Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Czy Zobaczymy Mocny Trend na DAX, Kawie, Miedzi i akcjach VISA? Sprawdź!

Dodano: 9-cze-2023

Dzień dobry!

Co ciekawego może się wydarzyć na rynkach w najbliższych tygodniach?

Zapraszam do obejrzenia najnowszej analizy video.

W tej analizie przyglądam się głównym światowym indeksom takim jak SP500, Nasdaq, DAX i polskiemu WIG20. Wyrażam swoją moją opinię co dalej może się z nimi dziać i na jaj podstawie mówię też jak może wyglądać strategia akcyjna na najbliższe tygodnie.

W drugiej części analizy, na prośbę widzów kanału dodatkowo analizuję, pod kontem inwestowania z trendem, takie instrumenty jak Kawa, Miedź, bardziej szczegółowo DAX i spółka VISA.

Jeżeli chciałbyś abym przeanalizował jakiś instrument, który szczególnie Cię interesuje to napisz mi jego nazwę w komentarzu. Ta druga część analizy powstaje tylko i wyłącznie na podstawie Waszych propozycji.

🔴Zapraszam do obejrzenia analizy video pod tym linkiem:

https://youtu.be/XCw2QvKminw

● Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak sam możesz nauczyć się zyskownego podejścia do inwestowania, osiągać ponadprzeciętne stopy zwrotu i poznać szczegóły mojej autorskiej techniki gry z trendem to zapraszam na bezpłatny webinar, na którym wszystko omawiam, pokazując m.in. 5 obszarów jakie należy w tym zakresie opanować. Zapisz się na niego poniżej. Webinar odbędzie się już za kilka dni.

♨ Zarezerwuj swoje miejsce na webinar, na którym przedstawiam w szczegółach moją technikę inwestycyjną: http://bit.ly/webinar-tt-lista

👉 Warsztaty on-line pokazujące jak skutecznie zarabiać na Trendach: https://bit.ly/warsztat-tt-lista

👉 Śledź moje bieżące pozycje, otrzymuj powiadomienia o nowo otwieranych: https://bit.ly/pozycja-lista

👉  Seminarium Inwestycyjne On-Line 17-18 czerwca: https://bit.ly/seminarium-trend

👉 Szkolenie Indywidualne, dla osób poszukujących wiedzy przekazywanej w sposób indywidualny: http://bit.ly/szkolenie-1-na-1

● 👉 Śledź mój kanał na Telegramie: https://t.me/ProfitInvestingPL, otrzymuj krótkie dodatkowe analizy, nie publikowane gdzie indziej.

● Dołącz do mojej grupy na Facebook`u: https://www.facebook.com/groups/trend.investing

● Pobierz bezpłatny E-BOOK: Jak zacząć inwestować z trendem: http://bit.ly/e-bookyt

●  Pytania i współpraca: +48 698 668 336 (nie udzielam indywidualnych porad inwestycyjnych)

 

Do usłyszenia

Robert Smug
Inwestor Indywidualny, MBA, DI nr 740

#gold #trader #usdpln #nasdaq #xauusd #gold #eurpln #etf #etfs #inwestowanie #trading #trend #robertsmug #dax #sp500 #eurusd #wig20 #webinar #indeksy #akcje #kontrakty #futures #waluty #rynek #broker #doradca #inwestycyjny #inflacja #xtb #dywidenda #złoto #gpw #analizatechniczna #analizafundamentalna #rynki #inwestorzytv #inwestowaniepieniędzydlapoczątkujących #inwestycja #pieniądze #giełda #giełdaforex #giełdy #gielda #inwestowaniewnieruchomości #nieruchomości