Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Życzenia Wielkanocne w tych ciekawych czasach

Dodano: 10-Kwi-2020

Dzień dobry!

Przed nami chyba najdziwniejsze Święta odkąd ja pamiętam. No może poza jednymi w moim życiu, które też wydawały mi się dziwne ale to było wtedy kiedy miałem ok lat. Chciałbym Wam w tym nadchodzącym okresie życzyć przede wszystkim dużo cierpliwości, spokoju, psychicznego i fizycznego odpoczynku, dobrego jedzenia i jak ktoś lubi picia oraz zasugerować odcięcie od wszelkich mediów podających informacje o obecnym przebiegu pandemii koronawirusa 🙂 I tak będzie z nami po Świętach.

Do usłyszenia i jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

Robert Smug

+48 698 668 336

PS.

Jeżeli ktoś jeszcze ma ochotę wypełnić ankietę, która pomoże mi w publikacji przyszłych treści to może to zrobić do 14 kwietnia do końca dnia.  Tym osobom, które już to zrobiły to dziękuję bardzo.

Za Twój poświęcony czas mam też dla Ciebie specjalne podziękowanie. Każda osoba wypełniająca ankietę otrzyma ode mnie zaproszenie na specjalną pełną analizę tygodniową, jaką poprowadzę w formie webinaru 15 kwietnia o godz. 9.00 (zmiana daty), nie przejmuj się jak nie będziesz mógł w niej uczestniczyć, jak wypełnisz ankietę otrzymasz ode mnie także link do zapisu tego spotkania. Czym ta analiza będzie różniła się od analiz jakie publikuję co 2 tygodnie obecnie? Będzie ona zbliżona do analiz jaką obecnie oglądają uczestnicy moich warsztatów Trend Trader. Po kolei przeglądam wszystkie instrumenty, typuje najbardziej dla mnie ciekawe instrumenty na następny tydzień oraz analizuję ogólnie obecne otoczenia fundamentalne oraz szczegółowo dla wybranych instrumentów. Także będzie to pełna analiza, a nie malutki fragment jaki pokazuję obecnie. Aby otrzymać link do webinaru i później jego zapis, na końcu ankiety zostaw swój adres email abym wiedział na jaki adres wysłać zaproszenie.Aby wypełnić ankietę kliknij w link poniżej. Serdecznie zapraszam do wypełnienia: https://forms.gle/ZvpgfoXavraNEeto8