Share on Google+Share on LinkedIn

Chcesz nauczyć się skutecznie inwestować techniką, którą będziesz mógł stosować z powodzeniem do końca swojego życia? Chcesz aby inwestowanie było dla Ciebie realnym źródłem dodatkowego dochodu? Chcesz poznać prostą, sprawdzoną i skuteczną metodę inwestowania, która działa od lat i będzie działać jeszcze przez długie lata? Nie masz czasu siedzenia godzinami przed monitorami? Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi TAK to zapoznaj się z tym co napisałem poniżej, bo na pewno Cię to zainteresuje. 


DO WARSZTATU W TEJ CENIE MOŻESZ DOŁĄCZYĆ TYLKO DO 31 stycznia (niedziela) DO GODZ. 20.00 LUB DO WYCZERPANIA MIEJSC (W tej edycji dostępne są tylko jeszcze 1 miejsce z 2 razem) Zdecyduj się już teraz, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś! Szczegóły znajdziesz poniżej!

Możliwość zapisu będzie jeszcze przez:

-
Days
-
Hours
-
Minutes
-
Seconds

Dzień dobry,  

Nazywam się Robert Smug. Swoją przygodę z rynkami finansowymi rozpocząłem 12 lat temu. Na początku były to akcje na GPW, potem przerzuciłem się rynek forex i kontraktów CFD. Obecnie inwestuję na każdym z wymienionych rynków powyżej oraz dodatkowo na wybranych zagranicznych rynkach akcji. Prywatnie jestem absolwentem studiów MBA, inwestowanie traktuje bardzo poważnie dlatego w maju 2019 zdobyłem tytuł tytuły Doradcy Inwestycyjnego nr 740, który jest przyznawany przez KNF czyli Komisję Nadzoru Finansowego w Polsce. 

Początek

Moje początki były trudne a sama przygoda z inwestowaniem rozpoczęła się przez przypadek. Do pierwszych transakacji zachęcił mnie kolega, który inwestował na GPW. Nie posiadałem wtedy praktycznie żadnej wiedzy na temat inwestowania. Byłem pod wpływem najróżniejszych doradców, analityków i forów internetowych. Często nie zadawałem sobie sprawy, że to, że zarobiłem większe lub mniejsze pieniądze to była tylko kwestia przypadku albo określonego sprzyjającego zachowania rynku, stąd potem gdy zaczynałem tracić to co zarobiłem wcześniej budziło moją frustrację. Ale nie poddawałem się, w swojej karierze przerobiłem wiele różnych typów sposobów inwestowania, zacząłem od nauki tych dostępnych bezpłatnie. Próbowałem inwestować za pomocą klasycznej analizy technicznej, teorii fal Eliota, fibo, za pomocą różnego rodzaju systemów mechanicznych. Efekt za każdym razem był podobny czyli słaby, zdarzały mi się okresy kiedy zarabiałem oraz częściej kiedy traciłem. I nadal nie wiedziałem czy ze mną jest coś nie tak, czy może z technikami jakimi się posługuje.

W międzyczasie także czytałem najróżniejsze książki na temat inwestowania. Podobnie jak z bezpłatnymi technikami większość z nich przekazywała wiedzę bardziej nadającą się do analizowania wykresów niż do inwestowania na rynkach. I to też był mój główny wniosek po kilku latach prób nieudanej nauki inwestowania, to co jest powszechnie dostępne i pokazywane to nie są techniki inwestycyjne ale techniki analityczne wykresów, na których nie można zarobić próbując nimi inwestować.

Co w takim bądź razie działa?

Z kilkudziesięciu książek na temat inwestowania jakie przeczytałem tylko kilka zawierało wskazówki przybliżające mnie do celu jakim było skuteczne inwestowanie w długim okresie czasu. One sprawiły, że mocno zainteresowałem się tradingiem automatycznym. W międzyczasie zaliczyłem kilka płatnych szkoleń u bardziej lub mniej znanych traderów na świecie. Jedno z nich okazało się totalnym niewypałem, co ciekawe było to najdroższe szkolenie :), a kilka bardzo mnie rozwinęło. Trading automatyczny pozwolił mi w krótkim czasie przetestować wiele różnych technik i koncepcji inwestowania i zweryfikować ich skuteczność. Wnioski jakie wyciągnąłem po kilku latach jego stosowania pozwoliły mi wreszcie dotrzeć do miejsca, w którym mogę powiedzieć, ze 100% pewnością co działa, oraz na co szkoda tracić czas, z technik jakie przetestowałem. 

Techniką, która sprawdza się od lat i będzie sprawdzać się zawsze na każdym rynku, dosłownie każdym, jest inwestowanie z trendem. Wynika to z natury inwestowania i rządzących min praw, i wierz mi tego nie jest w stanie zmienić nikt. Są one głęboko zakorzenione w naturze ludzkiej, z której wynika samo zachowanie rynku. Tą techniką posługuje i posługiwało się kilku inwestorów, których miałem przyjemność poznać osobiście lub studiować ich biografię. Co ciekawe większość z nich posiada lub posiadała bardzo podobny schemat inwestycyjny. 

Trend jest wg mnie najprostszą i jedną z najbardziej skutecznych technik inwestowania w długim okresie czasu, w którym jesteśmy w stanie pobić rynek. Nie jest to oczywiście technika w 100% skuteczna ale dające realną przewagę.

W najprostszych słowach trend to ruch ceny w jednym określonym kierunku przez dłuższy okres czasu, który inwestor stara się zidentyfikować i wykorzystać poprzez zarabianie na tym ruchu pieniędzy z zachowaniem odpowiedniego ryzyka. Takim przykład ruch w trendzie spadkowym jest widoczny np. na rysunku poniżej:

Czy Ty także chcesz nauczyć się inwestowania z trendem?

Aby skutecznie inwestować zgodnie z trendem trzeba poznać i opanować kilka kluczowych elementów:

✅ trzeba nauczyć się właściwie wyszukiwać potencjalnych instrumentów trendowych,

✅ trzeba umieć we właściwym czasie, i wg właściwej techniki zajmować pozycje na danym instrumencie,

✅ trzeba wiedzieć jak prowadzić pozycję oraz kiedy ją zamknąć,

✅ trzeba wiedzieć kiedy zwiększyć wielkość pozycji oraz jak zarządzać ryzykiem,

✅ trzeba zdobyć odpowiednie przekonanie o skuteczności tej metody oraz doświadczenie,

✅ trzeba nauczyć się kontrolować własne emocje i zachowania.

Tego wszystkiego możesz nauczyć się sam poświęcając na to od 2 do 5 lat samodzielnej nauki lub możesz skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia skracając ten czas zdecydowanie. Zapoznaj się z moją propozycją jaką przygotowałem dla Ciebie poniżej. Nie obiecuję Ci, że stosując technikę podążania za trendem od razu zaczniesz zarabiać ale pod moim okiem na pewno nauczysz się tego szybciej niż jakbyś miał uczyć się sam. 

Czy moje podejście działa?

Jedno z ciekawszych moich zagrań w 2020 r. to pozycja krótka na Ryżu, na którym w 3 dni zarobiłem 14 568,59 PLN . I to wszystko mogli obserwować uczestnicy spotkań na żywo (Trading Club) biorący udział w części praktycznej szkolenia indywidualni i i warsztatów Trend Trader. Video z opisem tego zagrania znajdziesz także poniżej.  

Jaką mam dla Ciebie propozycję?

Zapraszam Cię na warsztat "Trend Trader", który trwa 12 miesięcy, od momenu kiedy do niego przystąpisz.

Dlaczego 12 miesięcy? Jest to wg mnie najlepszy czas kiedy osoba poznająca nową technikę inwestycyjną jest w stanie nauczyć się ją samodzielnie stosować. Czas ten może być dla jednych osób krótszy, a dla innych dłuższy. Na początku otrzymasz ode mnie wiedzę teoretyczną, następnie zobaczysz jak sam stosuję ją w swoim tradingu, jednocześnie sam będziesz zdobywał coraz większą pewność siebie w inwestowaniu tą techniką, aż osiągniesz pełną samodzielność i będziesz gotowy na inwestowanie.

W tym przypadku wzorowałem się na najlepszych firmach traidingowych, które dają właśnie nowym traderom 12 miesięcy na pełne wdrożenie się do samodzielnego w 100% inwestowania.


Jak będzie wyglądał warsztat Trend Trader?

Na początku otrzymasz ode mnie natychmiast dostęp do portalu z filmami edukacyjnymi. Przygotowałem ok 40 filmów, w których przekazuję całą swoją najlepszą wiedzę dotycząca inwestowania. Filmy są poukładane w 7 kategoriach tematycznych:

 • Wstęp do inwestowania,
 • Trading to przewaga,
 • Istotne elementy analizy fundamentalnej przy inwestoweaniu z trendem,
 • Elementy analizy technicznej jakie wykorzsytuje w inwestowaniu z trendem,
 • Zarządzanie ryzykiem
 • Mój warsztat inwestora
 • Psychologia Inwestowania


Warsztat tak zaprojektowałem, aby był przeznaczony dla każdego, nie zależnie od posiadanej przez niego wiedzy i doświadczenia. Zaczynam od informacji bardzo podstawowych stopniowo przechodząć do coraz to bardziej zaawansowanych.

Zrzut ekranu, sześciu pierwszych modułów, możesz zobaczyć poniżej.

Jednocześnie będziesz mógł brać udział w spotkaniach na żywo, gdzie będziesz mógł śledzić jak analizuje rynek i inwestuje. Zobaczysz jak przekazaną wedzę teoretyczną stosować w praktyce. 

Podczas spotkań będziesz widział moje konta realne, zobaczysz jak otwieram, prowadzę i zamykam pozycje. Czysta praktyka.

Spotkania na żywo będą odbywały się 3x w tygodniu w godzinach porannych. Każde ze spotkań będzie nagrywane i udostepniane on-line, tak aby każdy kto nie może wziąść udziału w spotkaniu mógł je obejrzeć w dogodnym dla siebie czasie.

Dodatkowo otrzymasz dostęp do zamkniętego czatu w aplikacji Telegram, gdzie będziesz mógł wymieniać się uwagami i doświadczeniami ze mną i innymi użytkownikami warsztatów. Czat będzie aktywny non-stop. Komunikator zapewni nam kontakt, wymianę opinii oraz interakcję, pamiętaj w grupie ludzie uczą się szybciej i osiągają lepsze wyniki. Należenie też do takiej grupy, nastawionej na jeden sposób inwestowania, daje kolejną realną przewagę i nie pozostawia Cię samemu na trudnym rynku inwestycyjnym.

Wraz z materiałami otrzymasz, także dostęp do wszystkich narzędzi i materiałów z jakich korzystam na co dzień podczas inwestowania.

Co ważne otrzymasz też dostęp do folderu z najlepszymi setapami, mojego dziennika transakcji, arkusza podejmowania decyzji oraz check-listy analitycznej. 

Wraz z materiałami otrzymasz, także dostęp do wszystkich narzędzi i materiałów z jakich korzystam na co dzień podczas inwestowania.

Co ważne otrzymasz też dostęp do folderu z najlepszymi setapami, mojego dziennika transakcji, arkusza podejmowania decyzji oraz check-listy analitycznej. 

Czy ten kurs jest dla mnie?

Kurs na jaki Cię zapraszam jest przeznaczony: 

 • dla osób chcących skutecznie inwestować, i skrócić swoją drogę edukacyjną, 
 • dla osób chcących aby inwestowanie było ich dodatkowym źródłem dochodu, z tradingu ciężko wyżyć jak nie ma się dużego kapitału ale za to można dobrze dorobić.
 • dla osób, które chcą poznać w miarę bezpieczną metodę inwestowania, która wiąże się z niskimi obsunięciami kapitału oraz dużymi stopami zwrotu w długim terminie czasu. 
 • dla osób które chcą zobaczyć czym jest inwestowanie z trendem, i jaką ma przewagę nad innymi technikami. 
 • dla osób, które nie mają czasu śledzenia wykresów non-stop i mogą poświęcić preznaczyć na inwestowanie ograniczoną jego część. Sam inwestuje tylko na wykresie dziennym.  

Czego nie gwarantuję? 

 • Olbrzymich zysków w krótkim czasie. To jest możliwe ale mało realne. Na taki kurs zapraszam do innych magików i wodzierjów sceny traderskiej w Polsce, strata kapitału po takim kursie gwarantowana.  

Czego się nauczysz podczas tego kursu?

Ze swojej strony gwarantuje Ci pełną transparentność, każdy będzie mógł zobaczyć, że tego co uczę sam stosuje na co dzień, to będzie w 100% praktyczny kurs.

Podczas warsztatu pokażę Ci:  

 • Jak identyfikuje potencjalny instrument trendowy, 
 • Z jakich źródeł informacji korzystam i jak je analizuję,
 • Z jakich narzędzi korzystam, 
 • Jak otwieram, prowadzę i zamykam pozycję, 
 • Jak zarządzam kapitałem, 
 • Oraz jak radzę sobie ze stresem i emocjami.  

Po tym warsztacie będziesz mógł inwestować sam dokładnie w taki sposób w jaki ja to robię!  

A jakie są opinie moich klientów i słuchaczy o moich obecnych metodach nauczania i technikach jakimi się posługuje:

Jedna z najważniejszych dla mnie opinie jaką otrzymałem w ostatnim czasie, od uczestnika ostatniej edytcji warsztatu Trend Trader, znajduje się poniżej. Traktuję ją jako motywację do jeszcze lepszej pracy w przyszłości:


Jaka jest wartość kursu?

Warsztat Trend Trader składa się z poszczególnych modułów, które sam kosztują tyle:

 • Szkolenie indywidualne - cena 4 997 PLN
 •  Dostęp do spotkań na żywo 6 miesięcy - cena 1 497 PLN
 • Konsultacje ok. 5h - 1 250 PLN
 • Narzędzia z jakich obecnie korzystam - bezcenne, gdyż ich wartość trudno wycenić!


Dodatkowo otrzymujesz ode mnie 3 bonusy:

 • Bonus nr 1 – Dodatkowy dostęp do spotkań na żywo 6 miesięcy, razem 12 miesięcy! Dodatkowa wartość 1 497 PLN
 • Bonus nr 2 – Nowość! Dostęp do czata dla uczestników szkolenia, Wartość bezcenna. 
 • Bonus nr 3 – Dostęp do folderu z najlepszymi setapami, mojego dziennika transakcji oraz arkusza podejmowania decyzji – Wartość bezcenna.  
 • Bonus nr 4 – Dożywotni dostęp do filmów video. 

Wartość razem to 9 241 PLN  

 • Gwarancja skuteczność!  

Jeżeli w ciągu 12 miesięcy nie zarobię min 2x tyle ile wynosi cena ostateczna kursu to oddaje Wam za niego pieniądze! 

STYCZNIACena warsztatu do 31 GRUDNIA (60% taniej)

3 597 PLN

Jak możesz dokonać zakupu?

Zakupu kursu możesz dokonać:

 • dokonując płatności za pomocą systemu Przelewy24 bezpośrednio ze swojego konta:
 • lub płacąc kartą albo poprzez system PayPal :
Warsztat + 12 miesięcy spotkań na żywo!
 • wykonując przelew bezpośrednio na moje konto firmowe: 80 1750 0012 0000 0000 3259 5707 Profit Trading and Investing Sp. z o.o. Sp. Kom Hulewiczów 4d/5. Poznań, 60-688  
 • Z dopiskiem: Warsztat Trend Trader

e

DO WARSZTATU W TEJ CENIE MOŻESZ DOŁĄCZYĆ TYLKO DO 31 STYCZNIA DO GODZ. 20.00 LUB DO WYCZERPANIA MIEJSC (W tej edycji dostępne są tylko jeszcze 1 miejsce z 2 razem)

Zdecyduj się już teraz, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś!

Do końca zapisów pozostało:

-
Days
-
Hours
-
Minutes
-
Seconds

Na zakupione szkolenie możesz otrzymać rachunek.

Jeżeli chcesz zapytać o więcej szczegółów, napisz do mnie na mail: profitinvestingeu@gmail.com 

lub na Skype: smug.robert  

lub po prostu zadzwoń +48 698 668 336  

Chcesz otrzymywać cenne wskazówki o inwestowaniu z trendem? Zapisz się poniżej na listę mailową i bądź na bieżąco:

Obiecuję 100% zadowolenie z kursu

Bezpieczne płatności


© 2018 | RobertSmug.pl