fbpx

Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Zapis Webinaru: Zbuduj swój portfel inwestycyjny na podstawie strategii otwarcia

Dodano: 28-wrz-2015

Tak, jak wspominałem przed webinarem i w trakcie jego trwania, udostępniam zapis webinaru: Zbuduj swój portfel inwestycyjny na podstawie strategii otwarcia.

Jeżeli chcesz zobaczyć webinar ponownie, lub nie mogłeś w nim uczestniczyć i chcesz go obejrzeć, możesz to zrobić teraz.

 

Na webinarze przedstawiłem 2 Systemy Otwarcia na DAX i GBPUSD oraz omówiłem, jakie strategie obecnie najlepiej grać i gdzie szukać inspiracji, jeżeli chcesz stworzyć własny System do inwestowania.

System na DAX, który pokazałem, wygenerował w ciągu ostatnich 5 lat hipotetyczny zysk ponad 1 milion PLN.

2015-09-22_095226

A szczególnie w ostatnim czasie skuteczny jest System na GBPUSD 🙂

Poniżej zamieszczam Plan Webinaru:

2015-09-28_095455

Dla przypomnienia: do końca września, czyli do 30.09, do godz. 23.59 możesz zakupić jeszcze w promocyjnej cenie EA Freedom, o której mówiłem na webinarze, wprowadzając kod promo20. Od 1 .10 cena EA będzie wynosiła 2 497 PLN. EA Freedom działa na podstawie 2 systemów, które pokazałem na webinarze. Poza tym, możesz grać nią dowolną strategię otwarcia na dowolnym rynku, stąd jej możliwości są nieograniczone. Więcej informacji o niej przeczytasz tutaj. Pamiętaj, kupując u mnie tę EA, otrzymujesz 1,5-roczną gwarancję zwrotu, jeżeli EA nie zarobi, zwracam Ci za nią pieniądze.

Tak jak też wypominałem wcześniej, zapis webinaru jest odpłatny. Aby go zobaczyć, musisz zainwestować tylko 147 PLN. Aby go zakupić, kliknij poniżej:

Po wpłacie otrzymasz ode mnie link do zapisu.

W razie pytań pisz.

Pozdrawiam

Robert Smug