Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Cukier po 66$ a Ropa już nawet po 150$ – „Sekret” Inwestowania z Trendem!

Dodano: 15-paź-2023

Dzień dobry, cześć,

🔵Mam dwa ważne filmy dzisiaj dla Ciebie, dotyczące bieżącej sytuacji na Rynkach Finansowych i możliwości zarobienia na tym naprawdę sporych pieniędzy. Wszystko wskazuje na to, że możemy być w przededniu większego konfliktu regionalnego na Bliskim Wschodzie, który może mieć ogromny wpływ na ceny wielu instrumentów.

🟢W poniedziałek 9.10 października prowadziłem webinar analityczny, na którym wskazałem m.in. Cukier jako potencjalnie mocno wzrostowy instrument na najbliższe miesiące. Do czynników pro wzrostowych dzisiaj dodałbym także rosnącą cenę ropy naftowej. Cena cukru jest powiązana z ceną ropy.

🔴W latach 70 cukier podczas konfliktu na Bliskim Wschodzie zdrożał do poziomu 66$ czyli o 240% więcej niż wynosi jego obecna cena. Czy będzie tak obecnie? Wiele na to wskazuje. Część zapisu tego spotkania z fragmentem o Cukrze znajdziesz w filmie na moim kanale YouTube.

=== https://youtu.be/2GAM_kyvAKo?si=aG-TuzsaB64LlxLj ===

♨Przy okazji chcę też przypomnieć mój film analityczny o Ropie sprzed kilku tygodni, on nadal jest bardzo aktualny. Dziś patrząc na to co dzieje się w Bliskim Wschodzi podniósłbym cenę docelową ropy nawet do 150$. Poniżej wklejam też link do tego filmu.

♨W video mówię jak można ten trend wykorzystać inwestując na Ropie poprzez kontrakty, konkretne fundusze ETF oraz akcje związane z tym sektorem wydobywczym.

=== https://youtu.be/KmTQGPsO6d0?si=HsPSFVG1V4D6T7NO ===

👉 Zarezerwuj swoje miejsce na darmowe webinary:

👉 Jeżeli chcesz się nauczyć inwestować z Trendem tutaj: https://bit.ly/milionowe-inwestowanie

👉 Jeżeli chcesz wiedzieć co może dziać się na Rynkach: https://bit.ly/webinar-analiza

👉A jak jesteś już zdecydowany na szybkie wdrożenie u siebie moich technik oraz śledzenie tego jak inwestuje oraz jakie instrumenty obserwuje to zapraszam na:

👉 Warsztaty on-line pokazujące jak skutecznie zarabiać na Trendach: https://bit.ly/warsztat-tt-lista

👉 Śledź moje bieżące pozycje, otrzymuj powiadomienia o nowo otwieranych: https://bit.ly/pozycja-lista

👉 Seminarium Inwestycyjne On-Line 17-18 czerwca: https://bit.ly/seminarium-trend

👉 Szkolenie Indywidualne, dla osób poszukujących wiedzy przekazywanej w sposób indywidualny: http://bit.ly/szkolenie-1-na-1

● 👉 Śledź mój kanał na Telegramie: https://t.me/ProfitInvestingPL, otrzymuj krótkie dodatkowe analizy, nie publikowane gdzie indziej.

● Dołącz do mojej grupy na Facebook`u: https://www.facebook.com/groups/trend.investing

● Pobierz bezpłatny E-BOOK: Jak zacząć inwestować z trendemhttp://bit.ly/e-bookyt

●  Pytania i współpraca: +48 698 668 336 (nie udzielam indywidualnych porad inwestycyjnych)

Do usłyszenia
Robert

#ropa #wti #brent #oil #cukier #sugar #wojna #bliskiwschód #inwestowanie #trading
#gold #trader #usdpln #nasdaq #xauusd #gold #eurpln #etf #etfs #inwestowanie #trading #trend #robertsmug #dax #sp500 #eurusd #wig20 #webinar #indeksy #akcje #kontrakty #futures #waluty #rynek #broker #doradca #inwestycyjny #inflacja #xtb #dywidenda #złoto #gpw #analizatechniczna #analizafundamentalna #rynki #inwestorzytv #inwestowaniepieniędzydlapoczątkujących #inwestycja #pieniądze #giełda #giełdaforex #giełdy #gielda #inwestowaniewnieruchomości #nieruchomości #usdpln #eurpln #inwestowanie #trading #spekulacja #rpp #stopyprocentowe #krach #osłabienie