Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Cele czy Marzenia Inwestycyjne? Rok 2024 to nowe konkretne Okazje

Dodano: 2-sty-2024

Dzień dobry, cześć!

💪 Nowy Rok to nowe możliwości, nowe postanowienia, nowe nadzieje, że ten Nowy Rok będzie finansowo lepszy od poprzedniego.

🔴 Ale w inwestowaniu nie można mylić nadziei z celami. Już tłumaczę dlaczego.

♨ W przeszłości wielokrotnie myliłem cele z marzeniami, całkowicie nieświadomie. Marzenie to chęć uzyskania czegoś w swoim życiu, nie poparta żadnymi konkretnymi działaniami. Cel to także chęć uzyskania czegoś w życiu, ale z planem na jego osiągnięcie oraz konkretnymi podjętymi działaniami aby go zrealizować.

👍 Moje wyniki inwestycyjne odmieniły się kiedy zacząłem stawiać sobie cele z planem ich realizacji i podejmować działania aby je zrealizować. W tym roku też mam kilka konkretnych celów, część publicznych, o nich napiszę już wkrótce.

👉 Jeżeli dziś Twoim celem jest chęć stania się skutecznym inwestorem, który chce zarabiać konkretne pieniądze ale nadal borykasz się z problemem braku strategii inwestycyjnej, a chciałbyś poznać mój prosty i skuteczny sposób inwestowania z Trendem, pozwalający pewnie i zdecydowanie inwestować oraz uzyskiwać ponadprzeciętne stopy zwrotu, to już w środę 3 stycznia 2024r. zapraszam na webinar, na którym opowiem o mojej technice inwestowania z trendem, najlepszej technice inwestowania dla inwestora indywidulanego.

🔴 Zapisz się na ten webinar klikając tutaj: https://robertsmug.pl/webinar-trend-lista 🔴

🔵 Dwie jeszcze ważne rzeczy:

1.Na początku grudnia mówiłem i pisałem, że grudzień będzie mocno wzrostowym miesiącem na giełdach. I tak też było. Nie będę ukrywał, że dzięki wzrostom na giełdach mocno tez urósł mój portfel inwestycyjny. Zobacz video, jeżeli jeszcze go nie widziałeś, na którym wskazałem tę okazję inwestycyjną. Skąd o niej wiedziałem? To jest ta pewność wynikająca z Trendu. Napisz mi jeżeli też zarobiłeś na wzrostach w tym okresie, to będzie dla mnie dodatkowa motywacja do kolejnych analiz. Video możesz zobaczyć klikając tutaj:

==> https://youtu.be/1a1d9ugtmN8?si=jeOTSTk5Xx-bUUTT <==

2. Nową okazją w 2024 r. może być Złoto. Jeżeli jeszcze nie widziałeś tego video to możesz je zobaczyć klikając w link poniżej.

==> https://youtu.be/JtxPmPnZP-Y?si=BmU5-kOEvSmcVHvH <==

👉 Zarezerwuj swoje miejsce na darmowe webinary:

👉 Jeżeli chcesz się nauczyć inwestować z Trendem tutaj: https://bit.ly/milionowe-inwestowanie

👉 Jeżeli chcesz wiedzieć co może dziać się na Rynkach: https://bit.ly/webinar-analiza

👉A jak jesteś już zdecydowany na szybkie wdrożenie u siebie moich technik oraz śledzenie tego jak inwestuje oraz jakie instrumenty obserwuje to zapraszam na:

👉 Warsztaty on-line pokazujące jak skutecznie zarabiać na Trendach: https://bit.ly/warsztat-tt-lista

👉 Śledź moje bieżące pozycje, otrzymuj powiadomienia o nowo otwieranych: https://bit.ly/pozycja-lista

👉 Seminarium Inwestycyjne On-Line 17-18 czerwca: https://bit.ly/seminarium-trend

👉 Szkolenie Indywidualne, dla osób poszukujących wiedzy przekazywanej w sposób indywidualny: http://bit.ly/szkolenie-1-na-1

● 👉 Śledź mój kanał na Telegramie: https://t.me/ProfitInvestingPL, otrzymuj krótkie dodatkowe analizy, nie publikowane gdzie indziej.

● Dołącz do mojej grupy na Facebook`u: https://www.facebook.com/groups/trend.investing

● Pobierz bezpłatny E-BOOK: Jak zacząć inwestować z trendem: http://bit.ly/e-bookyt

● Pytania i współpraca: +48 698 668 336 (nie udzielam indywidualnych porad inwestycyjnych)

Do usłyszenia
Robert

#ropa #wti #brent #oil #cukier #sugar #wojna #bliskiwschód #inwestowanie #trading
#gold #trader #usdpln #nasdaq #xauusd #gold #eurpln #etf #etfs #inwestowanie #trading #trend #robertsmug #dax #sp500 #eurusd #wig20 #webinar #indeksy #akcje #kontrakty #futures #waluty #rynek #broker #doradca #inwestycyjny #inflacja #xtb #dywidenda #złoto #gpw #analizatechniczna #analizafundamentalna #rynki #inwestorzytv #inwestowaniepieniędzydlapoczątkujących #inwestycja #pieniądze #giełda #giełdaforex #giełdy #gielda #inwestowaniewnieruchomości #nieruchomości #usdpln #eurpln #inwestowanie #trading #spekulacja #rpp #stopyprocentowe #krach #osłabienie