Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Czy to koniec spadków na indeksach i przed nami Rajd św. Mikołaja zgodnie z sensownością?

Dodano: 26-paź-2023

Dzień dobry, cześć!

🔴 Czy to koniec spadków na indeksach i przed nami Rajd św. Mikołaja zgodnie z sensownością?

♨Tego dokładnie nie wiem ale w tym tygodniu zamknąłem pozycję na europejskim indeksie strachu z zyskiem 10 000 PLN i mam już w głowie dalszy możliwy przebieg wydarzeń na rynkach i przy jego realizacji gotowe scenariusze do otwierania dalszych pozycji.

🎯Jeżeli chcesz dowiedzieć się co dalej będzie działo się wg mnie na rynkach to już w poniedziałek 30 października zapraszam Cię na bardzo konkretny webinar, na którym opowiem co myślę, co może się wydarzyć i przeanalizuję sytuację na najciekawszych Instrumentach Finansowych, oraz wskażę ciekawe wg mnie okazje inwestycyjne.

🔵Zapisz się na ten webinar tutaj: https://bit.ly/webinar-analiza

✅A jeżeli chciałbyś śledzić na bieżąco jak inwestuje i nauczyć się zyskownego sposobu inwestowania to dołącz już teraz do Warsztatów Trend Trader tutaj: https://bit.ly/warsztaty-tt

👍 Spotkanie analityczne poprowadzę już w najbliższy poniedziałek, 30.10, o godzinie 20.00.

Podczas tego spotkania:

✅ wskażę nowe najlepsze instrumenty trendowe, mogące być dobrą okazją inwestycyjną,

✅ opowiem jak widzę obecną sytuację na indeksach giełdowych takich jak: WIG20, S&P500, NASDAQ, DAX, oraz głównych parach walutowych.

✅ wskażę ciekawe spółki i ETF`y, które mogą urosnąć o dziesiątki lub nawet setki procent. Tak, tak, w przypadku akcji mnie interesują tylko takie instrumenty.

👉 odpowiem na wszystkie Twoje pytania, dotyczące konkretnych instrumentów, rynków i inwestowania.

✅Aby wziąć udział w poniedziałkowym spotkaniu musisz się nie nie zarejestrować pod tym linkiem:

>> ZAPISZ SIĘ TUTAJ, I POZNAJ NAJLEPSZE INSTRUMENTY DO INWESTOWANIA >>

💪 Jeżeli nie będziesz mógł wziąć w nim udziału to niestety mam złą wiadomość, nie będę udostępniał nagrania z tego wydarzenia, dlatego pojaw się na nim osobiście. Wierzę, że widzimy się o 20:00 w poniedziałek, ZAPISZ SIĘ TUTAJ. Udostępnię Ci bezpłatnie informacje warte potencjalnie sporo pieniędzy.

A jak jesteś już zdecydowany na szybkie wdrożenie u siebie moich technik oraz śledzenie tego jak inwestuje oraz jakie instrumenty obserwuje to zapraszam na:

● Warsztaty Trend Trader pokazujące jak skutecznie zarabiać na Trendach: https://bit.ly/warsztaty-trend

● Stacjonarne Szkolenie Indywidualne, dla osób poszukujących wiedzy przekazywanej w sposób indywidualny: http://bit.ly/szkolenie-1-na-1

● Jeżeli nie masz jeszcze brokera inwestycyjnego lub chcesz wiedzieć z jakich ja korzystam kliknij poniżej: https://robertsmug.pl/brokerzy/

Kliknij poniżej i dołącz do mojej społeczności:

Mój kanał na YouTube: ZASUBSKRYBUJ TUTAJ

Grupa na Telegramie: DOŁĄCZ TUTAJ

Konto na Instagramie: ŚLEDŹ TUTAJ

Do usłyszenia, Robert Smug

#ropa #wti #brent #oil #cukier #sugar #wojna #bliskiwschód #inwestowanie #trading
#gold #trader #usdpln #nasdaq #xauusd #gold #eurpln #etf #etfs #inwestowanie #trading #trend #robertsmug #dax #sp500 #eurusd #wig20 #webinar #indeksy #akcje #kontrakty #futures #waluty #rynek #broker #doradca #inwestycyjny #inflacja #xtb #dywidenda #złoto #gpw #analizatechniczna #analizafundamentalna #rynki #inwestorzytv #inwestowaniepieniędzydlapoczątkujących #inwestycja #pieniądze #giełda #giełdaforex #giełdy #gielda #inwestowaniewnieruchomości #nieruchomości #usdpln #eurpln #inwestowanie #trading #spekulacja #rpp #stopyprocentowe #krach #osłabienie