Share on Google+Share on LinkedIn

Szukasz skutecznej i prostej techniki inwestycyjnej, która pozwala zarabiać w długim terminie czasu?

Chcesz poświęcać małą ilość czasu na inwestowanie i nie dysponujesz odpowiedzą wiedzą?

Chcesz samodzielnie inwestować ale nie wiesz jak zacząć?

Chcesz realizować swoje cele inwestycyjne i osobiste i potrzebujesz na to dodatkowych środków?

Jeżeli Twoja odpowiedź, na jedno z powyższych pytań, brzmi TAK to zapoznaj się z tym co napisałem poniżej, bo mam dla Ciebie interesującą propozycję. 


Obecnie do WARSZTATÓW, W TEJ CENIE, MOŻESZ DOŁĄCZYĆ TYLKO DO 31 GRUDNIA
do GODZ. 22.00
LUB DO WYCZERPANIA MIEJSC (W tej edycji dostępne są jeszcze
2 miejsca z 7 razem). Zdecyduj się już teraz, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś! Szczegóły znajdziesz poniżej!

Możliwość zapisu będzie jeszcze przez:

-
Days
-
Hours
-
Minutes
-
Seconds

Dzień dobry,  

Nazywam się Robert Smug. Swoją przygodę z rynkami finansowymi rozpocząłem w 2007 roku, czyli 14 lat temu. Na początku były to akcje na GPW, potem przerzuciłem się na rynek walutowy i kontraktów terminowych. Obecnie inwestuję przede wszystkim na rynku kontraktów na towary, metale, płody rolne i indeksy oraz na wybranych rynkach akcji. Prywatnie jestem absolwentem studiów MBA, inwestowanie traktuje bardzo poważnie dlatego w maju 2019 zdobyłem tytuł Doradcy Inwestycyjnego nr 740, który jest przyznawany przez KNF czyli Komisję Nadzoru Finansowego w Polsce 

Początek

Moje początki były trudne a sama przygoda z inwestowaniem rozpoczęła się przez przypadek. Do pierwszych transakcji zachęcił mnie kolega, który inwestował na GPW. Nie posiadałem wtedy praktycznie żadnej wiedzy na temat inwestowania. Byłem pod wpływem najróżniejszych doradców, analityków i forów internetowych. Często nie zadawałem sobie sprawy, że to, że zarobiłem większe lub mniejsze pieniądze to była tylko kwestia przypadku albo określonego sprzyjającego zachowania rynku, stąd potem gdy zaczynałem tracić to co zarobiłem wcześniej budziło moją frustrację.

Ale nie poddawałem się, w swojej karierze przerobiłem wiele różnych typów sposobów inwestowania, zacząłem od nauki tych dostępnych bezpłatnie. Próbowałem inwestować za pomocą klasycznej analizy technicznej, teorii fal Eliota, fibo, za pomocą różnego rodzaju systemów mechanicznych. Efekt za każdym razem był podobny czyli słaby, zdarzały mi się okresy kiedy zarabiałem oraz częściej kiedy traciłem. I nadal nie wiedziałem czy ze mną jest coś nie tak, czy może z technikami jakimi się posługuje.

W międzyczasie także czytałem najróżniejsze książki na temat inwestowania. Podobnie jak z bezpłatnymi technikami większość z nich przekazywała wiedzę bardziej nadającą się do analizowania wykresów niż do inwestowania na rynkach. I to też był mój główny wniosek po kilku latach prób nieudanej nauki inwestowania, to co jest powszechnie dostępne i pokazywane to nie są techniki inwestycyjne ale techniki analityczne wykresów, na których nie można zarobić próbując nimi inwestować.

Co w takim bądź razie działa?

Z kilkudziesięciu książek na temat inwestowania jakie przeczytałem tylko kilka zawierało wskazówki przybliżające mnie do celu jakim było skuteczne inwestowanie w długim okresie czasu. One sprawiły, że mocno zainteresowałem się inwestowaniem z trendem. Przykłady Nicolasa Darvasa, który w latach 50 XX w. zarobił na giełdzie amerykańskiej ponad 2 mln dolarów, oraz Richarda Dennisa, który w latach 70 i 80 XX w. zarobił 200 mln dolarów mocno zmotywowały mnie aby poznać tą technikę.

Technika ta sprawdza się od dziesięcioleci i będzie sprawdzać się zawsze na każdym rynku, dosłownie każdym, gdzie mamy trend. Wynika to z natury inwestowania i rządzących nim praw, i wierz mi, tego nie jest w stanie zmienić nikt. Są one głęboko zakorzenione w naturze ludzkiej, z której wynika samo zachowanie się rynku oraz prosta zależność między popytem i podażą. Z moich obserwacji tą techniką posługuje się i dziś wielu bardzo skutecznych inwestorów, którzy mają podobny schemat inwestycyjny.

Trend jest wg mnie najprostszą i jedną z najbardziej skutecznych technik inwestowania w długim okresie czasu, w którym jesteśmy w stanie pobić rynek. Nie jest to oczywiście technika w 100% skuteczna ale dające realną przewagę.

W najprostszych słowach trend to ruch ceny w jednym określonym kierunku przez dłuższy okres czasu, który inwestor stara się zidentyfikować i wykorzystać poprzez zarabianie na tym ruchu pieniędzy z zachowaniem odpowiedniego ryzyka. Taki przykład na ruch w trendzie spadkowym jest widoczny np. na przykładzie spółki NIO poniżej:

NIO

Inwestowanie z trendem jest proste jak się wie jak to skutecznie robić

Abyś skutecznie inwestował zgodnie z trendem musisz poznać i opanować kilka kluczowych elementów:

 • musisz nauczyć się wyszukiwać potencjalnych instrumentów trendowych,
 • musisz umieć we właściwym czasie, i wg właściwej techniki zajmować pozycje na danym instrumencie,
 • musisz wiedzieć jak prowadzić pozycję oraz kiedy ją zamknąć,
 • musisz wiedzieć kiedy zwiększyć wielkość pozycji oraz jak zarządzać ryzykiem,
 • musisz zdobyć odpowiednie doświadczenie aby przekonać się o skuteczności tej metody
 • musisz nauczyć się kontrolować własne emocje i zachowania.

Tego wszystkiego możesz nauczyć się sam poświęcając na to od 4 do 7 lat samodzielnej nauki lub możesz skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia skracając ten czas zdecydowanie. Zapoznaj się z moją propozycją jaką przygotowałem dla Ciebie poniżej. Nie obiecuję Ci, że stosując technikę podążania za trendem od razu zaczniesz zarabiać ale pod moim okiem na pewno nauczysz się tego szybciej niż jakbyś miał uczyć się sam. 

Czy moje podejście działa?

W roku 2021 osiągnąłem wynik 96 763,93 PLN na samych kontraktach. Krótkie podsumowanie moich wyników inwestycyjnych za ten rok znajdziesz w filmie poniżej. Pod filmem umieściłem też kilka przykładów moich najciekawszych pozycji z ostatnich lat.

Jedne z ciekawszych moich zagrań w 2022 r. to pozycja krótka na WIG20, na którym zarobiłem dotychczas
28 500 PLN. I to wszystko mogli obserwować uczestnicy spotkań na żywo, biorący udział w części praktycznej Szkolenia Indywidualnego i Warsztatów Trend Trader.
Video z opisem tego zagrania znajdziesz także poniżej.

Inną ciekawą pozycją w 2021/2022 roku jest pozycja na Kawie, na której zysk wyniósł łącznie 96 200 PLN. Pozycje miałem otwarte u dwóch brokerów.

BossaFX:

Podsumowanie tych pozycji w formie video przedstawiam na trzech poniższych filmach:

I to wszystko mogą obserwować i śledzić także uczestnicy moich Warsztatów na bieżąco ucząc się techniki gry z trendem w praktyce!

Techniką inwestowania, która się sam posługuje odnoszą także sukcesy osoby biorące udział w moich warsztatach o czym przeczytasz jeszcze kilkukrotnie poniżej:

Na grupie na Telegramie, do której należą uczestnicy warsztatów Trend Trader, dzielę się swoją wiedzą i umieszczam informacje o ciekawych instrumentach. Jednym z nich była spółka Serinus, która po moim zwróceniu uwagi na nią urosła z poziomu 64 groszy do 2 zł. Sam pozycji na niej nie miałem ale część uczestników warsztatów zarobiła na niej solidnie.

Ty też możesz należeć do tej grupy. Szczegóły znajdziesz poniżej

Jaką mam dla Ciebie propozycję?

Osobiście uważam, że każdy może mieć takie wyniki jak ja. Wszystko jest kwestią posiadania odpowiedniej wiedzy, pracy, wytrwałości i cierpliwości. Sukces osiąga się wypracowywując go, nie pojawia się on nagle. Udowadniają to także uczestnicy moich warsztatów. Poniżej możesz przeczytać, że na wspomnianej przeze mnie pozycji na kawie nie tylko zarobiłem ja ale i inne osoby biorące udział w Warsztatach. Mój zysk nie był największy, jedna osoba osiągnęła znaczenie większy ode mnie! Takie wyniki możesz mieć i TY!

Zapraszam Cię do udziału w warsztatach "Trend Trader", który trwa, w zależności od wybranej przez Ciebie opcji 10 lub 20 miesięcy, od momentu kiedy do niego przystąpisz.

Warsztat pomoże bezpiecznie przejść Ci całą drogę inwestycyjną nauki gry z trendem, możesz go porównać do mostu przewieszonego przez głęboki wąwóz. Większość niedoświadczonych inwestorów zaczynająca samodzielną naukę inwestowania kończy gdzieś w okolicach dna wąwozu. Dzięki warsztatom chce Ci pomóc przejść przez niego, oszczędzając mnóstwa czasu, strat pieniędzy i zniechęcania.

Jak będzie wyglądał warsztat Trend Trader?

Na początku otrzymasz ode mnie natychmiast dostęp do portalu z filmami edukacyjnymi. Przygotowałem ok 45 filmów, w których przekazuję całą swoją najlepszą wiedzę dotycząca inwestowania. Filmy są poukładane w 7 kategoriach tematycznych:

 • Wstęp do inwestowania,
 • Trading to przewaga,
 • Istotne elementy analizy fundamentalnej przy inwestowaniu z trendem,
 • Elementy analizy technicznej jakie wykorzystuje w inwestowaniu z trendem,
 • Formacje i Strategie
 • Analiza pozycji i najciekawszych instrumentów
 • Zarządzanie ryzykiem
 • Mój warsztat inwestora
 • Psychologia Inwestowania


Warsztat tak zaprojektowałem, aby był przeznaczony dla każdego, nie zależnie od posiadanej przez niego wiedzy i doświadczenia. Zaczynam od informacji bardzo podstawowych stopniowo przechodząc do coraz to bardziej zaawansowanych. Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz czy może masz już doświadczenie w inwestowaniu bez problemu odnajdziesz się w zaznajamianiu się z jego treścią.

Poniżej możesz obejrzeć z jedną przykładowych lekcją video oraz układ poszczególnych lekcji:

Jednocześnie będziesz mógł brać udział w spotkaniach na żywo, gdzie będziesz mógł śledzić jak analizuje rynek i inwestuje. Zobaczysz jak przekazaną wiedzę teoretyczną stosować w praktyce. 

Podczas spotkań będziesz widział moje konta realne, zobaczysz jak otwieram, prowadzę i zamykam pozycje. Będziesz miał dostęp do wszystkich moich złożonych zleceń oczekujących i otwartych pozycji. Czysta praktyka.

Spotkania na żywo będą odbywały się 2x w tygodniu w godzinach porannych. Każde ze spotkań trwa około 60-80 minut i będzie nagrywane i udostępniane on-line, tak aby każdy kto nie może wziąć udziału w spotkaniu mógł je obejrzeć w dogodnym dla siebie czasie także nic Ci nie ucieknie.

Dodatkowo otrzymasz dostęp do zamkniętego czatu w aplikacji Telegram, gdzie będziesz mógł wymieniać się uwagami i doświadczeniami ze mną i innymi użytkownikami warsztatów. Czat będzie aktywny non-stop. Komunikator zapewni nam kontakt, wymianę opinii oraz interakcję, pamiętaj w grupie ludzie uczą się szybciej i osiągają lepsze wyniki. Należenie też do takiej grupy, nastawionej na jeden sposób inwestowania, daje kolejną realną przewagę i nie pozostawia Cię samemu na trudnym rynku inwestycyjnym.

UWAGA: powoli kończy się limit miejsc jaki przewidziałem w grupie na Telegramie. Po jego wyczerpaniu nowa osoba będzie mogła dołączyć tylko jak zwolni się miejsce za dodatkową opłatą!

Do grupy tej należą zarówno osoby z dość dużym doświadczeniem jak i osoby z minimalnym. Szanujemy się i wymieniamy poglądami. Zawsze też możesz liczyć na pomoc ze strony innych członków grupy.

Wraz z materiałami otrzymasz, także dostęp do wszystkich narzędzi i materiałów z jakich korzystam na co dzień podczas inwestowania.

Czy ten kurs jest dla mnie?

Jeżeli jesteś osobą: 

 • chcącą skutecznie inwestować, i skrócić swoją drogę edukacyjną, 
 • zarówno bez doświadczenia jak i z dużym doświadczeniem,
 • chcącą aby inwestowanie było dla ciebie źródłem dodatkowego dochodu, z tradingu ciężko wyżyć jak nie ma się dużego kapitału ale za to można dobrze dorobić.
 • która chce poznać w miarę bezpieczną metodę inwestowania, która wiąże się z niskimi obsunięciami kapitału oraz dużymi stopami zwrotu w długim terminie czasu. 
 • która chcą zobaczyć czym jest inwestowanie z trendem, i jaką ma przewagę nad innymi technikami. 
 • która nie ma czasu śledzenia wykresów non-stop i może poświęcić na inwestowanie ograniczoną jego część, sam inwestuje tylko na wykresie dziennym.

To tak warsztaty Trend Trader są dla Ciebie!

Czego nie gwarantuję? 

 • Olbrzymich zysków w krótkim czasie. To jest możliwe ale mało realne. Na taki kurs zapraszam do innych magików i wodzirejów sceny traderskiej w Polsce, strata kapitału po takim kursie gwarantowana.
 • Dobre wyniki można osiągnąć tylko dzięki pracy i zaangażowaniu w to co się robi, jeżeli myślisz, że da się zarabiać na rynkach finansowych bez tych dwóch rzeczy to też nie gwarantuje Ci, że będziesz zarabiał.

Czego się nauczysz podczas tego kursu?

Ze swojej strony gwarantuje Ci pełną transparentność, każdy będzie mógł zobaczyć, że tego co uczę sam stosuje na co dzień, to będzie w 100% praktyczny kurs.

Aby nauczyć kogoś skutecznego inwestowania musi ono być zaprojektowane w powtarzalny proces, tak aby osoby, które biorą udział w procesie nauki potrafiły potem same powtórzyć to czego się nauczyły.

Tak właśnie wygląda u mnie inwestowanie. Jest to logiczny system, który może powtórzyć każda osoba po przerobieniu warsztatów i obserwująca to jak ja inwestuję.


Podczas warsztatu pokażę Ci:  

 • Jak identyfikuje potencjalny instrument trendowy, 
 • Z jakich źródeł informacji korzystam i jak je analizuję,
 • Z jakich narzędzi korzystam, 
 • Jak otwieram, prowadzę i zamykam pozycję, 
 • Jak zarządzam kapitałem, 
 • Oraz jak radzę sobie ze stresem i emocjami.  

Po tym warsztacie będziesz mógł inwestować sam dokładnie w taki sposób w jaki ja to robię!

Jak wiesz jestem fanem inwestowania z trendem. Uważam, że jest to najbardziej uniwersalna technika inwestycyjna i najprostsza do nauczenia. Zawsze gdzieś na jakimś rynku znajdziemy instrument trendowy, na którym możemy inwestować.

Natomiast sam wynik jaki osiągniemy zależy tylko i wyłącznie od nas. Z mojego doświadczenia wynika, że im dłużej daną technika się posługujemy tym osiągamy lepsze rezultaty. Co jest rzeczą naturalną, ponieważ w życiu też jeżeli coś robimy przez pewien czas to jesteśmy w tym coraz lepsi.

Natomiast, żeby być w czymś coraz lepszym to trzeba zacząć to w ogóle robić. Nauczenie się inwestowania z trendem jest umiejętnością, którą będziesz się mógł posługiwać do końca życia.

Dlaczego warsztat musi trwać minimum 10 miesięcy a najlepiej jakby trwał 20 miesięcy?

Wg moich statystyk osoby biorące udział w moich Warsztatach średnio po 6 miesiącach w pełni poznają mój system inwestycyjny i zaczynają podejmować samodzielne decyzje inwestycyjne. Natomiast po mniej więcej 18 miesiącach są w pełni samodzielnymi inwestorami.

Moje statystyki pokrywają się także z programami wdrożeniowymi w firmach inwestycyjnych typu fundusze inwestycyjne, firmy tradingowe, gdzie każda nowo zatrudniana osoba otrzymuje średnio od 6 do 18 miesięcy na wdrożenie oraz rozpoczęcie samodzielnego inwestowania.

Dlatego mój Warsztat przygotowałem w dwóch wersjach jeżeli chodzi o długość jego trwania. 10 miesięcznej i 20 miesięcznej. Wg mnie minimum to jest właśnie 10 miesięcy aby każdy mógł wdrożyć się do inwestowania moją techniką, natomiast 20 miesięcy jest optymalnym okresem kiedy to każdy powinien stać się w pełni samodzielnym inwestorem. Moją technikę można z powodzeniem stosować do końca swojego życia.

Podczas warsztatów na początku otrzymasz ode mnie wiedzę teoretyczną, następnie zobaczysz jak sam stosuję ją w swoim inwestowaniu jednocześnie sam będziesz zdobywał coraz większą pewność siebie w inwestowaniu tą techniką, aż osiągniesz pełną samodzielność i będziesz gotowy na inwestowanie.  

A jakie są opinie uczestników moich warsztatów o moich metodach nauczania i technice jaką się posługuje:

Opinie jakie otrzymuję traktuję zawsze jako motywację do jak najlepszej pracy także w przyszłości:

Kliknij Tutaj po więcej Opinii

Tak jak pisałem wyżej, ponieważ moje podejście jest powtarzalne i każdy, nie zależnie od wiedzy i doświadczenia może mieć takie same wynika jak ja. Potwierdzają to wyniki uczestników moich Warsztatów. Część z nich przedstawiam już powyżej, kolejną część możesz zobaczyć poniżej. Nie którzy z nich w ostatnim czasie zarobili więcej niż ja.

Każda osoba kończąca Warsztaty otrzymuje też certyfikat ich ukończenia.


Dołącz do moich warsztatów Trend Trader i zacznij swoją przygodę posługiwania się tą techniką od jej nauki w grupie osób, która z niej korzysta na co dzień.

Jaka jest wartość kursu?

Warsztat Trend Trader składa się z poszczególnych modułów, które same kosztują tyle:

 • Szkolenie indywidualne - cena 9 997 PLN
 •  Dostęp do spotkań na żywo 10 miesięcy - cena 4 497 PLN lub 20 miesięcy 7 997 PLN
 • Dostęp do moich aktualnych pozycji oczekujących i otwartych: 12 miesięcy cena 4 997 PLN lub 24 miesiące 8 497 PLN
 • Konsultacje ok. 5h - 2 000 PLN
 • Narzędzia z jakich obecnie korzystam - bezcenne, gdyż ich wartość trudno wycenić!


Dodatkowo otrzymujesz ode mnie 4 bonusy:

 • Bonus nr 1 – Dostęp do grupy na Telegramie dla uczestników szkolenia. Wartość 2 997 PLN w opcji 10 miesięcznej lub 5 997 w opcji 20 miesięcznej warsztatów. Uwaga po dojściu do limitu osób w grupie dostęp ten będzie dodatkowo płatny dla nowych osób decydujących się na Warsztaty. Tym bardziej teraz warto skorzystać z Warsztatów!
 • Bonus nr 2 – Aktualizacja kursu - Wartość bezcenna
 • Bonus nr 3 – Lista najbardziej trendowych spółek akcji amerykańskich, aktualizowana co tydzień wartości 1 497 PLN w opcji 10 miesięcznej lub 2 597 w opcji 20 miesięcznej warsztatów
 • Bonus nr 4 – Dożywotni dostęp do filmów video. 

Wartość razem to 26 108 PLN dla opcji 10 miesięcznej lub 37 085 PLN dla opcji 20 miesięcznej.

Cena warsztatu do 31 GRUDNIA:

5 997 PLN (77% taniej) dla opcji 10 miesięcznej

8 997 PLN (76% taniej) dla opcji 20 miesięcznej

Każda z wybranych przez Ciebie opcji będzie dobra, natomiast wg mnie najbardziej korzystna jest wersja 20 miesięczna. Pomyśl ile w tym czasie może pojawić się na rynku ciekawych okazji inwestycyjnych.

Jak możesz dokonać zakupu?

Zakupu kursu możesz dokonać:

 • dokonując płatności za pomocą systemu płatności internetowych Przelewy24 lub Blik bezpośrednio ze swojego konta:

Dołącz na 10 miesięcy:

Dołącz na 20 miesięcy:

 • lub płacąc kartą albo poprzez system PayPal :
Warsztat + 10 miesięcy spotkań na żywo!
Warsztat + 20 miesięcy spotkań na żywo!
 • wykonując przelew bezpośrednio na moje konto firmowe:

83 1140 2004 0000 3502 8187 1797

Robert Smug

Hulewiczów 4D/5, 60-688 Poznań,

Z dopiskiem: Warsztat Trend Trader + adres emial

"Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski" Benjamin Franklin

DO WARSZTATU W TEJ CENIE MOŻESZ DOŁĄCZYĆ TYLKO DO 31 GRUDNIA DO GODZ. 22.00 LUB DO WYCZERPANIA MIEJSC (W tej edycji dostępne są tylko jeszcze 2 miejsca z 7 razem)

Zdecyduj się już teraz, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś!

Do końca zapisów pozostało:

-
Days
-
Hours
-
Minutes
-
Seconds

Dołącz na 10 miesięcy:

Dołącz na 20 miesięcy:

TYLKO W TEJ PROPOZYCJI MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI W OPŁATACH ABONAMENTOWYCH:

Jeżeli wolisz rozłożyć sobie płatności na mniejsze wartości, i nadal korzystać, ze wszystkich korzyści tej oferty, to możesz to zrobić płacąc za warsztat w 10 miesięcznych płatnościach abonamentowych po 697 PLN dla opcji 10 miesięcznej lub tylko 16 miesięcznych płatnościach abonamentowych po 697 PLN dla opcji 20 miesięcznej. Super sprawa jeżeli chcesz uczyć się inwestować natychmiast!

Aby skorzystać z tej opcji kliknij przycisk poniżej, co oznacza, że deklarujesz się, że zapłacisz wszystkie wymienione przeze mnie ilości abonamentów w zależności od wybranej przez Ciebie wersji. Załóż konto w serwisie Paypal, jeżeli już je masz to nie musisz tego robić. Dodaj swoją kartę płatniczą do konta. Płatności będą automatycznie pobierały się przez kolejne 9 lub 15 miesięcy, w zależności od wybranej opcji!

10 opłat abonamentowych po 697 PLN (6 970PLN razem)
16 opłat abonamentowych po 697 PLN (11 152PLN razem)

Na zakupione szkolenie możesz otrzymać rachunek.

Jeżeli masz jakieś wątpliwości co do zakupu lub chcesz zapytać o więcej szczegółów to:

- zaplanuj ze mną rozmowę telefoniczną klikając poniżej. Po kliknięciu w napis zaplanuj godzinę i datę w kalendarzu , a ja skontaktuję się z Tobą w wybranym przez Ciebie momencie:

Zaplanuj ze mną rozmowę

- zawsze także możesz po prostu zadzwonić do mnie na nr telefonu +48 698 668 336,

- lub napisz do mnie email: profitinvestingeu@gmail.com 

Chcesz otrzymywać cenne wskazówki o inwestowaniu z trendem? Zapisz się poniżej na listę mailową i bądź na bieżąco:

Obiecuję 100% zadowolenie z kursu

Bezpieczne płatności