla osób poszukujących wiedzy przekazywanej w sposób indywidualny: http://bit.ly/szkolenie-1-na-1

● 👉 Śledź mój kanał na Telegramie: https://t.me/ProfitInvestingPL, otrzymuj krótkie dodatkowe analizy, nie publikowane gdzie indziej.

● Dołącz do mojej grupy na Facebook`u: https://www.facebook.com/groups/trend.investing

● Pobierz bezpłatny E-BOOK: Jak zacząć inwestować z trendem: http://bit.ly/e-bookyt

● Pytania i współpraca: +48 698 668 336 (nie udzielam indywidualnych porad inwestycyjnych)

Do usłyszenia
Robert

#ropa #wti #brent #oil #cukier #sugar #wojna #bliskiwschód #inwestowanie #trading
#gold #trader #usdpln #nasdaq #xauusd #gold #eurpln #etf #etfs #inwestowanie #trading #trend #robertsmug #dax #sp500 #eurusd #wig20 #webinar #indeksy #akcje #kontrakty #futures #waluty #rynek #broker #doradca #inwestycyjny #inflacja #xtb #dywidenda #złoto #gpw #analizatechniczna #analizafundamentalna #rynki #inwestorzytv #inwestowaniepieniędzydlapoczątkujących #inwestycja #pieniądze #giełda #giełdaforex #giełdy #gielda #inwestowaniewnieruchomości #nieruchomości #usdpln #eurpln #inwestowanie #trading #spekulacja #rpp #stopyprocentowe #krach #osłabienie