Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Indeksy Wzrosną Jeszcze Bardziej Czy Już Czas na Spadki?

Dodano: 11-lut-2024

Dzień dobry, cześć!

❓ Co dalej z indeksami giełdowymi takimi jak SP500, Nasdaq, DAX, WIG20?

✅ Czy przed nami są paraboliczne wzrosty czy może jakaś głęboka korekta? Co w związku z tym z akcjami? Czy warto trzymać je w portfelu czy może dokupić, a może poczekać na korektę?

👉 Zobacz wideo będące małym fragmentem ostatniego webinaru analitycznego, podczas którego oprócz omówienia indeksów przedstawiłem 3 bardzo dobre okazje inwestycyjne, z których 2 już podążają we wskazanym przeze mnie kierunku.

🔵 Video omawiające tylko indeksy znajduje się pod linkiem, który znajdziesz poniżej.

✅Aby nie ominęła Cię kolejna okazja na rynku postanowiłem jutro powtórzyć webinar, w którym przedstawiam moją 5 etapową technikę inwestowania z trendem. Uwaga, dowiesz się na nim bardzo wielu nowych szczegółów mojej strategii. Wiele osób nie mogło uczestniczyć w ostatnim webinarze, bo nie do końca pasował im termin lub nie mogli zalogować się o godzinie transmisji. Część chciała zobaczyć powtórkę.

👉 Dlatego jeżeli chcesz mieć wyniki, a nie wymówki to niezależnie od tego jak długo już się zajmujesz inwestowaniem, czy też dopiero zaczynasz, niezależnie od tego ile masz wolnego czasu, inwestowanie z trendem na interwale dziennym nie pochłania jego zbyt dużo, MUSISZ się pojawić na webinarze. Poznasz prosty i skuteczny sposób inwestowania z Trendem, pozwalający pewnie i zdecydowanie inwestować każdemu oraz uzyskiwać ponadprzeciętne stopy zwrotu. Webinar odbędzie się już w poniedziałek 12 lutego o godzinie 19.30.

🔴 Zapisz się na ten webinar klikając tutaj: https://robertsmug.pl/webinar-trend-lista

A video o indeksach możesz zobaczyć klikając TUTAJ lub w obrazek poniżej:

=> https://youtu.be/HzyxMp1h_Fs?si=dvCUq-YE1klPwHe6

 

Do usłyszenia
Robert Smug
+48 698 668 336
Inwestor Indywidualny, MBA, DI nr 740

#złoto #btc #bitcoin #etf #inwestowanie #giełda #akcje #indeksy #eurpln #trading #gold #trader #usdpln #nasdaq #xauusd #eurpln #etf #etfs #inwestowanie #trading #trend #robertsmug #dax #sp500 #eurusd #wig20 #webinar #indeksy #akcje #kontrakty #futures #waluty #rynek #broker #doradca #inwestycyjny #xtb #dywidenda #gpw #analizatechniczna #analizafundamentalna #rynki #russell #russell2000 #swig80