Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Tych Okazji nie można przegapić oraz Sprawdź moje wyniki za Kwiecień

Dodano: 12-maj-2024

Dzień dobry, cześć!

❗️Tak jak obiecałem w zeszłym miesiącu obecnie publikuję swoje wyniki inwestycyjne, jakie osiągam dzięki mojej strategii inwestycyjnej opartej na grze z trendem, co miesiąc. Uwaga niezależnie od tego jakie one będą.

👉Nie inaczej jest w tym miesiącu. Jeżeli chcesz sprawdzić jak mi poszło w kwietniu, na jakich instrumentach i dlaczego otwierałem pozycje, oraz przy okazji usłyszeć kilka przydatnych rad, zwłaszcza jeżeli nie zarabiasz lub chcesz zacząć inwestować, to obejrzyj to video koniecznie.

Kliknij tutaj w link:

Aaaa i jeszcze w środę, 15.05 o godz. 20.00, poprowadzę bezpłatny webinar, tak nie musisz nic zapłacić aby dowiedzieć się jakich obecnie okazji nie można przegapić na Rynkach Finansowych.

Webinar jest głównie dla osób, które pomimo swoich starań nadal nie potrafią regularnie zarabiać lub chcą zacząć inwestować ale nie wiedzą gdzie są ciekawe okazje inwestycyjne lub osób szukających dywersyfikacji dla swoich inwestycji lub osób. Zdaję sobie sprawę jak trudno inwestuje się bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia dlatego prowadzę takie webinary, między innymi aby pomóc takim osobom.

🔵Zapisz się na ten webinar teraz tutaj :

https://bit.ly/webinar-analiza

To nie będzie zwykła analiza, gdzie omawia się wszystkie instrumenty po kolei i „coś mądrego” zawsze o jakimś się powie ale webinar na którym będę wskazywał same konkrety.

Na jednym z takich webinarów w przeszłości wskazałem np. indeks małych spółek amerykańskich Russell2000, który sporo po webinarze urósł i dał fajnie zarobić.

🔵Zapisz się na ten webinar teraz tutaj:

https://bit.ly/webinar-analiza

Do usłyszenia
Robert Smug
+48 698 668 336
Inwestor Indywidualny, MBA, DI nr 740