Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Co dalej z Rajdem św. Mikołaja? Ile jeszcze urośnie Bitcoin?

Dodano: 10-gru-2023

Dzień dobry, cześć!

🔴 Co dalej z Rajdem św. Mikołaja❓ Ile jeszcze urośnie Bitcoin❓

♨Przed nami mogą być kluczowe tygodnie na rynkach akcji. Moje wcześniejsze przewidywania odnośnie zachowania się indeksu małych spółek Russell2000 i Bitcoina, jakie na bieżąco przekazuję uczestnikom moich Warsztatów Trend Trader i usługi analitycznej Market Trend Follower, idealnie odzwierciedlały ich zachowania. Czy małe spółki nadal mają szansę nadrobić wcześniejsze zaległości wzrostów? Czy Bitcoin nadal ma potencjał do wzrostów? O tym opowiem już w poniedziałek na ostatnim otwartym webinarze analitycznym w tym roku.

Już tylko na tych dwóch analizach można było zarobić mnóstwo pieniędzy jak widać na screenach poniżej. Dlatego nie przegap tego bezpłatnego webinaru analitycznego, jaki poprowadzę dla wszystkich już w poniedziałek 11 grudnia! Czytaj dalej poniżej.

🎯Jeżeli chcesz dowiedzieć się co dalej będzie działo się wg mnie na rynkach to już w poniedziałek 11 grudnia zapraszam Cię na bardzo konkretny webinar, na którym opowiem co myślę, co może się wydarzyć i przeanalizuję sytuację na najciekawszych Instrumentach Finansowych oraz wskażę ciekawe wg mnie okazje inwestycyjne.

🔵Zapisz się na ten webinar tutaj: https://bit.ly/webinar-analiza

👍 Spotkanie analityczne poprowadzę już w najbliższy poniedziałek, 11.12, o godzinie 20.00.

Podczas tego spotkania:

✅ wskażę nowe najlepsze instrumenty trendowe, mogące być dobrą okazją inwestycyjną,

✅ opowiem jak widzę obecną sytuację na indeksach giełdowych takich jak: WIG20, S&P500, NASDAQ, DAX oraz głównych parach walutowych.

✅ wskażę ciekawe spółki i ETF`y, które mogą urosnąć o dziesiątki lub nawet setki procent. Tak, tak, w przypadku akcji mnie interesują tylko takie instrumenty.

👉 odpowiem na wszystkie Twoje pytania, dotyczące konkretnych instrumentów, rynków i inwestowania.

✅Aby wziąć udział w poniedziałkowym spotkaniu musisz się nie nie zarejestrować pod tym linkiem:

>> ZAPISZ SIĘ TUTAJ, I POZNAJ NAJLEPZSZE INSTRUMENTY DO INWESTOWANIA https://robertsmug.lpages.co/najmocniejsze-i-najpewniejsze-trendy/ >>

💪 Jeżeli nie będziesz mógł wziąć w nim udziału to niestety mam złą wiadomość, nie będę udostępniał nagrania z tego wydarzenia, dlatego pojaw się na nim osobiście. Wierzę, że widzimy się o 20:00 w poniedziałek, ZAPISZ SIĘ TUTAJ: https://robertsmug.lpages.co/najmocniejsze-i-najpewniejsze-trendy/. Udostępnię Ci bezpłatnie informacje warte potencjalnie sporo pieniędzy.

Do usłyszenia
Robert Smug
+48 698 668 336
Inwestor Indywidualny, MBA, DI nr 740

#btc #bitcoin #etf #inwestowanie #giełda #akcje #indeksy #eurpln #trading #gold #trader #usdpln #nasdaq #xauusd #gold #eurpln #etf #etfs #inwestowanie #trading #trend #robertsmug #dax #sp500 #eurusd #wig20 #webinar #indeksy #akcje #kontrakty #futures #waluty #rynek #broker #doradca #inwestycyjny #xtb #dywidenda #złoto #gpw #analizatechniczna #analizafundamentalna #rynki #russell #russell2000 #swig80