Share on X (Twitter)Share on Google+Share on LinkedIn

Szukasz skutecznej i prostej techniki inwestycyjnej, która pozwala zarabiać w długim terminie czasu?

Chcesz poświęcać małą ilość czasu na inwestowanie i nie dysponujesz odpowiedzą wiedzą?

Chcesz samodzielnie inwestować ale nie wiesz jak zacząć?

Chcesz realizować swoje cele inwestycyjne i osobiste i potrzebujesz na to dodatkowych środków?

Jeżeli Twoja odpowiedź, na jedno z powyższych pytań, brzmi TAK to zapoznaj się z tym co napisałem poniżej, bo mam dla Ciebie interesującą propozycję. 


Dzień dobry,  

Nazywam się Robert Smug. Swoją przygodę z rynkami finansowymi rozpocząłem w 2007 roku, czyli 16 lat temu. Na początku były to akcje na GPW, potem przerzuciłem się na rynek walutowy i kontraktów terminowych. Obecnie inwestuję przede wszystkim na rynku kontraktów na towary, metale, płody rolne i indeksy oraz na wybranych rynkach akcji. Prywatnie jestem absolwentem studiów MBA, inwestowanie traktuje bardzo poważnie dlatego w maju 2019 zdobyłem tytuł Doradcy Inwestycyjnego nr 740, który jest przyznawany przez KNF czyli Komisję Nadzoru Finansowego w Polsce.  

Początek

Moje początki były trudne a sama przygoda z inwestowaniem rozpoczęła się przez przypadek. Do pierwszych transakcji zachęcił mnie kolega, który inwestował na GPW. Nie posiadałem wtedy praktycznie żadnej wiedzy na temat inwestowania. Byłem pod wpływem najróżniejszych doradców, analityków i forów internetowych. Często nie zadawałem sobie sprawy, że to, że zarobiłem większe lub mniejsze pieniądze to była tylko kwestia przypadku albo określonego sprzyjającego zachowania rynku, stąd potem gdy zaczynałem tracić to co zarobiłem wcześniej budziło moją frustrację.

Ale nie poddawałem się, w swojej karierze przerobiłem wiele różnych typów sposobów inwestowania, zacząłem od nauki tych dostępnych bezpłatnie. Próbowałem inwestować za pomocą klasycznej analizy technicznej, teorii fal Eliota, fibo, za pomocą różnego rodzaju systemów mechanicznych. Efekt za każdym razem był podobny czyli słaby, zdarzały mi się okresy kiedy zarabiałem oraz częściej kiedy traciłem. I nadal nie wiedziałem czy ze mną jest coś nie tak, czy może z technikami jakimi się posługuje.

W międzyczasie także czytałem najróżniejsze książki na temat inwestowania. Podobnie jak z bezpłatną wiedzą dostępną w internecie większość z nich nie zawierała nic co mogłoby mnie przybliżyć do zyskownego inwestowania na rynkach. Mój główny wniosek po kilku latach prób nieudanej nauki inwestowania, był taki, że to co jest powszechnie dostępne i pokazywane to nie są techniki inwestycyjne ale techniki analityczne, na których nie można zarobić próbując nimi inwestować.

Co w takim bądź razie działa?

Z tych wszystkich książek na temat inwestowania jakie przeczytałem tylko kilka zawierało wskazówki przybliżające mnie do celu jakim było skuteczne inwestowanie w długim okresie czasu. One sprawiły, że mocno zainteresowałem się inwestowaniem z trendem. Przykłady Nicolasa Darvasa, który w latach 50 XX w. zarobił na giełdzie amerykańskiej ponad 2 mln dolarów, oraz Richarda Dennisa, który w latach 70 i 80 XX w. zarobił 200 mln dolarów mocno zmotywowały mnie aby poznać tą technikę.

To co odkryłem to to, że ta technika ta sprawdza się od dziesięcioleci i będzie sprawdzać się zawsze na każdym rynku, dosłownie każdym, gdzie mamy trend. Wynika to z natury inwestowania i rządzących nim praw, i wierz mi, tego nie jest w stanie zmienić nikt. Są one głęboko zakorzenione w naturze ludzkiej, z której wynika samo zachowanie się rynku oraz prosta zależność między popytem i podażą. Z moich obserwacji tą techniką posługuje się dziś wielu bardzo skutecznych inwestorów, którzy mają podobny schemat inwestycyjny.

Trend jest wg mnie także jedną z najprostszych i jedną z najbardziej skutecznych technik inwestowania w długim okresie czasu, dzięki której jesteśmy w stanie pobić rynek. Nie jest to oczywiście technika w 100% skuteczna ale dające realną przewagę.

W najprostszych słowach trend to ruch ceny w jednym określonym kierunku przez dłuższy okres czasu, który inwestor stara się zidentyfikować i wykorzystać poprzez zarabianie na tym ruchu pieniędzy z zachowaniem odpowiedniego ryzyka. Taki przykład na ruch w trendzie spadkowym jest widoczny np. na przykładzie spółki NIO poniżej:

NIO

Inwestowanie z trendem jest proste jak się wie jak to skutecznie robić

Abyś skutecznie inwestował zgodnie z trendem musisz poznać i opanować kilka kluczowych elementów:

 • musisz nauczyć się wyszukiwać potencjalnych instrumentów trendowych,
 • musisz umieć we właściwym czasie, i wg właściwej techniki zajmować pozycje na danym instrumencie,
 • musisz wiedzieć jak prowadzić pozycję oraz kiedy ją zamknąć,
 • musisz wiedzieć kiedy zwiększyć wielkość pozycji oraz jak zarządzać ryzykiem,
 • musisz zdobyć odpowiednie doświadczenie aby przekonać się o skuteczności tej metody
 • musisz nauczyć się kontrolować własne emocje i zachowania.

Tego wszystkiego możesz nauczyć się sam poświęcając na to średnio od 6 do 8 lat samodzielnej nauki lub możesz skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia skracając ten czas zdecydowanie. Zapoznaj się z moją propozycją jaką przygotowałem dla Ciebie poniżej. Nie obiecuję Ci, że stosując technikę podążania za trendem od razu zaczniesz zarabiać ale pod moim okiem na pewno nauczysz się tego szybciej niż jakbyś miał uczyć się sam. 

Czy moje podejście działa?

W roku 2021 osiągnąłem wynik 96 763,93 PLN, w roku 2022: 45 671,77 PLN na samych kontraktach. Krótkie podsumowanie moich wyników inwestycyjnych za te lata znajdziesz w filmie poniżej. Pod filmami umieściłem też kilka przykładów najciekawszych pozycji z ostatnich lat.

Jedno z ciekawszych moich zagrań w 2022 r. to pozycja krótka na WIG20, na którym zarobiłem
28 500 PLN. I to wszystko mogli obserwować uczestnicy spotkań na żywo, biorący udział w części praktycznej Szkolenia Indywidualnego i Warsztatów Trend Trader. Video z opisem tego zagrania znajdziesz także poniżej.

Inną ciekawą pozycją w 2021/2022 roku jest pozycja na Kawie, na której zysk wyniósł łącznie 96 200 PLN. Pozycje miałem otwarte u dwóch brokerów.

BossaFX:

i pozycja w XTB:

Podsumowanie tych pozycji w formie video przedstawiam na trzech poniższych filmach:

I to wszystko, zawsze, mogą obserwować i śledzić na żywo uczestnicy moich Warsztatów, ucząc się techniki gry z trendem w praktyce!

Techniką inwestowania, którą się sam posługuje, odnoszą także sukcesy osoby biorące udział w moich warsztatach o czym przeczytasz jeszcze kilkukrotnie poniżej:

Na grupie na Telegramie, do której należą uczestnicy warsztatów Trend Trader, dzielę się swoją wiedzą i umieszczam informacje o ciekawych instrumentach. Jednym z nich była spółka Serinus, która po moim zwróceniu uwagi na nią urosła z poziomu 64 groszy do 2 zł. Sam pozycji na niej nie miałem ale część uczestników warsztatów zarobiła na niej solidnie.

Ty też możesz należeć do tej grupy. Szczegóły znajdziesz poniżej

Jaką mam dla Ciebie propozycję?

Osobiście uważam, że każdy może mieć takie wyniki jak ja. Wszystko jest kwestią posiadania odpowiedniej wiedzy, pracy, wytrwałości i cierpliwości. Sukces osiąga się wypracowywując go, nie pojawia się on nagle. Udowadniają to także uczestnicy moich warsztatów. Poniżej możesz przeczytać, że na wspomnianej przeze mnie pozycji na kawie nie tylko zarobiłem ja ale i inne osoby biorące udział w Warsztatach. Mój zysk nie był największy, jedna osoba osiągnęła znaczenie większy ode mnie! Takie wyniki możesz mieć i TY!

Zapraszam Cię do udziału w praktycznych warsztatach "Trend Trader", które przygotowałem, aż w 3 różnych opcjach i trwają one 12 lub 24 miesiące, od momentu kiedy do niech przystąpisz.

Warsztat pomoże bezpiecznie przejść Ci całą drogę inwestycyjną nauki gry z trendem, możesz go porównać do mostu przewieszonego przez głęboki wąwóz. Większość niedoświadczonych inwestorów zaczynająca samodzielną naukę inwestowania kończy gdzieś w okolicach dna wąwozu. Dzięki warsztatom chce Ci pomóc przejść przez niego, oszczędzając mnóstwa czasu, strat pieniędzy i zniechęcania.

Jak będzie wyglądał warsztat Trend Trader?

Warsztat przygotowałem dla Ciebie w 3 opcjach: Video, Gold i Exclusive!

Wybierając Opcję Video otrzymasz ode mnie na 12 miesięcy natychmiast dostęp do portalu z filmami edukacyjnymi. Przygotowałem 55 filmów, w których przekazuję całą swoją najlepszą wiedzę dotycząca inwestowania. Filmy są poukładane w 9 kategoriach tematycznych:

 • Wstęp do inwestowania,
 • Trading to przewaga,
 • Istotne elementy analizy fundamentalnej przy inwestowaniu z trendem,
 • Elementy analizy technicznej jakie wykorzystuje w inwestowaniu z trendem,
 • Formacje i Strategie
 • Analiza pozycji i najciekawszych instrumentów
 • Zarządzanie ryzykiem
 • Mój warsztat inwestora
 • Psychologia Inwestowania

Wartość filmów wynosi 9 997 PLN.

Filmy instruktażowe video tak zaprojektowałem, aby były przeznaczone dla każdego, nie zależnie od posiadanej przez niego wiedzy i doświadczenia. Zaczynam od informacji bardzo podstawowych stopniowo przechodząc do coraz to bardziej zaawansowanych. Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz czy może masz już doświadczenie w inwestowaniu bez problemu odnajdziesz się w zaznajamianiu się z jego treścią.

Wraz z filmami otrzymasz także dostęp do wszystkich narzędzi z jakich ja sam korzystam – wartość tego bonusu trudno mi wycenić, ponieważ wiele tych narzędzi tworzyłem wiele lat, np. listę portali, gdzie można znaleźć informację na temat większości kontraktów. Jego minimalna wartość to 4997 PLN.

Obecnie nagrywam także najnowszą wersję tego szkolenia, którą zatytułowałem Kurs Inwestowania z Trendem, decydując się na wzięcie udziału dzisiaj w Warsztatach, także otrzymasz dostęp do tego kursu. Wartość uaktualnienia wynosi min 4997 PLN.

Wartość Pakietu Video wynosi 19 991 PLN

Wybierając opcję drugą Gold, otrzymujesz wszystkie opcje z wersji Video, oraz dodatkowo na 24 miesiące:

Po pierwsze dostęp do spotkań na żywo, gdzie będziesz mógł śledzić jak analizuje rynek i inwestuje. Zobaczysz jak przekazaną wiedzę teoretyczną stosować w praktyce. 

Podczas spotkań będziesz widział moje konta realne, zobaczysz jak otwieram, prowadzę i zamykam pozycje. Będziesz miał dostęp do wszystkich moich złożonych zleceń oczekujących i otwartych pozycji. Czysta praktyka.

Spotkania na żywo będą odbywały się 2x w tygodniu w godzinach porannych. Każde ze spotkań trwa około 50-80 minut, jest nagrywane i udostępniane on-line, tak aby każdy kto nie może wziąć udziału w spotkaniu mógł je obejrzeć w dogodnym dla siebie czasie także nigdy nic nie tracisz. Wartość tej części pakietu wynosi 8997 PLN!

Otrzymasz także dostęp do zapisu wcześniejszych takich spotkań od stycznia 2021 roku. Jest to kolejna bezcenna ilość informacji, wszystko to wartość 4497 PLN!

Po drugie raz na dwa tygodnie będziesz brał udział w grupowych spotkaniach Coachingowowo-Szkoleniowych online. Jeżeli będziesz miał jakieś pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi we filmach, nie będziesz rozumiał jakiś kwestii lub będziesz chciał zapytać jak radzić sobie z określonymi zachowaniami swoimi czy rynkowymi to podczas tych spotkań będę pomagał Ci we wszystkich tych sprawach. Wartości tej części tego pakietu wynosi 4 997 PLN.

W tym przypadku, także otrzymasz dostęp do zapisu wcześniejszych takich spotkań od września 2023 roku wartości 2 497 PLN.

Po trzecie dodatkowo otrzymasz dostęp do zamkniętego czatu w aplikacji Telegram, gdzie będziesz mógł wymieniać się uwagami i doświadczeniami ze mną i innymi użytkownikami warsztatów. Czat będzie aktywny non-stop. Komunikator zapewni nam kontakt, wymianę opinii oraz interakcję, pamiętaj w grupie ludzie uczą się szybciej i osiągają lepsze wyniki. Należenie też do takiej grupy, nastawionej na jeden sposób inwestowania, daje kolejną realną przewagę i nie pozostawia Cię samemu na trudnym rynku inwestycyjnym.

Wartość dostępu wynosi 5 997 PLN!

Grupa ta nie jest duża, raczej kameralna. Żadne pytania nie pozostają bez odpowiedzi.

Do grupy tej należą zarówno osoby z dość dużym doświadczeniem jak i osoby dopiero zaczynające, z minimalnym doświadczeniem. Szanujemy się i wymieniamy poglądami. Zawsze też możesz liczyć na pomoc ze strony innych członków grupy.

Po czwarte otrzymasz dostęp do portalu gdzie znajdziesz moje aktualne pozycje długoterminowe, ciekawe miejsca na zajęcie pozycji na instrumentach trendowych, zgodne z moją techniką inwestowania z trendem oraz obserwowane przeze mnie instrumenty trendowe. Wszystko to wartości 9997 PLN.

Moje pozycje z opisu powyżej np. już znasz a przykład jednej z propozycji zagrań w momencie jego publikacji i po przedstawiam poniżej:

Dostęp do tych wszystkich przywilejów, otrzymasz, przypominam na 24 miesiące!

Wartość tego Pakietu GOLD wynosi 56 973 PLN.

Wybierając opcję trzecią Exclusive, oprócz wszystkich opcji z Pakietu VIDEO i GOLD otrzymasz także ode mnie:

Po pierwsze indywidualny plan wdrożenia abyś jak najszybciej zacząć osiągać jak najlepsze rezultaty. Po wykupieniu przez Ciebie Warsztatów omówimy się na rozmowę i przedstawię Ci jak powinien wyglądać Twój plan wdrożenia w Warsztaty wartości 1997 PLN.

Po drugie otrzymasz bezpośredni dostęp do mnie w aplikacji Telegram i/lub Skype.

Po trzecie co dwa tygodnie będę prowadził, poprzez aplikację Skype, dla Ciebie indywidualny Coaching podczas którego będziemy omawiali Twoje indywidualne wyniki inwestycyjne, każdą otwartą i zamkniętą pozycję. Będę odpowiadał na Twoje pytania dotyczące techniki gry z trendem, wyjaśniał wszelkie wątpliwości. Powiem Ci co musisz robić aby mieć najlepszy progres. Nagrania ze spotkań coachingowych będą się nagrywały i będziesz mógł je przeanalizować w dowolnym momencie ponownie. W sumie otrzymasz w tym pakiecie 27 takich spotkań przez cały czas trwania Warsztatów. Wartość tej części pakietu wynosi 29 900 PLN

Po czwarte będę sprawdzał na bieżąco Twoje wyniki inwestycyjne wg ustalonej wspólnie formie.

Po piąte otrzymasz ode mnie mojego autorstwa automat do inwestowania na platformie MT5 oparty o moją strategię gry z trendem, który będzie mógł wspomagać Twoje inwestowanie. Wartość automatu wynosi 5 997 PLN.

Wg mnie jest to najbardziej efektywna i najszybsza metoda nauki. Jeżeli szukasz szybkich efektów w Twoim inwestowaniu jest to najlepsza opcja.

Wartość całego Pakietu Exclusive wynosi 94 867 PLN.

Czy ten kurs jest dla mnie?

Jeżeli jesteś osobą: 

 • chcącą skutecznie inwestować, i skrócić swoją drogę edukacyjną, 
 • zarówno bez doświadczenia jak i z dużym doświadczeniem,
 • chcącą aby inwestowanie było dla ciebie źródłem dodatkowego dochodu, z tradingu ciężko wyżyć jak nie ma się dużego kapitału ale za to można dobrze dorobić.
 • która chce poznać w miarę bezpieczną metodę inwestowania, która wiąże się z niskimi obsunięciami kapitału oraz dużymi stopami zwrotu w długim terminie czasu. 
 • która chce zobaczyć czym jest inwestowanie z trendem, i jaką ma przewagę nad innymi technikami. 
 • która nie ma czasu śledzenia wykresów non-stop i może poświęcić na inwestowanie ograniczoną jego część, sam inwestuje tylko na wykresie dziennym.

To tak warsztaty Trend Trader są dla Ciebie!

Czego nie gwarantuję? 

 • Olbrzymich zysków w krótkim czasie. To jest możliwe ale mało realne. Na taki kurs zapraszam do innych magików i wodzirejów sceny traderskiej w Polsce, strata kapitału po takim kursie gwarantowana.
 • Dobre wyniki można osiągnąć tylko dzięki pracy i zaangażowaniu w to co się robi, jeżeli myślisz, że da się zarabiać na rynkach finansowych bez tych dwóch rzeczy to też nie gwarantuje Ci, że będziesz zarabiał.

Czego się nauczysz podczas tego kursu?

Ze swojej strony gwarantuje Ci pełną transparentność, każdy będzie mógł zobaczyć, że tego co uczę sam stosuje na co dzień, to będzie w 100% praktyczny kurs.

Aby nauczyć kogoś skutecznego inwestowania musi ono być zaprojektowane w powtarzalny proces, tak aby osoby, które biorą udział w procesie nauki potrafiły potem same powtórzyć to czego się nauczyły.

Tak właśnie wygląda u mnie inwestowanie. Jest to logiczny system, który może powtórzyć każda osoba po przerobieniu warsztatów i obserwująca to jak ja inwestuję.


Podczas warsztatu pokażę Ci:  

 • Jak identyfikuje potencjalny instrument trendowy, 
 • Z jakich źródeł informacji korzystam i jak je analizuję,
 • Z jakich narzędzi korzystam, 
 • Jak otwieram, prowadzę i zamykam pozycję, 
 • Jak zarządzam kapitałem, 
 • Oraz jak radzę sobie ze stresem i emocjami.  

Po tym warsztacie będziesz mógł inwestować sam dokładnie w taki sposób w jaki ja to robię!

Jak wiesz jestem fanem inwestowania z trendem. Uważam, że jest to najbardziej uniwersalna technika inwestycyjna i najprostsza do nauczenia. Zawsze gdzieś na jakimś rynku znajdziemy instrument trendowy, na którym możemy inwestować.

Natomiast sam wynik jaki osiągniemy zależy tylko i wyłącznie od nas. Z mojego doświadczenia wynika, że im dłużej daną technika się posługujemy tym osiągamy lepsze rezultaty. Co jest rzeczą naturalną, ponieważ w życiu też jeżeli coś robimy przez pewien czas to jesteśmy w tym coraz lepsi.

Natomiast, żeby być w czymś coraz lepszym to trzeba zacząć to w ogóle robić. Nauczenie się inwestowania z trendem jest umiejętnością, którą będziesz się mógł posługiwać do końca życia.

Dlaczego warsztat musi trwać minimum 12 miesięcy?

Wg moich statystyk osoby biorące udział w moich Warsztatach średnio po 8 miesiącach w pełni poznają mój system inwestycyjny i zaczynają podejmować samodzielne decyzje inwestycyjne. Natomiast po mniej więcej 10 miesiącach są w pełni samodzielnymi inwestorami.

Moje statystyki pokrywają się także z programami wdrożeniowymi w firmach inwestycyjnych typu fundusze inwestycyjne, firmy tradingowe, gdzie każda nowo zatrudniana osoba otrzymuje średnio od 6 do 18 miesięcy na wdrożenie oraz rozpoczęcie samodzielnego inwestowania.

Wg mnie minimum to jest właśnie 8 miesięcy aby każdy mógł wdrożyć się do inwestowania moją techniką. Po zakończeniu okresu 8 miesięcy będziesz mógł przedłużyć, na bardzo konkurencyjnych warunkach, dalsze uczestnictwo w Warsztatach jeżeli wyrazisz taką chęć. Moja zasada jest taka aby nikogo nie pozostawić samemu jeżeli potrzebuje dalszej pomocy. Moją technikę można z powodzeniem stosować do końca swojego życia.

Podczas warsztatów na początku otrzymasz ode mnie wiedzę teoretyczną, następnie zobaczysz jak sam stosuję ją w swoim inwestowaniu jednocześnie sam będziesz zdobywał coraz większą pewność siebie w inwestowaniu tą techniką, aż osiągniesz pełną samodzielność i będziesz gotowy na inwestowanie.  

A jakie są opinie uczestników moich warsztatów o moich metodach nauczania i technice jaką się posługuje:

Opinie jakie otrzymuję traktuję zawsze jako motywację do jak najlepszej pracy także w przyszłości:

Kliknij Tutaj po więcej Opinii

Tak jak pisałem wyżej, ponieważ moje podejście jest powtarzalne i każdy, nie zależnie od wiedzy i doświadczenia może mieć takie same wynika jak ja. Potwierdzają to wyniki uczestników moich Warsztatów. Część z nich przedstawiam już powyżej, kolejną część możesz zobaczyć poniżej. Niektórzy z nich w ostatnim czasie zarobili więcej niż ja.

Każda osoba kończąca Warsztaty otrzymuje też certyfikat ich ukończenia.

Dołącz do moich warsztatów Trend Trader i zacznij swoją przygodę posługiwania się tą techniką od jej nauki w grupie osób, która z niej korzysta na co dzień.

Im szybciej dołączysz do Warsztatów, tym szybciej nauczysz się inwestować prawidłową techniką inwestycyjną i tym masz większe szanse na "złapanie" dużego ruchu trendowego. Pamiętaj czas nie stoi w miejscu, tylko biegnie do przodu - procesu nauki nie da się skrócić, on musi zawsze trwać ten sam czas. Zaczynając dzisiaj jesteś bliżej końca nauki niż jakbyś zaczął za rok lub za dwa lata, a w inwestowaniu Czas to Pieniądz.

Jaka jest wartość Warsztatów Trend Trader?

Pakiet Video

✅ Dostęp do 55 filmów szkoleniowych na 12 miesięcy wartości 9 997 PLN,

Dostęp do wszystkich narzędzi z jakich obecnie korzystam wartości 4 997 PLN!

✅ Certyfikat po ukończeniu kursu,

✅ Bezpłatna aktualizacja kursu do nowego wartości
4 997 PLN,

Wartość Pakietu 19 991 PLN

Cena 3 497 PLN

82% taniej!

Pakiet Gold

Wszystko co w pakiecie Video plus dodatkowo na 24 miesiące:

✅dostęp do spotkań analitycznych na żywo 2x w tygodniu wartości 8997 PLN,

✅dostęp do zapisów wcześniejszych spotkań od stycznia 2021 wartości 4497 PLN,

✅dostęp do aktualnych obserwowanych przeze mnie pozycji,

✅dostęp do aktualnych ciekawych zagrań,

✅dostęp do aktualnych moich pozycji,

Wszystko to wartości
9 997PLN,

✅dostęp do zamkniętej grupy na Telegramie wartości 5 997 PLN,

✅ dostęp do spotkań coachingowo-szkoleniowych wartości 4 997 PLN

✅dostęp do zapisów wcześniejszych spotkań coachingowo-szkoleniowych wartości 2 497 PLN.

Wartość Pakietu 56 973 PLN

Cena 8 997 PLN

Za 2 lata nauki

85% taniej!

Pakiet Exclusive

Wszystko co w pakiecie Gold plus dodatkowo:

indywidualny plan wdrożeniowy wartości 1 997 PLN.

Oraz:

✅ bezpośredni mój nadzór nad Twoimi wynikami,

indywidualny kontakt online lub telefoniczny,

✅27 indywidualnych spotkań coachingowych on-line co dwa tygodnie do wykorzystania przez cały okres Warsztatów.

Wszystko to wartości 29 900 PLN

Automat wspomagający inwestowanie mojego autorstwa wartości 5 997 PLN

Wartość Pakietu 94 867 PLN

Cena 24 497 PLN

za 2 lata nauki!

Jeżeli chcesz zapytać o więcej szczegółów lub nie jesteś pewien, który Pakiet jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni to:

- zaplanuj ze mną rozmowę telefoniczną klikając poniżej. Po kliknięciu w napis zaplanuj godzinę i datę w kalendarzu , a ja skontaktuję się z Tobą w wybranym przez Ciebie terminie.

Zaplanuj ze mną rozmowę

A jak jesteś zdecydowany to możesz dokonać zakupu:

 • dokonując płatności za pomocą systemu płatności internetowych Przelewy24 lub Blik bezpośrednio ze swojego konta wybierając jeden z Pakietów:

 • lub poprzez System Płatności PayPal lub kartą płatniczą lub kredytową:

1. Kliknij w link poniżej

2. Wpisz kwotę wybranego przez siebie pakietu (3497 PLN lub 8997 PLN lub 24497 PLN) oraz ewentualnie nazwę wybranego pakietu.

3. Wybierz metodę płatności (Karta lub konto Paypal) i prześlij pieniądze.

 • lub wykonując przelew w kwocie wybranego pakietu bezpośrednio na moje konto firmowe:

37 1750 0012 0000 0000 3259 4638
Profit Trading and Investing Sp. z o.o.

Z dopiskiem: Warsztat Trend Trader + adres email

"Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski" Benjamin Franklin

Wymówka jaką często słyszę: Warsztaty są dla mnie za drogie.

Warsztaty nie są drogie, to jest Twoja inwestycja. Nauczysz się jak inwestować co powinno zwrócić Ci się wielokrotnie w przyszłości. Wielu moich klientów zanim zdecyduje się u mnie na Warsztaty traci najpierw tysiące lub nawet setki tysięcy złotych, czasami na "raty" przez kilka lat, czasami od razu i potem przyznaje, że to był jeden z największych błąd życia zajmować się inwestowaniem bez przygotowania.

Ta inwestycja też może Ci się zwrócić bardzo szybko. Jeden dobry trend, taki jak np. mój na kawie, i zarobisz na niej wielokrotnie wyższą kwitę niż cena udziału. Poczujesz wtedy dumę, że podjąłeś decyzję na TAK o przystąpieniu do Warsztatów.

Możesz też skorzystać z PŁATNOŚCI ABONAMENTOWYCH:

Jeżeli wolisz rozłożyć sobie płatności na mniejsze wartości, i nadal korzystać, ze wszystkich korzyści tej oferty, to możesz to zrobić wybierając pakiet GOLD i płacąc za warsztat w 15 miesięcznych płatnościach abonamentowych po 719 PLN. Super sprawa jeżeli nie chcesz od razu wydawać całej kwoty.

Aby skorzystać z tej opcji kliknij przycisk poniżej, co oznacza, że deklarujesz się, że zapłacisz wszystkie wymienione przeze mnie ilości abonamentów. Załóż konto w serwisie PayPal, jeżeli już je masz to nie musisz tego robić. Dodaj swoją kartę płatniczą do konta. Płatności będą automatycznie pobierały się przez kolejne 15 miesięcy.

15 opłat abonamentowych po 719 PLN (10 785 PLN razem)

WYBIERAM PŁATNOŚCI ABONAMENTOWE KLIKAJĄC TUTAJ

Na zakupione szkolenie możesz otrzymać rachunek.

- zawsze także możesz po prostu zadzwonić do mnie na nr telefonu +48 698 668 336,

- lub napisać na adres email: profitinvestingeu@gmail.com 

Chcesz otrzymywać cenne wskazówki o inwestowaniu z trendem? Zapisz się poniżej na listę mailową i bądź na bieżąco:

Obiecuję 100% zadowolenie z kursu

Bezpieczne płatności