Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Transakcja na Emission jaką pokazywałem na otwartej sesji w Trading Clubie

Dodano: 20-Wrz-2018

Dzień dobry,

Kończąc już temat otwartej sesji w Trading Clubie jaka miała miejsce 10 września chciałbym  jeszcze pokazać jak zakończyła się transakcja na instrumencie Emission, którą mogliście wtedy u mnie widzieć jako otwarta.  Zapis tej sesji znajdziesz pod tym linkiem.

W szczytowym momencie mój zysk wynosił na niej ok 1500 PLN. Z założenia moim celem było dołożenia kolejnych pozycji do tej już otwartej i mniej więcej trzymanie wszystkiego do poziomu 30€-35€ za certyfikat. W między czasie podciągnąłem też SL pod ostatnią wzrostową świecę. Cena jednak nie poszła dalej w górę ani nie zaczęła się konsolidować tylko pojawiła się głęboka korekta, która zamknęła moją pozycję z zyskiem ok 450 PLN. Zgodnie z moją filozofią inwestowania na tym koncie cały zysk wypłaciłem, w sumie 500 PLN, ponieważ u tego brokera wypłata kwot mniejszych niż 500 PLN wiąże się z dodatkową opłatą 50 zł.

Na razie kończy się moja przygoda z inwestowaniem na Emission. Przez ostanie rok instrument ten dał sporo zarobić wielu osobom, które tylko trzymały go w portfelu. Mnie nie udało się go tak długo trzymać ale w sumie i tak był jednym z najlepszych dla mnie w ostatnim czasie jeżeli chodzi o wyniki.

Jeżeli chcesz śledzić jak obecnie inwestuję zapraszam do zapisu do Trading Club`u: http://bit.ly/trading-club

 

Jeżeli chcesz się nauczyć inwestować tak jak ja to robię to zapraszam na moje Szkolenie Indywidualne u mnie w biurze (opis znajdziesz tutaj) lub w Twoim miejscu zamieszkania (opis znajdziesz tutaj).

Masz pytania? Dzwoń lub pisz.

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

PS.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.