Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Webinar + 2 systemy za free…

Dodano: 13-Wrz-2015

Strategie otwarcia na różnych rynkach są jednymi z bardziej dochodowych.
Jednym z istotnych punktów w moim tradingu było natrafienie na książkę z 1990 r. Toby’ego Crabel’a: „Day Trading With Short Term Price Patterns and Opening Range Breakout”. Ukazała się ona w bardzo małym nakładzie.

A dziś jeden jej egzemplarz kosztuje od 450$ nawet do 2000$.

 

Okazuje się, że Crabel dorobił się na strategiach otwarcia milionów $, handlując na rynkach futures.

 

W latach 1991-2002 nie miał on żadnego roku stratnego. Postanowiłem iść jego tropem, stworzyłem kilka systemów na podstawie jego strategii. Na podstawie moich testów, strategie te obecnie działają najlepiej na wykresie 1-godzinowym.

Ileż to zaoszczędza nam czasu w tradingu na inne rzeczy, ile kosztuje mniej stresu!

Mając odpowiednie narzędzie, można ułożyć sobie tak inwestowanie, że każdy może sam sobie stworzyć swój własny zestaw systemów otwarcia pod rynki, które najbardziej lubi.
Czy to jest możliwe i jak za to się zabrać, o tym dowiesz się na webinarze, który poprowadzę 22 września, o godz. 19.00, na który możesz zapisać się tutaj.

Ale to nie wszystko! Podczas webinaru pokażę Ci dwa proste systemy otwarcia na DAX i GBPUSD, które przetestowałem. Opowiem Ci dokładnie, jak sam możesz je stosować i pokażę wyniki zarówno testów, jak i wyniki gry na rynku jednego z nich od maja tego roku. Co do testów, to w zeszłym tygodniu pokazałem już ich próbkę:

Serdecznie zapraszam Cię do wzięcia udziału w tym webinarze.

Możesz zarejestrować się na niego pod tym linkiem:

https://robertsmug.pl/webinar092015

Uwaga! Później webinar będę udostępniał płatnie, dlatego obecność obowiązkowa już za tydzień we wtorek 22 o godz. 19.00!

Do zobaczenia na webinarze.

Pozdrawiam serdecznie

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA