Share on X (Twitter)Share on Google+Share on LinkedIn

Szukasz skutecznej i prostej strategii inwestycyjnej, która pozwala zarabiać w długim terminie czasu?

Chcesz poświęcać małą ilość czasu na inwestowanie i nie dysponujesz odpowiedzą wiedzą?

Chcesz samodzielnie inwestować ale nie wiesz jak zacząć?

Chcesz realizować swoje cele inwestycyjne i osobiste i potrzebujesz na to dodatkowych środków?

Jeżeli Twoja odpowiedź, na jedno z powyższych pytań, brzmi TAK to zapoznaj się z tym co napisałem poniżej, bo mam dla Ciebie interesującą propozycję. 


Dzień dobry,  

Nazywam się Robert Smug. Swoją przygodę z rynkami finansowymi rozpocząłem w 2007 roku. Na początku były to akcje na GPW, potem przerzuciłem się na rynek walutowy i kontraktów terminowych. Obecnie inwestuję przede wszystkim na rynku kontraktów na towary, metale, płody rolne i indeksy oraz na wybranych rynkach akcji. Prywatnie jestem absolwentem studiów MBA, inwestowanie traktuje bardzo poważnie dlatego w maju 2019 zdobyłem tytuł Doradcy Inwestycyjnego nr 740, który jest przyznawany przez KNF czyli Komisję Nadzoru Finansowego w Polsce.  

Początek

Moje początki były trudne a sama przygoda z inwestowaniem rozpoczęła się przez przypadek. Do pierwszych transakcji zachęcił mnie kolega, który inwestował na GPW. Nie posiadałem wtedy praktycznie żadnej wiedzy na temat inwestowania. Byłem pod wpływem najróżniejszych doradców, analityków i forów internetowych. Często nie zadawałem sobie sprawy, że to, że zarobiłem większe lub mniejsze pieniądze to była tylko kwestia przypadku albo określonego sprzyjającego zachowania rynku, stąd potem gdy zaczynałem tracić to co zarobiłem wcześniej budziło moją frustrację.

Ale nie poddawałem się, w swojej karierze przerobiłem wiele różnych typów sposobów inwestowania, zacząłem od nauki tych dostępnych bezpłatnie. Próbowałem inwestować za pomocą klasycznej analizy technicznej, teorii fal Eliota, fibo, za pomocą różnego rodzaju systemów mechanicznych. Efekt za każdym razem był podobny czyli słaby, zdarzały mi się okresy kiedy zarabiałem oraz częściej kiedy traciłem. I nadal nie wiedziałem czy ze mną jest coś nie tak, czy może z technikami jakimi się posługuje.

W międzyczasie także czytałem najróżniejsze książki na temat inwestowania. Podobnie jak z bezpłatną wiedzą dostępną w internecie większość z nich nie zawierała nic co mogłoby mnie przybliżyć do zyskownego inwestowania na rynkach. Mój główny wniosek po kilku latach prób nieudanej nauki inwestowania, był taki, że to co jest powszechnie dostępne i pokazywane to nie są techniki inwestycyjne ale techniki analityczne, na których nie można zarobić próbując nimi inwestować.

Co w takim bądź razie działa?

Z tych wszystkich książek na temat inwestowania jakie przeczytałem tylko kilka zawierało wskazówki przybliżające mnie do celu jakim było skuteczne inwestowanie w długim okresie czasu. One sprawiły, że mocno zainteresowałem się inwestowaniem z trendem. Przykłady Nicolasa Darvasa, który w latach 50 XX w. zarobił na giełdzie amerykańskiej ponad 2 mln dolarów, oraz Richarda Dennisa, który w latach 70 i 80 XX w. zarobił 200 mln dolarów mocno zmotywowały mnie aby poznać tą technikę.

To co odkryłem to to, że ta technika ta sprawdza się od dziesięcioleci i będzie sprawdzać się zawsze na każdym rynku, dosłownie każdym, gdzie mamy trend. Wynika to z natury inwestowania i rządzących nim praw, i wierz mi, tego nie jest w stanie zmienić nikt. Są one głęboko zakorzenione w naturze ludzkiej, z której wynika samo zachowanie się rynku oraz prosta zależność między popytem i podażą. Z moich obserwacji tą techniką posługuje się dziś wielu bardzo skutecznych inwestorów, którzy mają podobny schemat inwestycyjny.

Trend jest wg mnie także jedną z najprostszych i jedną z najbardziej skutecznych technik inwestowania w długim okresie czasu, dzięki której jesteśmy w stanie pobić rynek. Nie jest to oczywiście technika w 100% skuteczna ale dające realną przewagę.

W najprostszych słowach trend to ruch ceny w jednym określonym kierunku przez dłuższy okres czasu, który inwestor stara się zidentyfikować i wykorzystać poprzez zarabianie na tym ruchu pieniędzy z zachowaniem odpowiedniego ryzyka. Taki przykład na ruch w trendzie spadkowym jest widoczny np. na przykładzie spółki NIO poniżej:

NIO

Inwestowanie z trendem jest proste jak się wie jak to skutecznie robić

Abyś skutecznie inwestował zgodnie z trendem musisz poznać i opanować kilka kluczowych elementów:

 • musisz nauczyć się wyszukiwać potencjalnych instrumentów trendowych,
 • musisz umieć we właściwym czasie, i wg właściwej techniki zajmować pozycje na danym instrumencie,
 • musisz wiedzieć jak prowadzić pozycję oraz kiedy ją zamknąć,
 • musisz wiedzieć kiedy zwiększyć wielkość pozycji oraz jak zarządzać ryzykiem,
 • musisz zdobyć odpowiednie doświadczenie aby przekonać się o skuteczności tej metody
 • musisz nauczyć się kontrolować własne emocje i zachowania.

Tego wszystkiego możesz nauczyć się sam poświęcając na to średnio od 6 do 8 lat samodzielnej nauki lub możesz skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia skracając ten czas zdecydowanie. Zapoznaj się z moją propozycją jaką przygotowałem dla Ciebie poniżej. Nie obiecuję Ci, że stosując technikę podążania za trendem od razu zaczniesz zarabiać ale pod moim okiem na pewno nauczysz się tego szybciej niż jakbyś miał uczyć się sam. 

Czy moje podejście działa?

W roku 2021 osiągnąłem wynik 96 763,93 PLN, w roku 2022: 45 671,77 PLN na samych kontraktach. Krótkie podsumowanie moich wyników inwestycyjnych za te lata znajdziesz w filmie poniżej. Pod filmami umieściłem też kilka przykładów najciekawszych pozycji z ostatnich lat.

Jedno z ciekawszych moich zagrań w 2022 r. to pozycja krótka na WIG20, na którym zarobiłem
28 500 PLN. I to wszystko mogli obserwować uczestnicy spotkań na żywo, biorący udział w części praktycznej Warsztatów Trend Follower. Video z opisem tego zagrania znajdziesz także poniżej.

Inną ciekawą pozycją w 2021/2022 roku jest pozycja na Kawie, na której zysk wyniósł łącznie 96 200 PLN. Pozycje miałem otwarte u dwóch brokerów.

BossaFX:

i pozycja w XTB:

I to wszystko, zawsze, mogą obserwować i śledzić na żywo uczestnicy moich Warsztatów, ucząc się techniki gry z trendem w praktyce!

Ale to nie wszystko. Od 2023 roku postanowiłem prezentować swoje wyniki w sposób całkowicie przejrzysty i jawny. Niestety 90% szkoleniowców w Polsce oszukuje swoich klientów, że zarabiają. Stosują różne triki i sztuczki jak np. konta centowe lub demo lub pokazują tylko najlepsze pozycje. Nie daj się nabrać na to.

Postanowiłem, poprzez wydzielone w tym celu konto inwestycyjne, na bieżąco pokazywać jakie osiągam wyniki. Poniżej widzisz moje aktualne zweryfikowane wyniki. Stopę zwrotu 83% osiągnąłem przy minimalnym ryzyku inwestycyjnym. Co miesiąc nagrywam podsumowania portfela na kanale YouTube tutaj, gdzie omawiam jego wyniki. Link do samych wyników znajdziesz klikając tutaj.

Profit, Investing, Inwestowanie, Trading

Techniką inwestowania, którą się sam posługuje, odnoszą także sukcesy osoby biorące udział w moich warsztatach o czym przeczytasz jeszcze kilkukrotnie poniżej:

Na grupie na Telegramie, do której należą uczestnicy warsztatów Trend Follower, dzielę się swoją wiedzą i umieszczam informacje o ciekawych instrumentach. Jednym z nich była spółka Serinus, która po moim zwróceniu uwagi na nią urosła z poziomu 64 groszy do 2 zł. Sam pozycji na niej nie miałem ale część uczestników warsztatów zarobiła na niej solidnie.

Ty też możesz należeć do tej grupy. Szczegóły znajdziesz poniżej

Jaką mam dla Ciebie propozycję?

Osobiście uważam, że każdy może mieć takie wyniki jak ja. Wszystko jest kwestią posiadania odpowiedniej wiedzy, pracy, wytrwałości i cierpliwości. Sukces osiąga się wypracowywując go, nie pojawia się on nagle. Udowadniają to także uczestnicy moich warsztatów. Poniżej możesz przeczytać, że na wspomnianej przeze mnie pozycji na kawie nie tylko zarobiłem ja ale i inne osoby biorące udział w Warsztatach. Mój zysk nie był największy, jedna osoba osiągnęła znaczenie większy ode mnie! Takie wyniki możesz mieć i TY!

Zapraszam Cię do udziału w praktycznych warsztatach "Trend Follower", które przygotowałem, w 2 różnych opcjach.

Warsztat pomoże bezpiecznie przejść Ci całą drogę inwestycyjną nauki gry z trendem.

Jak będzie wyglądał warsztat Trend Follower?

Warsztat przygotowałem dla Ciebie w 2 opcjach: Gold i Exclusive!

Wybierając Opcję Gold otrzymasz ode mnie na 6 miesięcy natychmiastowy dostęp do portalu z filmami edukacyjnymi. Przygotowałem 55 filmów, w których przekazuję całą swoją najlepszą wiedzę dotycząca inwestowania.

Filmy instruktażowe video tak zaprojektowałem, aby były przeznaczone dla każdego, nie zależnie od posiadanej przez niego wiedzy i doświadczenia. Zaczynam od informacji bardzo podstawowych stopniowo przechodząc do coraz to bardziej zaawansowanych. Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz czy może masz już doświadczenie w inwestowaniu bez problemu odnajdziesz się w zaznajamianiu się z jego treścią.

Wraz z filmami otrzymasz także dostęp do wszystkich narzędzi z jakich ja sam korzystam – wartość tego bonusu trudno jest bezcenna, ponieważ wiele tych narzędzi tworzyłem wiele lat, np. listę portali, gdzie można znaleźć bezpłatnie informację na temat większości kontraktów.

Obecnie nagrywam także najnowszą wersję tego szkolenia, którą zatytułowałem Kurs Inwestowania z Trendem, decydując się na wzięcie udziału dzisiaj w Warsztatach, także otrzymasz dostęp do tego kursu.

Wybierając opcję Gold, otrzymujesz także dodatkowo, także dodatkowo:

Po pierwsze dostęp do spotkań analitycznych na żywo, gdzie będziesz mógł śledzić jak analizuje rynek i inwestuje. Po każdym spotkaniu będziesz znał wszystkie najlepsze w danej chwili okazje inwestycyjne. Zobaczysz jak przekazaną wiedzę teoretyczną stosować w praktyce. 

Podczas spotkań będziesz widział moje realne konto, zobaczysz za każdym razem moje otwarte i zamknięte pozycje. Poznasz wszystkie tajniki praktycznego inwestowania. Ten Pakiet to czysta praktyka.

Spotkania analityczne odbywają się 1x w tygodniu w poniedziałek w godzinach porannych. Każde ze spotkań jest nagrywane i udostępniane on-line, tak aby każdy kto nie może wziąć w nim udziału mógł je obejrzeć w dogodnym dla siebie czasie także nigdy nic nie tracisz.

Otrzymasz także dostęp do zapisu wcześniejszych takich spotkań od stycznia 2021 roku. Jest to kolejna bezcenna ilość informacji!

Po drugie raz na dwa tygodnie będziesz brał udział w grupowych spotkaniach Coachingowowo-Szkoleniowych online. Spotkania te są podzielona na dwie części.

W pierwszej części omawiam bardzo dokładnie wszystkie moje zamknięte pozycje w ostatnim czasie oraz inne ciekawe możliwości inwestowania, które nie wykorzystałem, po to aby każdy mógł dokładnie zrozumieć mój sposób inwestowania i sam go z łatwością powtórzyć w przyszłości.

W drugiej części odpowiadam na pytania uczestników Warsztatów związane z moim sposobem inwestowania. Jeżeli będziesz miał jakieś pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi we filmach, nie będziesz rozumiał jakiś kwestii lub będziesz chciał zapytać jak radzić sobie z określonymi zachowaniami swoimi czy rynkowymi to podczas tych spotkań będę odpowiadał na nie.

W tym przypadku, także otrzymasz dostęp do zapisu wcześniejszych takich spotkań od września 2023 roku.

Po trzecie otrzymasz dostęp do listy najlepszych instrumentów trendowych w danym tygodniu, w raz z kierunkiem potencjalnego ruchu. Lista ta powstaje po każdym spotkaniu analitycznym. Dzięki niej nawet bez uczestnictwa w spotkaniu lub oglądania jego zapisu będziesz wiedział jakie obecnie śledzę ciekawe rynki.

Po czwarte otrzymasz dostęp do gotowych propozycji zagrań wraz z wyznaczonym miejscem na wejście i zleceniem obronnym chroniącym przed dużą startą. Wszystkie te propozycje są przedstawiane przeze mnie po to abyś na początek mógł szybko nauczyć się w jaki sposób szukać najlepszych momentów na otwieranie pozycji moją strategią.

Poniżej masz przykład jednej z propozycji takich zagrań jakie opublikowałem 26 lutego 2024 roku, przed ruchem.

Po piąte dodatkowo otrzymasz dostęp do zamkniętego kanału w aplikacji Telegram, gdzie umieszczam wszystkie aktualizacje tego co dzieje się podczas Warsztatów i usług oraz informacji do jakich dostajesz dostęp. Nie będziesz musiał niczego sprawdzać sam za każdym razem. O wszystkich zmianach będziesz informowany na bieżąco.

Wybierając opcję trzecią Exclusive, otrzymujesz wszystko z Pakietu GOLD ale aż na 12 miesięcy plus dodatkowo:

Po pierwsze indywidualny plan wdrożenia abyś jak najszybciej zacząć osiągać jak najlepsze rezultaty. Po wykupieniu przez Ciebie Warsztatów omówimy się na rozmowę i przedstawię Ci jak powinien wyglądać Twój plan wdrożenia w Warsztaty.

Po drugie co dwa tygodnie będę prowadził, z Tobą indywidualny coaching podczas którego będziemy omawiali Twoje wyniki inwestycyjne, każdą otwartą i zamkniętą pozycję. Będę odpowiadał na Twoje pytania dotyczące techniki inwestowania z trendem, wyjaśniał wszelkie wątpliwości. Powiem Ci co musisz robić aby mieć najlepszy progres. Nagrania ze spotkań coachingowych będą się nagrywały i będziesz mógł je przeanalizować w dowolnym momencie ponownie. W sumie otrzymasz w tym pakiecie 27 takich spotkań przez cały czas trwania Warsztatów.

Po trzecie będę sprawdzał na bieżąco Twoje wyniki inwestycyjne wg ustalonej wspólnie formie.

Po czwarte dodatkowo otrzymasz dostęp do Wewnętrznego Mojego Kręgu Inwestycyjnego czyli zamkniętej grupy w aplikacji Telegram, gdzie zapraszam tylko wybrane osoby. Dzięki grupie otrzymasz bezpośredni dostęp do mnie. W grupie umieszczam moje przemyślenia na temat rynku, dzielę, że w czasie rzeczywistym moimi otwieranymi pozycjami. Sam będziesz mógł wymieniać się uwagami i doświadczeniami ze mną i innymi użytkownikami Warsztatów. Czat będzie aktywny non-stop. Komunikator zapewni nam kontakt, wymianę opinii oraz interakcję, pamiętaj w grupie ludzie uczą się szybciej i osiągają lepsze wyniki. Należenie też do takiej grupy, nastawionej na jeden sposób inwestowania, daje kolejną realną przewagę.

Do grupy tej należą zarówno osoby z dość dużym doświadczeniem jak i osoby dopiero zaczynające, z minimalnym doświadczeniem. Szanujemy się i wymieniamy poglądami. Zawsze też możesz liczyć na pomoc ze strony innych członków grupy.

Wg mnie jest to najbardziej efektywna i najszybsza metoda nauki. Jeżeli szukasz szybkich efektów w Twoim inwestowaniu jest to najlepsza opcja.

Czy ten kurs jest dla mnie?

Jeżeli jesteś osobą: 

 • chcącą skutecznie inwestować, i skrócić swoją drogę edukacyjną, 
 • zarówno bez doświadczenia jak i z dużym doświadczeniem,
 • chcącą aby inwestowanie było dla ciebie źródłem dodatkowego dochodu, z tradingu ciężko wyżyć jak nie ma się dużego kapitału ale za to można dobrze dorobić.
 • która chce poznać w miarę bezpieczną metodę inwestowania, która wiąże się z niskimi obsunięciami kapitału oraz dużymi stopami zwrotu w długim terminie czasu. 
 • która chce zobaczyć czym jest inwestowanie z trendem, i jaką ma przewagę nad innymi technikami. 
 • która nie ma czasu śledzenia wykresów non-stop i może poświęcić na inwestowanie ograniczoną jego część, sam inwestuje tylko na wykresie dziennym.

To tak warsztaty Trend Follower są dla Ciebie!

Czego nie gwarantuję? 

 • Olbrzymich zysków w krótkim czasie. To jest możliwe ale mało realne. Na taki kurs zapraszam do innych magików i wodzirejów sceny inwestycyjnej w Polsce, strata kapitału po takim kursie gwarantowana.
 • Dobre wyniki można osiągnąć tylko dzięki pracy i zaangażowaniu w to co się robi, jeżeli myślisz, że da się zarabiać na rynkach finansowych bez tych dwóch rzeczy to też nie gwarantuje Ci, że będziesz zarabiał.

Czego się nauczysz podczas tego kursu?

Ze swojej strony gwarantuje Ci pełną transparentność, każdy będzie mógł zobaczyć, że tego co uczę sam stosuje na co dzień, to będzie w 100% praktyczny kurs.

Aby nauczyć kogoś skutecznego inwestowania musi ono być zaprojektowane w powtarzalny proces, tak aby osoby, które biorą udział w procesie nauki potrafiły potem same powtórzyć to czego się nauczyły.

Tak właśnie wygląda u mnie inwestowanie. Jest to logiczny system, który może powtórzyć każda osoba po przerobieniu warsztatów i obserwująca to jak ja inwestuję.


Podczas warsztatu pokażę Ci:  

 • Jak identyfikuje potencjalny instrument trendowy, 
 • Z jakich źródeł informacji korzystam i jak je analizuję,
 • Z jakich narzędzi korzystam, 
 • Jak otwieram, prowadzę i zamykam pozycję, 
 • Jak zarządzam kapitałem, 
 • Oraz jak radzę sobie ze stresem i emocjami.  

Po tym warsztacie będziesz mógł inwestować sam dokładnie w taki sposób w jaki ja to robię!

Jak wiesz jestem fanem inwestowania z trendem. Uważam, że jest to najbardziej uniwersalna technika inwestycyjna i najprostsza do nauczenia. Zawsze gdzieś na jakimś rynku znajdziemy instrument trendowy, na którym możemy inwestować.

Natomiast sam wynik jaki osiągniemy zależy tylko i wyłącznie od nas. Z mojego doświadczenia wynika, że im dłużej daną technika się posługujemy tym osiągamy lepsze rezultaty. Co jest rzeczą naturalną, ponieważ w życiu też jeżeli coś robimy przez pewien czas to jesteśmy w tym coraz lepsi.

Natomiast, żeby być w czymś coraz lepszym to trzeba zacząć to w ogóle robić. Nauczenie się inwestowania z trendem jest umiejętnością, którą będziesz się mógł posługiwać do końca życia.

A jakie są opinie uczestników moich warsztatów o moich metodach nauczania i technice jaką się posługuje:

Opinie jakie otrzymuję traktuję zawsze jako motywację do jak najlepszej pracy także w przyszłości:

Kliknij Tutaj po więcej Opinii

Tak jak pisałem wyżej, ponieważ moje podejście jest powtarzalne i każdy, nie zależnie od wiedzy i doświadczenia może mieć takie same wynika jak ja. Potwierdzają to wyniki uczestników moich Warsztatów. Część z nich przedstawiam już powyżej, kolejną część możesz zobaczyć poniżej. Niektórzy z nich w ostatnim czasie zarobili więcej niż ja.

Każda osoba kończąca Warsztaty otrzymuje też certyfikat ich ukończenia.

Im szybciej dołączysz do Warsztatów, tym szybciej nauczysz się inwestować prawidłową techniką inwestycyjną i tym masz większe szanse na "złapanie" dużego ruchu trendowego. Pamiętaj czas nie stoi w miejscu, tylko biegnie do przodu - procesu nauki nie da się skrócić, on musi zawsze trwać ten sam czas. Zaczynając dzisiaj jesteś bliżej końca nauki niż jakbyś zaczął za rok lub za dwa lata, a w inwestowaniu Czas to Pieniądz.

Podsumowując co ode mnie otrzymujesz?

Pakiet Gold

✅ Dostęp do 55 filmów szkoleniowych na 6 miesięcy,

✅ Dostęp do wszystkich narzędzi z jakich obecnie korzystam,

✅ Certyfikat po ukończeniu kursu,

✅ Bezpłatna aktualizacja kursu do nowego,

✅dostęp do spotkań analitycznych na żywo 1x w tygodniu,

✅dostęp do zapisów wcześniejszych spotkań od stycznia 2021,

✅ dostęp do spotkań coachingowo-szkoleniowych,

✅dostęp do zapisów wcześniejszych spotkań coachingowo-szkoleniowych.

✅dostęp do aktualnych otwartych moich pozycji, aktualizowany 1x na tydzień,

✅dostęp do aktualnych ciekawych zagrań,

✅dostęp do listy najbardziej trendowych instrumentów,

✅dostęp do zamkniętego kanału na Telegramie.

Pakiet Exclusive

Wszystko co w pakiecie Gold ale na 12 miesięcy plus dodatkowo:

indywidualny plan wdrożeniowy,

bezpośredni mój nadzór nad Twoimi wynikami,

indywidualny kontakt online,

✅27 indywidualnych spotkań coachingowych on-line co dwa tygodnie do wykorzystania przez cały okres Warsztatów,

dostęp do wewnętrznego kręgu inwestycyjnego.

Jestem zdecydowany! Jak mogę przystąpić do Warsztatów?


Obecnie Warsztaty oferuję tylko wybranym przeze mnie osobom, które są zdecydowane aby odnieść Sukces w Inwestowaniu. Twoje doświadczenie i staż nie ma znaczenia. Liczy się dla mnie poziom Twojej determinacji do należenia do świata osób, które potrafią zarabiać na rynkach finansowy.

Pierwszym krokiem do skorzystania z wyżej wymienionych propozycji jest osobista rozmowa telefoniczna ze mną. Aby umówić się na taką rozmowę kliknij rezerwację rozmowy poniżej. Wybierz dzień i godzinę z dostępnych i wpisz swój numer telefonu oraz temat rozmowy, a ja skontaktuję się z Tobą osobiście.

Ewentualnie możesz także napisać do mnie wiadomość mailową na adres profitinvestingeu@gmail.com lub SMS na numer +48 698 668 336, że chciałbyś porozmawiać o Warsztatach.

Zaplanuj ze mną rozmowę

"Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski" Benjamin Franklin

Wymówka jaką często słyszę: Szkolenia są dla mnie za drogie.

Szkolenia nie są drogie, to jest Twoja inwestycja. Nauczysz się jak inwestować co powinno zwrócić Ci się wielokrotnie w przyszłości. Wielu moich klientów zanim zdecyduje się u mnie na Warsztaty traci najpierw tysiące lub nawet setki tysięcy złotych, czasami na "raty" przez kilka lat, czasami od razu i potem przyznaje, że to był jeden z największych błąd życia zajmować się inwestowaniem bez przygotowania.

Ta inwestycja też może Ci się zwrócić bardzo szybko. Jeden dobry trend, taki jak np. mój na kawie, i zarobisz na niej wielokrotnie wyższą kwitę niż cena udziału. Poczujesz wtedy dumę, że podjąłeś decyzję na TAK o przystąpieniu do Warsztatów.

Na zakupione szkolenie możesz otrzymać fakturę.

- zawsze także możesz po prostu zadzwonić do mnie na nr telefonu +48 698 668 336,

- lub napisać na adres email: profitinvestingeu@gmail.com 

Chcesz otrzymywać cenne wskazówki o inwestowaniu z trendem? Zapisz się poniżej na listę mailową i bądź na bieżąco:

Obiecuję 100% zadowolenie z kursu

Bezpieczne płatności