Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Zapis webinaru: Jak tradować na powtarzalnych schematach?

Dodano: 14-Lut-2017

Postanowiłem udostępnić Tobie zapis webinaru, który prowadziłem pod koniec stycznia 2017 r.  Jeżeli nie uczestniczyłeś w tym spotkaniu, warto abyś ten webinar zobaczył. Zapis webinaru postanowiłem podzielić na dwie części. Dlaczego? Ponieważ każda z nich zawiera inne informacje.

W części pierwszej:

zrozumiesz podstawowe zasady dotyczące tego, kiedy zarabia się pieniądze na rynkach finansowych, co pozwoli Ci patrzeć na  Twój trading w taki sposób, aby inwestując generować zyski, a nie tylko grać, by sobie pograć,

–  poznasz trzy główne rodzaje systemów inwestycyjnych, dzięki czemu patrząc na którykolwiek rynek, będziesz w stanie stwierdzić, jaki rodzaj podejścia do danego rynku możesz zastosować,

poznasz różnice pomiędzy tradingiem mechanicznym i intuicyjnym, co pozwoli Ci poznać rozwiązania wielu Twoich obecnych „problemów”, z których nawet mogłaś nie zdawać sobie sprawy.

W części drugiej:

– poznasz jeden z moich zyskownych systemów na DAX, który stosuję na co dzień,

– dowiesz się, jak wdrożyć każdy nowy system do gry na koncie realnym,

zobaczysz statystyki dwóch innych moich systemów.

Serdecznie zapraszam do oglądania.

Część pierwsza:

 

Część druga:

Jeżeli spodobał Ci się ten materiał Video proszę udostępnij go swoim znajomym klikając do góry przycisk Udostępnij. Dziękuję.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania – zapraszam do kontaktu.

Mail: robert (at) profittrader.pl

lub na Skype: smug.robert lub po prostu zadzwoń +48 698 668 336

Pozdrawiam serdecznie

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA

 

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.