Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Zapis sesji otwartej w Trading Clubie wraz z analizą rynków finansowych

Dodano: 11-Wrz-2018

Dzień dobry,

10 września poprowadziłem pierwszą otwartą sesję w Trading Clubie. Dziękuję wszystkim osobom, które mogły tego dnia uczestniczyć w spotkaniu. Mam nadzieję, że rozwiałem też wątpliwości wszystkich niedowiarków, że potrafię zarabiać także na rynku 🙂 choć i w gronie uczestników znalazła się osoba, która „na siłę” chciała udowodnić, że tak nie jest, wymyślając co rusz to niedorzeczne powody 🙂 W pewnym momencie jednak wyluzowała, pod presją innych uczestników, i na koniec wywiązała się nawet między nami ciekawa dyskusja na temat metod inwestowania.

Podczas sesji przeprowadziłem analizę większość rynków: towarów, indeksów, walut i krypotowalut pod kontem występowania na nich trendu, pokazałem moją aktualne otwarte i oczekujące pozycję. Odpowiadałem na pytania dotyczące strategii oraz o rynkach szczególnie interesujących słuchaczy.

Podczas sesji pokazałem też wyniki z 3 moich kont realnych jakimi posługuje się podczas spotkań w Trading Clubie, za okres od czerwca do sierpnia 2018 r.  Wynik
+7 300 PLN myślę, że jest interesujący jako dodatkowy zarobek zwłaszcza,  że inwestuję na interwale dziennym i jest to jedno z moich wielu zajęć.

Zapis całego spotkania możesz obejrzeć poniżej. Wyniki z platform, które pokazywałem na spotkaniu dodatkowo umieściłem na stronie: https://robertsmug.pl/the-trading-club-cfd.html

Przy okazji oczywiście zapraszam Cię dołączenia do spotkań. Możesz to zrobić w każdej chwili.

=======

PS. Automat na Ropę EA OIL Trader: ostatnie wyniki i najnowszą ofertę znajdziesz tutaj: 
https://robertsmug.pl/ea-oil-trader-podsumowanie-wynikow-po-prawie-3-latach-dzialania/

=======

Otwórz konto u jednego z brokerów jakich polecam:

  1. XTB: www.xtb.pl
  2. IC Markets: www.icmarkets.com
  3. XMwww.xm.com/pl 

Aby nie ominęło Cię żadne video w przyszłości proszę zapisz się na moją listę mailingową.  Link znajdziesz tutaj. Oraz polub moją stronę na Facebook`u tutaj oraz subskrybuj mój kanał na YouTube tutaj. Dziękuję.

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

PS.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.