Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Główne Czynniki Psychologiczne Mogące Zmienić Twoje Wyniki Jak Nad Nimi Zapanujesz

Dodano: 18-cze-2023

Dzień dobry!

 

Dziś mam dla Ciebie szczególną niespodziankę. Udostępniam pierwszą część webinaru, w którym mówiłem dlaczego psychologia inwestowania jest tak ważna w inwestowaniu

Na ten obszar inwestowania nie zwraca szczególnej uwagę wielu indywidualnych inwestorów, a jest to bardzo ważny element procesu inwestycyjnego. Tak naprawdę za naszymi zachowaniami kryją się wszystkie nasze sukcesy oraz porażki.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jakie czynniki mają wpływ na nasze zachowanie od momentu w ogóle zainteresowania się tematem inwestowania to zobacz ten webinar koniecznie. Link do niego znajdziesz poniżej.

●  I jeszcze jedna ważna informacja. We wtorek poprowadzę także, prawdopodobnie jeden z ostatnich bezpłatnych webinarów dotyczących mojego podejścia do inwestowania z trendem w takim kształcie i formie. Jeżeli chcesz poznać mój 5 etapowy proces inwestycyjny, dowiedzieć się jak sam możesz nauczyć się zyskownego stosowania tej techniki w długim okresie czasu oraz osiągać ponadprzeciętne stopy zwrotu to zapisz się na niego klikając TUTAJ albo poniżej.

🔴A teraz zapraszam do obejrzenia video pod tym linkiem:

https://youtu.be/BeiKJgGx8Ik

👉 Zarezerwuj swoje miejsce na darmowe webinary:

👉 Jeżeli chcesz się nauczyć inwestować z Trendem tutaj: https://bit.ly/milionowe-inwestowanie

👉 Jeżeli chcesz wiedzieć co może dziać się na Rynkach: https://bit.ly/webinar-analiza

👉A jak jesteś już zdecydowany na szybkie wdrożenie u siebie moich technik oraz śledzenie tego jak inwestuje oraz jakie instrumenty obserwuje to zapraszam na:

👉 Warsztaty on-line pokazujące jak skutecznie zarabiać na Trendach: https://bit.ly/warsztat-tt-lista

👉 Śledź moje bieżące pozycje, otrzymuj powiadomienia o nowo otwieranych: https://bit.ly/pozycja-lista

👉  Seminarium Inwestycyjne On-Line 17-18 czerwca: https://bit.ly/seminarium-trend

👉 Szkolenie Indywidualne, dla osób poszukujących wiedzy przekazywanej w sposób indywidualny: http://bit.ly/szkolenie-1-na-1

● 👉 Śledź mój kanał na Telegramie: https://t.me/ProfitInvestingPL, otrzymuj krótkie dodatkowe analizy, nie publikowane gdzie indziej.

● Dołącz do mojej grupy na Facebook`u: https://www.facebook.com/groups/trend.investing

● Pobierz bezpłatny E-BOOK: Jak zacząć inwestować z trendem: http://bit.ly/e-bookyt

●  Pytania i współpraca: +48 698 668 336 (nie udzielam indywidualnych porad inwestycyjnych)

 

Do usłyszenia

Robert Smug
Inwestor Indywidualny, MBA, DI nr 740

#gold #trader #usdpln #nasdaq #xauusd #gold #eurpln #etf #etfs #inwestowanie #trading #trend #robertsmug #dax #sp500 #eurusd #wig20 #webinar #indeksy #akcje #kontrakty #futures #waluty #rynek #broker #doradca #inwestycyjny #inflacja #xtb #dywidenda #złoto #gpw #analizatechniczna #analizafundamentalna #rynki #inwestorzytv #inwestowaniepieniędzydlapoczątkujących #inwestycja #pieniądze #giełda #giełdaforex #giełdy #gielda #inwestowaniewnieruchomości #nieruchomości