Powrót do Poprzedniej Strony

Prosty i skuteczny system automatyczny na DAX!

 Jeżeli chcesz samodzielnie decydować o swoich inwestycjach,

⇒ Jeżeli nie masz zawsze czasu na ciągłe śledzenie ruchów cen, a chciałbyś być aktywny na rynku,

 Jeżeli brak Ci samodyscypliny, nie zawsze jesteś w stanie właściwie wyznaczyć poziom wejścia i wyjścia z pozycji,

 Jeżeli szukasz prostego w zastosowaniu sposobu otwierania i zamykania pozycji,

 Jeżeli szukasz dodatkowego źródła dochodu w  rozsądnej wysokości oraz o akceptowalnym ryzyku lub chcesz zdywersyfikować swoje inwestowanie to mam dla Ciebie ciekawą propozycję.

Przedstawiam bardzo skuteczny automatyczny System do Inwestowania na DAX, oparty na prostej i skutecznej technice wykorzystującej ludzki strach i panikę.

Chciwość i Strach

Jak już pewnie wiesz inwestorami rządzą chciwość i strach.

Bardzo upraszczając w przypływie chciwości inwestorzy „rzucają” się do kupna rożnych instrumentów finansowych (akcji, towarów, walut) co powoduje, że ceny tych instrumentów rosną. Na rynku widzimy często długo trwającą hossę. Natomiast w przypływie strachu, kiedy to duża część inwestorów „rzuca się” do sprzedaży posiadanych przez instrumentów lub zamykania otwartych zyskownych pozycji ceny gwałtownie spadają.

Gwałtowne spadki najczęściej z reguły są chwilowe, po czym rynek bardo często powraca do poprzednich poziomów sprzed ich rozpoczęcia, dłuższe gwałtowne spadki zdarzają się rzadko, związane są z reguły z początkiem kryzysów finansowych, a te występują tylko raz co kilka-kilkanaście lat.

Obserwując m.in niemiecki indeks giełdowy DAX zauważyłem, że cena czasami po bardzo niskim otwarciu na początku sesji zaczyna szybko rosnąć. Dzieje się tak, ponieważ, upraszczając, to czego tak bali się inwestorzy doprowadzając do niskiego otwarcia indeksu. okazało się mało istotnym zagrożeniem. Postanowiłem, jeżeli jest to zjawisko pojawiające się dość cyklicznie, przyjrzeć się mu i posiadając odpowiednią wcześniej zebraną wiedzę i doświadczenie zamienić na automatyczny powtarzalny sposób inwestowania czyli system.

Jeżeli coś jest powtarzalne to warto zamienić to w automat, który będzie sam otwierał i zamykał pozycje. Zwolni nas to z obowiązku ciągłego śledzenia wykresów. Zamiana systemu w automat pozwala też dodatkowo właściwie go dostosować do rynku jednocześnie sprawdzając czy nasze wyobrażenia o skuteczności systemu mają potwierdzenie w wynikach.

Jakie system ma wyniki?  

Jedną z cech pozytywnych tego systemu jest to, że otwiera on mało pozycji w ciągu roku. Dzieje się tak ponieważ, opisywane powyżej przeze mnie zjawisko nie pojawia się dość często, co dodatkowo skłoniło mnie do zamiany go na system automatyczny, aby nie uciekła mi żadna okazja.

Poniżej wklejam wyniki systemu od 2012 do 2018.

Pierwsze testy były wykonane przy kapitale 3500 $, i wielkości pozycji wynoszącej 2 € (ok 8,40 PLN) za jeden punkt. W tym okresie EA wygenerowała zysk w wysokości 8588 $ przy obsunięciu wynoszącym 986 $

Drugie testy były wykonane przy zastosowaniu "modułu" procenta składanego. Kapitał początkowy wynosił także 3500$ Wielkość ryzyka wynosiła 5% na pozycję. W tym okresie EA wygenerowała zysk w wysokości 19 052$ (72 379 PLN) przy obsunięciu wynoszącym 3 926$ co stanowiło 14,83% depozytu.

W całym okresie testów automat otworzył i zamknął 82 pozycje, co średnio wynosi 12 pozycji na rok.  

Ten system automatyczny można zastosować, też na innych instrumentach. Strategia w nim zawarta jest strategią uniwersalną. Sam będziesz mógł sprawdzić, na jakich jeszcze innych sprawdza się najlepiej.

Jaka jest pewność, że system będzie działał w przyszłości?  

Nigdy nie ma 100% pewności, że strategia ta osiągnie także takie wyniki w przyszłości, natomiast z mojej strony mogę zagwarantować regularny rozwój automatu i optymalizację. Wersja, która obecnie oferuje to już 10 wersja tego automatu, co oznacza, że do tego czasu było tyle modyfikacji i jego usprawnień. Aby każdy automat działał w długim okresie czasu trzeba go cały czas rozwijać co też robię.

Jakie system ma wyniki obecnie?

Strategia w okresie od 1 marca 2019 r. do 30 czerwca 2020 r. wygenerowała zysk w wysokości 4 766 PLN

Wynik ten został wygenerowany przy bardzo małym poniesionym ryzyku. Gdyby wielkość pozycji była np 3x większa wynik ten też by był 3x lepszy. 

Poniżej wklejam kilka statystyk systemu.

Pierwsze to same wyniki w postaci krzywej kapitału:

Dwa kolejne zdjęcia to statystyki systemu z całego działania EA:

Dodatkowo poniżej przedstawiam wyniki z rozbiciem na poszczególne miesiące w samym 2020 r. w złotówkach:

Poniżej wklejam też przykład najlepszej pozycji automatu w 2020 r., która, przy niskim ryzyku, wygenerowała zysk rzędu 500 pkt (2000 PLN)

Dlaczego trading mechaniczny uprawiany za pomocą automatów jest lepszy od Tradingu wykonywanego samodzielnie?  

Jeżeli zastanawiasz się co jest lepsze w przypadku tradingu mechanicznego, trading ręczny czy automatyczny to mam dla Ciebie kilak argumentów, które mam nadzieję, że pokażą Ci zasadnicze różnice między tymi dwoma rodzajami inwestowania. Proszę przeczytaj je uważnie:  

⇒ automat jest zawsze dyspozycyjny, ja nie zawsze mam czas,  

⇒ można przetestować nim od razu wiele instrumentów w krótkim czasie,  

⇒ automat idealnie wykonuje założenia strategii mechanicznej, ja mogę mieć chwile zawahania,

⇒ automat nie męczy się grając, day-trading dla przeciętnego człowieka niesie ze sobą wiele stresu, który wywołuje na koniec dnia olbrzymie zmęczenie,  

⇒ automat lepiej zarządza ryzykiem, nie zwiększa niepotrzebnie wielkości pozycji, nie popada w tzw. over-trading, człowiek zarówno może zacząć grać olbrzymią wielkością pozycji w stosunku do kapitału jak i otworzyć dużą nieplanowaną ich ilość,  

⇒ generalnie inwestowanie to jest zajęcie nie dające na 100% szans sukcesu, dlatego jeżeli już mam wybór to wolę aby przynajmniej w części wyręczał mnie w tym zajęciu automat, abym mógł czas sam wykorzystać inaczej.  

Przeczytaj o tym więcej w dwóch artykułach jakie napisałem. Nie będę tu ich przytaczał aby nie wydłużać opisu.  

Czym różni się trading automatyczny od ręcznego? Cz. 1: http://bit.ly/trading-roznica-1

Czym różni się trading automatyczny od ręcznego? Cz. 2: http://bit.ly/trading-roznica-2


Najczęściej zadawane pytania  

Nie mogę zdradzić tutaj wszystkich szczegółów dotyczących mojego podejścia ale z głównych punktów, o które najczęściej pytają moi klienci ten automat:  

⇒ automat sam otwiera i zamyka pozycje na niemieckim indeksie DAX, działa także na innych instrumentach,

 ⇒ automat działa sam ale można oczywiście jeżeli masz potrzebę kontroli sam ingerować w pozycje EA,  

⇒ automat stosuje zlecenia zabezpieczające stop loss (SL), zawsze pamięta o ryzyku, oraz sam zamyka pozycje zyskowne,

⇒ to Ty samodzielnie decydujesz o wielkości pozycją z jaką EA ma otwierać pozycje,  

⇒ jeżeli będziesz traktował inwestowanie tym EA długoterminowo, automat ma wbudowany moduł tzw. procentu składanego czyli wraz ze wzrostem zysków może zwiększać wielkość pozycji,  

⇒ przy pracującym automacie możesz też jednocześnie sam otwierać i zamykać pozycje na innych instrumentach, nie wpływa to na działanie EA.


U jakiego brokera EA sprawdza się najlepiej?  

EA może działać u każdego brokera, ale nie do każdego brokera się nadaje. Najlepszy broker dla niej to taki, który ma zerowy tzw. poziom StopLevel przy składaniu zleceń oraz jak najmniejszy spread na DAX.  

Osobiście przy tym EA korzystam obecnie m.in. z usług brokerów poniżej:

Ile czas będziesz musiał poświęcić na obsługę EA?  

  Uruchomienia i konfiguracja automatu na platformie Meta Trader (MT4) zajmie Ci maksymalnie do 20 minut. Poza tym dziennie będziesz musiał mu poświęcić maksymalnie do 10 minut na sprawdzenie czy EA działa oraz czy komputer lub serwer VPS jest aktywny.

Co otrzymasz po zakupie i jak uruchomić EA?  

⇒ Po pierwsze automat działa na platformie MT4. Aby go uruchomić będziesz musiał posiadać konto u brokera, który oferuje taką platformą. Instalacja platformy zajmuje kilka minut. Wspomnieni przeze mnie wyżej brokerzy posiadają platformę MT4, jeżeli jeszcze nie masz jej zainstalowanej możesz to zrobić już teraz.  

⇒ Po drugie, po zakupie otrzymasz ode mnie pliki instalacyjne wraz z filmem instruktażowym, w którym pokaże Tobie, jak zainstalować automat na platformie oraz następnie uruchomić na wykresie.  

⇒ Po trzecie, samą obsługę EA postanowiłem uprościć do minimum. Jedyne, co będziesz musiał zrobić, to sam zdecydować, czy chcesz uruchomić automat, u którego brokera to zrobić, jaką wybrać wielkość pozycji do inwestowania oraz zastanowić się, czy chcesz aby automat zwiększał pozycję wraz ze wzrostem zysków.  

⇒ Po czwarte w przypadku jakichkolwiek zmian w strategii, oferuję wszelkiego rodzaju aktualizacje i optymalizacje. Każdy mój system, którego używam, poddaję – w zależności od wyników – co 3 do 5 miesięcy tzw. optymalizacji oraz na bieżąco rozwijam jego działanie testując nowe opcje w EA. Jeżeli któreś z tych dwóch działań przyniesie lepsze rezultaty, niż aktualnie wykorzystywane w EA, otrzymasz ode mnie nową wersję EA.

Jaki jest koszt zakupu EA?  

Poznałeś, już moją filozofię tworzenia tego EA, znasz wyniki testów. W tworzenie tego automatu włożyłem sporo pracy i uważam, że strategia w nim zawarta będzie działała jeszcze przez bardzo długi czas, ponieważ oparta jest na ludzkich emocjach, a te od wieków się nie zmieniają. Ostateczna cena dla tego automatu, z racji na jego potencjał, powinna wynosić 2 997 PLN, ale przez przez pewien okres będę go oferował w obniżonej cenie 1 997 PLN

1 997 PLN

czyli 1 000 PLN taniej, co stanowi 33% RABATU. 

Jeżeli już śledzisz mój blog od jakiegoś czasu to wiesz, że ja nigdy nie obniżam cen, z reguły gdy moje EA osiągają coraz wyższe zyski, podnoszę sukcesywnie ich ceny.

Dodatkowo każda osoba zakupująca automat do końca tego miesiąca otrzyma gwarancję zwrotu pieniędzy za EA: jeżeli automat nie zarobi w ciągu 1,5 roku, czyli masz ode mnie 100% uczciwości i przejrzystości.

Stworzenie samodzielnie takiego EA, bez doświadczenia w programowaniu kosztuje zdecydowanie dużo więcej pieniędzy. Wg mnie jest to kwota od 3000 PLN do 5000 PLN plus czas jaki trzeba poświęcić na ulepszenia i optymalizację oraz obserwację pracy EA.

Jeżeli chcesz nabyć ten automat w tak atrakcyjnej cenie wraz z gwarancją zwrotu pieniędzy to już teraz kliknij przycisk Kup Teraz, który umożliwia natychmiastowy zakup poprzez płatności internetowe.

KUP TERAZ

Lub dokonaj płatności bezpośrednio na moje konto:

83 1140 2004 0000 3102 8258 0869

High Performance Coaching z o.o.

ul. Hulewiczów 4d/5
60-688 Poznań

Z dopiskiem: EA DAX KUPUJ STRACH + adres email

Na zakupione EA wystawiam na życzenie rachunek.

W razie pytań technicznych zapraszam do kontaktu.

Mail: profitinvestingeu (at) gmail . com
lub na Skype: smug.robert
lub po prostu zadzwoń +48 698 668 336

Zapraszam do kontaktu.

Robert Smug