fbpx

Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Mój najszybszy zysk na spółce giełdowej: +37,45% w dwa dni!

Dodano: 3-wrz.-2021

Dzień dobry!

Zacznę od tego, że w inwestowaniu nie szukam szybkich zysków, bo wiem z doświadczenia, że szybkie zyski częściej wiążą się z szybkimi stratami oraz czas jest jedną z niewiadomych zmiennych. Raz aby cena dotarła do naszego celu potrzebujemy czekać kilka miesięcy a innym razem zajmuje jej to kilka godzin, przy założeniu takiej samej wielkości zysku.

Oprócz inwestowania na kontraktach, na towary, surowce i płody rolne, zajmuje się także inwestowaniem na akcjach. Obecnie dość dużą uwagę poświęcam na akcje amerykańskie ale polskie czy inne, jeżeli pojawiłaby się jakaś fajna okazja, też mnie interesują.

Jedna z takich okazji w ostatnim czasie pojawiła się na amerykańskiej spółce Pixelworks (PXLW). W swoim inwestowaniu szukam przede wszystkim instrumentów, która w okresie 3 miesięcy do roku mają szansę na kontynuację swojego trendu. Na tej spółce wystąpiły wszystkie warunki, na jakie zwracam uwagę do kontynuacji trendu wzrostowego, plus pojawił się dodatkowo jeden z moich ulubionych momentów na wejście (tzw. setup) co skrupulatnie wykorzystałem.

To co mnie zaskoczyło to szybki ruch na tym instrumencie już następnego dnia po otwarciu pozycji. Spółka ta w 24h zyskała ok 40%. Moje wcześniejsze założenia zakładały zamknięcie pozycji w okolicach ok 35% zysku, stosuję bardzo wąski SL i stosunek zysku do straty jaki staram się osiągać wynosi zawsze minimum 5:1. Nie trzymam stratnych pozycji miesiącami czy latami bo to blokuje tylko kapitał i psychikę.

Pozycje zamknąłem, ponieważ z doświadczenia wiem, że to co na rynku akcji szybko rośnie, potrafi też szybko spadać. Mój ostateczny zysk na tej pozycji wyniósł +37,74%, co przełożyło się na kwotę 6947 PLN. Screen z miejscami wejścia i wyjścia z pozycji oraz wyciągiem z konta brokerskiego InteractiveBrokers zamieszczam poniżej:

PXLW
O wszystkich moich ruchach informuję także uczestników moich warsztatów Trend Trader i Szkolenia Indywidualnego. Dla rynku akcji mam stworzoną specjalną grupę na Facebooku, gdzie co tydzień wrzucam aktualizację obserwowanych ciekawych instrumentów i informuję o tym co się dzieje na moim koncie akcyjnym.

♨ A jeżeli chcesz dowiedzieć się jak sam możesz inwestować tak z Trendem i poznać szczegóły mojej gry tą techniką to zapraszam Ciebie na bezpłatny webinar, na którym wszystko omawiam pokazując 5 obszarów jakie należy w tym zakresie opanować. Zapisz się na niego tutaj: http://bit.ly/-webinar-trend

● Pobierz bezpłatny E-BOOK: Jak zacząć inwestować z trendem: http://bit.ly/ebook-trend-yt

● Dołącz do mojej grupy na Facebook`u: https://www.facebook.com/groups/trend…

Brokerzy, u których inwestuje na surowcach i towarach:
● Polski broker XTB: http://bit.ly/xtb-pl
● AvaTrade PL: https://bit.ly/ava-trade-pl

Brokerzy, u których inwestuje na akcjach:
● Exante: https://bit.ly/EXANTE-akcje
● InteractiveBrokers: https://bit.ly/interactive-akcje

  Analiza wykresów TradingView: http://bit.ly/wykresy-trading-view

●  Pytania i współpraca: +48 698 668 336

Do usłyszenia
Robert Smug
+48 698 668 336
Inwestor Indywidualny, MBA, DI nr 740