Share on Google+Share on LinkedIn

Chcesz w końcu zacząć realizować swoje cele inwestycyjne, a co za tym idzie i osobiste?

Szukasz skutecznej i prostej techniki inwestycyjnej?

Dysponujesz małą ilością czasu i wiedzy ale chcesz samodzielnie inwestować?

Jeżeli Twoja odpowiedź, na jedno z powyższych pytań, brzmi TAK to zapoznaj się z tym co napisałem poniżej, bo mam dla Ciebie interesującą propozycję. 


Obecnie do WARSZTATÓW, W TEJ CENIE, MOŻESZ DOŁĄCZYĆ TYLKO DO 31 GRUDNIA do GODZ. 22.00 LUB DO WYCZERPANIA MIEJSC (W tej edycji dostępne jest jeszcze
4 miejsca z 7 razem). Zdecyduj się już teraz, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś! Szczegóły znajdziesz poniżej!

Możliwość zapisu będzie jeszcze przez:

-
Days
-
Hours
-
Minutes
-
Seconds

Dzień dobry,  

Nazywam się Robert Smug. Swoją przygodę z rynkami finansowymi rozpocząłem w 2007 roku, czyli 14 lat temu. Na początku były to akcje na GPW, potem przerzuciłem się rynek walutowy i kontraktów terminowych. Obecnie inwestuję przede wszystkim na rynku kontraktów na towary, metale, płody rolne i indeksy oraz na wybranych rynkach akcji. Prywatnie jestem absolwentem studiów MBA, inwestowanie traktuje bardzo poważnie dlatego w maju 2019 zdobyłem tytuł tytuły Doradcy Inwestycyjnego nr 740, który jest przyznawany przez KNF czyli Komisję Nadzoru Finansowego w Polsce 

Początek

Moje początki były trudne a sama przygoda z inwestowaniem rozpoczęła się przez przypadek. Do pierwszych transakcji zachęcił mnie kolega, który inwestował na GPW. Nie posiadałem wtedy praktycznie żadnej wiedzy na temat inwestowania. Byłem pod wpływem najróżniejszych doradców, analityków i forów internetowych. Często nie zadawałem sobie sprawy, że to, że zarobiłem większe lub mniejsze pieniądze to była tylko kwestia przypadku albo określonego sprzyjającego zachowania rynku, stąd potem gdy zaczynałem tracić to co zarobiłem wcześniej budziło moją frustrację.

Ale nie poddawałem się, w swojej karierze przerobiłem wiele różnych typów sposobów inwestowania, zacząłem od nauki tych dostępnych bezpłatnie. Próbowałem inwestować za pomocą klasycznej analizy technicznej, teorii fal Eliota, fibo, za pomocą różnego rodzaju systemów mechanicznych. Efekt za każdym razem był podobny czyli słaby, zdarzały mi się okresy kiedy zarabiałem oraz częściej kiedy traciłem. I nadal nie wiedziałem czy ze mną jest coś nie tak, czy może z technikami jakimi się posługuje.

W międzyczasie także czytałem najróżniejsze książki na temat inwestowania. Podobnie jak z bezpłatnymi technikami większość z nich przekazywała wiedzę bardziej nadającą się do analizowania wykresów niż do inwestowania na rynkach. I to też był mój główny wniosek po kilku latach prób nieudanej nauki inwestowania, to co jest powszechnie dostępne i pokazywane to nie są techniki inwestycyjne ale techniki analityczne wykresów, na których nie można zarobić próbując nimi inwestować.

Co w takim bądź razie działa?

Z kilkudziesięciu książek na temat inwestowania jakie przeczytałem tylko kilka zawierało wskazówki przybliżające mnie do celu jakim było skuteczne inwestowanie w długim okresie czasu. One sprawiły, że mocno zainteresowałem się inwestowaniem z trendem. Przykłady Nicolasa Darvasa, który w latach 50 XX w. zarobił na giełdzie amerykańskiej ponad 2 mln dolarów, oraz Richarda Dennisa, który w latach 70 i 80 XX w. zarobił 200 mln dolarów mocno zmotywowały mnie aby poznać tą technikę.

Technika ta sprawdza się od dziesięcioleci i będzie sprawdzać się zawsze na każdym rynku, dosłownie każdym, gdzie mamy trend. Wynika to z natury inwestowania i rządzących min praw, i wierz mi tego nie jest w stanie zmienić nikt. Są one głęboko zakorzenione w naturze ludzkiej, z której wynika samo zachowanie się rynku oraz prosta zależność między popytem i podażą. Z moich obserwacji tą techniką posługuje się i dziś wielu bardzo skutecznych inwestorów, którzy mają podobny schemat inwestycyjny.

Trend jest wg mnie najprostszą i jedną z najbardziej skutecznych technik inwestowania w długim okresie czasu, w którym jesteśmy w stanie pobić rynek. Nie jest to oczywiście technika w 100% skuteczna ale dające realną przewagę.

W najprostszych słowach trend to ruch ceny w jednym określonym kierunku przez dłuższy okres czasu, który inwestor stara się zidentyfikować i wykorzystać poprzez zarabianie na tym ruchu pieniędzy z zachowaniem odpowiedniego ryzyka. Takim przykład ruch w trendzie spadkowym jest widoczny np. na przykładzie spółki NIO poniżej:

NIO

Inwestowanie z trendem jest proste jak się wie jak to skutecznie robić

Abyś skutecznie inwestował zgodnie z trendem musisz poznać i opanować kilka kluczowych elementów:

 • musisz nauczyć się wyszukiwać potencjalnych instrumentów trendowych,
 • musisz umieć we właściwym czasie, i wg właściwej techniki zajmować pozycje na danym instrumencie,
 • musisz wiedzieć jak prowadzić pozycję oraz kiedy ją zamknąć,
 • musisz wiedzieć kiedy zwiększyć wielkość pozycji oraz jak zarządzać ryzykiem,
 • musisz zdobyć odpowiednie doświadczenie aby przekonać się o skuteczności tej metody
 • musisz nauczyć się kontrolować własne emocje i zachowania.

Tego wszystkiego możesz nauczyć się sam poświęcając na to od 4 do 7 lat samodzielnej nauki lub możesz skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia skracając ten czas zdecydowanie. Zapoznaj się z moją propozycją jaką przygotowałem dla Ciebie poniżej. Nie obiecuję Ci, że stosując technikę podążania za trendem od razu zaczniesz zarabiać ale pod moim okiem na pewno nauczysz się tego szybciej niż jakbyś miał uczyć się sam. 

Czy moje podejście działa?

Jedno z ciekawszych moich zagrań w 2020 r. to pozycja krótka na Ryżu, na którym w 3 dni zarobiłem 14 568,59 PLN . I to wszystko mogli obserwować uczestnicy spotkań na żywo (Trading Club) biorący udział w części praktycznej szkolenia indywidualni i i warsztatów Trend Trader. Video z opisem tego zagrania znajdziesz także poniżej.  

Inną ciekawą pozycją w 2021 roku jest pozycja na Kawie, na której zysk wyniósł łącznie 61 701 PLN. Pozycje miałem otwarte u dwóch brokerów.

BossaFX:

Podsumowanie tych pozycji w formie video przedstawiam na dwóch poniższych filmach:

Ale to nie wszystko, w okresie listopad 2020 r. - luty 2021 roku, publicznie pokazywałem jak prowadziłem dwie pozycje moim podejściem:

Pierwsza pozycja na Ropie zakończyła się stratą 1500 PLN

Druga pozycja na Pszenicy zakończyła się zyskiem 6 500 PLN, zysk na tej pozycji w szczytowym okresie wynosił ponad 12 000 PLN. Zdjęcia i filmy znajdziesz poniżej.

I to wszystko mogą obserwować i śledzić także uczestnicy moich Warsztatów na bieżąco ucząc się techniki gry z trendem w praktyce!

Ale to nie wszystko, na grupie na Telegramie, do której należą uczestnicy warsztatów Trend Trader, dzielę się swoją wiedzą i umieszczam informacyjnie ciekawe instrumenty. Jednym z nich była spółka Serinus, która po moim zwróceniu uwagi na nią urosła z poziomu 64 groszy do 2 zł. Sam pozycji na niej nie miałem ale część uczestników warsztatów zarobiła na niej solidnie.

Ty też możesz należeć do tej grupy. Szczegóły znajdziesz poniżej

Jaką mam dla Ciebie propozycję?

Osobiście uważam, że każdy może mieć takie wyniki jak ja. Wszystko jest kwestią posiadania odpowiedniej wiedzy, pracy, wytrwałości i cierpliwości. Sukces osiąga się wypracowywując go, nie pojawia się on nagle. Udowadniają to także uczestnicy moich warsztatów. Poniżej możesz przeczytać, że na wspomnianej przeze mnie pozycji na kawie nie tylko zarobiłem ja ale i inne osoby biorące udział w Warsztatach. Mój zysk nie był największy, jedna osoby osiągnęła znaczenie większy ode mnie! Takie wyniki możesz mieć i TY!

Zapraszam Cię do udziału w warsztatach "Trend Trader", który trwa 12 miesięcy, od momentu kiedy do niego przystąpisz.

Warsztat pomoże bezpiecznie przejść Ci całą drogę inwestycyjną nauki gry z trendem, możesz go porównać do mostu przewieszonego przez głęboki wąwóz. Większość niedoświadczonych inwestorów zaczynająca samodzielną naukę inwestowania kończy gdzieś okolicach dna wąwozu. Dzięki warsztatom chce Ci pomóc przejść przez niego, oszczędzając mnóstwa czasu, strat pieniędzy i zniechęcania.

Dlaczego warsztat musi trwać minimum 12 miesięcy?

Jest to wg mnie najlepszy czas kiedy osoba poznająca nową technikę inwestycyjną jest w stanie nauczyć się ją samodzielnie stosować. Czas ten może być dla jednych osób krótszy, a dla innych dłuższy. Na początku otrzymasz ode mnie wiedzę teoretyczną, następnie zobaczysz jak sam stosuję ją w swoim tradingu, jednocześnie sam będziesz zdobywał coraz większą pewność siebie w inwestowaniu tą techniką, aż osiągniesz pełną samodzielność i będziesz gotowy na inwestowanie.

W tym przypadku wzorowałem się na najlepszych firmach tradingowych, które dają właśnie nowym traderom 12 miesięcy na pełne wdrożenie się do samodzielnego w 100% inwestowania.


Jak będzie wyglądał warsztat Trend Trader?

Na początku otrzymasz ode mnie natychmiast dostęp do portalu z filmami edukacyjnymi. Przygotowałem ok 40 filmów, w których przekazuję całą swoją najlepszą wiedzę dotycząca inwestowania. Filmy są poukładane w 7 kategoriach tematycznych:

 • Wstęp do inwestowania,
 • Trading to przewaga,
 • Istotne elementy analizy fundamentalnej przy inwestowaniu z trendem,
 • Elementy analizy technicznej jakie wykorzystuje w inwestowaniu z trendem,
 • Zarządzanie ryzykiem
 • Mój warsztat inwestora
 • Psychologia Inwestowania


Warsztat tak zaprojektowałem, aby był przeznaczony dla każdego, nie zależnie od posiadanej przez niego wiedzy i doświadczenia. Zaczynam od informacji bardzo podstawowych stopniowo przechodząc do coraz to bardziej zaawansowanych.

Zrzut ekranu, sześciu pierwszych modułów, możesz zobaczyć poniżej wraz z jedną przykładową lekcją video.

Jednocześnie będziesz mógł brać udział w spotkaniach na żywo, gdzie będziesz mógł śledzić jak analizuje rynek i inwestuje. Zobaczysz jak przekazaną wiedzę teoretyczną stosować w praktyce. 

Podczas spotkań będziesz widział moje konta realne, zobaczysz jak otwieram, prowadzę i zamykam pozycje. Czysta praktyka.

Spotkania na żywo będą odbywały się 2x w tygodniu w godzinach porannych. Każde ze spotkań będzie nagrywane i udostępniane on-line, tak aby każdy kto nie może wziąć udziału w spotkaniu mógł je obejrzeć w dogodnym dla siebie czasie także nic Ci nie ucieknie.

Dodatkowo otrzymasz dostęp do zamkniętego czatu w aplikacji Telegram, gdzie będziesz mógł wymieniać się uwagami i doświadczeniami ze mną i innymi użytkownikami warsztatów. Czat będzie aktywny non-stop. Komunikator zapewni nam kontakt, wymianę opinii oraz interakcję, pamiętaj w grupie ludzie uczą się szybciej i osiągają lepsze wyniki. Należenie też do takiej grupy, nastawionej na jeden sposób inwestowania, daje kolejną realną przewagę i nie pozostawia Cię samemu na trudnym rynku inwestycyjnym.

UWAGA: powoli kończy się limit miejsc jaki przewidziałem w grupie na Telegramie. Po jego wyczerpaniu nowa osoba będzie mogła dołączyć tylko jak zwolni się miejsce za dodatkową opłatą!

Do grupy tej należą zarówno osoby z dość dużym doświadczeniem jak i osoby z minimalnym. Szanujemy się i wymieniamy poglądami. Zawsze też możesz liczyć na pomoc ze strony innych członków grupy.

Wraz z materiałami otrzymasz, także dostęp do wszystkich narzędzi i materiałów z jakich korzystam na co dzień podczas inwestowania.

Co ważne otrzymasz też dostęp do folderu z najlepszymi setapami, mojego dziennika transakcji, arkusza podejmowania decyzji oraz check-listy analitycznej. 

Czy ten kurs jest dla mnie?

Jeżeli jesteś osobą: 

 • chcącą skutecznie inwestować, i skrócić swoją drogę edukacyjną, 
 • zarówno bez doświadczenia jak i z dużym doświadczeniem,
 • chcącą aby inwestowanie było dla ciebie źródłem dodatkowego dochodu, z tradingu ciężko wyżyć jak nie ma się dużego kapitału ale za to można dobrze dorobić.
 • która chce poznać w miarę bezpieczną metodę inwestowania, która wiąże się z niskimi obsunięciami kapitału oraz dużymi stopami zwrotu w długim terminie czasu. 
 • która chcą zobaczyć czym jest inwestowanie z trendem, i jaką ma przewagę nad innymi technikami. 
 • która nie ma czasu śledzenia wykresów non-stop i może poświęcić na inwestowanie ograniczoną jego część, sam inwestuje tylko na wykresie dziennym.

To tak warsztaty Trend Trader są dla Ciebie!

Czego nie gwarantuję? 

 • Olbrzymich zysków w krótkim czasie. To jest możliwe ale mało realne. Na taki kurs zapraszam do innych magików i wodzirejów sceny traderskiej w Polsce, strata kapitału po takim kursie gwarantowana.
 • Dobre wyniki można osiągnąć tylko dzięki pracy i zaangażowaniu w to co się robi, jeżeli myślisz, że da się zarabiać na rynkach finansowych bez tych dwóch rzeczy to też nie gwarantuje Ci, że będziesz zarabiał.

Czego się nauczysz podczas tego kursu?

Ze swojej strony gwarantuje Ci pełną transparentność, każdy będzie mógł zobaczyć, że tego co uczę sam stosuje na co dzień, to będzie w 100% praktyczny kurs.

Podczas warsztatu pokażę Ci:  

 • Jak identyfikuje potencjalny instrument trendowy, 
 • Z jakich źródeł informacji korzystam i jak je analizuję,
 • Z jakich narzędzi korzystam, 
 • Jak otwieram, prowadzę i zamykam pozycję, 
 • Jak zarządzam kapitałem, 
 • Oraz jak radzę sobie ze stresem i emocjami.  

Po tym warsztacie będziesz mógł inwestować sam dokładnie w taki sposób w jaki ja to robię!

Jak wiesz jestem fanem inwestowania z trendem. Uważam, że jest to najbardziej uniwersalna technika inwestycyjna i najprostsza do nauczenia. Zawsze gdzieś na jakimś rynku znajdziemy instrument trendowy, na którym możemy inwestować.

Natomiast sam wynik jaki osiągniemy zależy tylko i wyłącznie od nas. Z mojego doświadczenia wynika, że im dłużej daną technika się posługujemy tym osiągamy lepsze rezultaty. Co jest rzeczą naturalną, ponieważ w życiu też jeżeli coś robimy przez pewien czas to jesteśmy w tym coraz lepsi.

Natomiast, żeby być w czymś coraz lepszym to trzeba zacząć to w ogóle robić. Nauczenie się inwestowania z trendem jest umiejętnością, którą będziesz się mógł posługiwać do końca życia.  

A jakie są opinie moich klientów i słuchaczy o moich obecnych metodach nauczania i technikach jakimi się posługuje:

Jedna z najważniejszych dla mnie opinie jaką otrzymałem w ostatnim czasie, od uczestnika ostatniej edycji warsztatu Trend Trader, znajduje się poniżej. Traktuję ją jako motywację do jeszcze lepszej pracy w przyszłości:


Dołącz do moich warsztatów Trend Trader i zacznij swoją przygodę posługiwania się tą techniką od jej nauki w grupie osób, która z niej korzysta na co dzień.

Jaka jest wartość kursu?

Warsztat Trend Trader składa się z poszczególnych modułów, które same kosztują tyle:

 • Szkolenie indywidualne - cena 8 997 PLN
 •  Dostęp do spotkań na żywo 12 miesięcy - cena 4 497 PLN
 • Konsultacje ok. 5h - 1 250 PLN
 • Narzędzia z jakich obecnie korzystam - bezcenne, gdyż ich wartość trudno wycenić!


Dodatkowo otrzymujesz ode mnie 3 bonusy:

 • Bonus nr 1 – Dostęp do grupy na Telegramie dla uczestników szkolenia. Wartość 2 997 PLN. Uwaga po dojściu do 50 osób w grupie dostęp ten będzie dodatkowo płatny dla nowych osób decydujących się na Warsztaty. Tym bardziej teraz warto skorzystać z Warsztatów!
 • Bonus nr 2 – Aktualizacja kursu - Wartość bezcenna
 • Bonus nr 3 – Dożywotni dostęp do filmów video. 

Wartość razem to 17 741 PLN  

Cena warsztatu do 31 grudnia:

4 997 PLN (71% taniej)

Jak możesz dokonać zakupu?

Zakupu kursu możesz dokonać:

 • dokonując płatności za pomocą systemu płatności internetowych Przelewy24 lub Blik bezpośrednio ze swojego konta:
 • lub płacąc kartą albo poprzez system PayPal :
Warsztat + 12 miesięcy spotkań na żywo!
 • wykonując przelew bezpośrednio na moje konto firmowe:

83 1140 2004 0000 3502 8187 1797
Robert Smug

Hulewiczów 4d/5. Poznań, 60-688  

Z dopiskiem: Warsztat Trend Trader

"Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski" Benjamin Franklin

DO WARSZTATU W TEJ CENIE MOŻESZ DOŁĄCZYĆ TYLKO DO 31 GRUDNIA DO GODZ. 22.00 LUB DO WYCZERPANIA MIEJSC (W tej edycji dostępne są tylko jeszcze 4 miejsca z 7 razem)

Zdecyduj się już teraz, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś!

Do końca zapisów pozostało:

-
Days
-
Hours
-
Minutes
-
Seconds

TYLKO W TEJ PROPOZYCJI:

Jeżeli wolisz rozłożyć sobie płatności na mniejsze wartości, i nadal korzystać, ze wszystkich korzyści tej oferty, to możesz to zrobić płacąc za warsztat w 12 miesięcznych płatnościach abonamentowych po 497 PLN. Super sprawa jeżeli chcesz uczyć się inwestować natychmiast!

Aby skorzystać z tej opcji kliknij przycisk poniżej, co oznacza, że deklarujesz się, że zapłacisz 12 płatności. Załóż konto w serwisie Paypal, jeżeli już je masz to nie musisz tego robić. Dodaj swoją kartę płatniczą do konta. Płatności będą automatycznie pobierały się przez kolejne 11 miesięcy!

11 opłat abonamentowych po 487 PLN (5 357 PLN razem)

Na zakupione szkolenie możesz otrzymać rachunek.

Jeżeli chcesz zapytać o więcej szczegółów, napisz do mnie na mail: profitinvestingeu@gmail.com 

lub na Skype: smug.robert  

lub po prostu zadzwoń +48 698 668 336  

Chcesz otrzymywać cenne wskazówki o inwestowaniu z trendem? Zapisz się poniżej na listę mailową i bądź na bieżąco:

Obiecuję 100% zadowolenie z kursu

Bezpieczne płatności


© 2018 | RobertSmug.pl