Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

SPRAWDŹ Aktualne wyniki automatu DAX Breakout Strategy plus Niespodzianka!

Dodano: 16-Sie-2019

Aktualne wyniki automatu DAX Breakout Strategy!

Automatyczną strategię na DAX grającą strategię otwarcia na tym indeksie (Breakout Strategy) uruchomiłem mniej więcej w kwietniu tego roku. Czas przyjrzeć się jej wynikom i zobaczyć jak poradziła sobie w tak zmiennym środowisku jakie ostatnio mamy na DAX.

Dla przypomnienia jest to dość prosta strategia w swoich założeniach. Cena po porannej konsolidacji często wybija w jednym kierunku i rozpoczyna trend trwający czasami kilka godzin, czasami dni. Cała sztuka to właśnie złapać ten trend i na nim zarobić, a nie jest to takie proste o czym mogła przekonać się już nie jedna osoba. Parametry muszą być tak dobrane aby w miarę szybko filtrować złe wybicia, oraz tak trzeba dobrać SL i TP aby dawało to najlepszy stosunek zysku do straty!  O samej strategii poczytacie więcej klikając tutaj.

Zacznę od zademonstrowania krzywej kapitału automatu w tym okresie. Muszę przyznać, że jest on zgodny ze wcześniejszymi testami. Automat miał w tym czasie łącznie 34 pozycje, grając wielkością pozycji równą mniej więcej 4,20 PLN za 1 punkt wygenerował zysk w wysokości 3 000 PLN oraz miał obsuniecie kapitału równe tylko 3,03%, co jest powiem szczerze wielkością bardzo małą i sam jestem tym mile zaskoczony, ponieważ na testach obsuniecie przy tej wielkości kapitału dochodziło do 13%. Generalnie kapitał jaki jest na koncie  mógłby być zdecydowanie mniejszy.

============

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, automatach, webinarach, specjalnych propozycjach dla moich subskrybentów, kliknij poniżej i zapisz się na listę. Będziesz wtedy pewien, że nic Cię nie ominie

===========

Na koncie, na którym działa EA jest kwota początkowa około 18000 PLN, jeżeliby tą kwotę zmniejszyć do 9500 PLN, taką jaka była na testach, to stopy zwrotu wynosiła by 31,54% i obsunięcie 5,53%. Stopa zwrotu w tej wysokości jest już myślę, że dla wielu osób bardzo dobrą stopą zwrotu, porównując ją np. do stóp zwrotu jakie oferuję lokaty lub inwestycje w nieruchomości, dodatkowo przy minimalnym wysiłku jaki trzeba było włożyć w inwestowanie, a ograniczającym się tylko do sprawdzenia czy automat działa poprawnie na platformie.

I na końcu jeszcze wyniki EA z rozbiciem na poszczególne miesiące (zysk w PLN):

Jeżeli ktoś szuka sprawdzonego i „spokojnego automatu” bez dużych obsunięć kapitału, generującego w miarę przewidywalną stopę zwrotu to warto zapoznać się z opisem tego EA w tym miejscu, zwłaszcza, że do 1 września przygotowałem na niego też specjalną propozycję cenową.

Do tej pory oferowałem go w cenie 2 397 PLN, natomiast do 1 września łącznie można nabyć automat w cenie 1 797 PLN, czyli 25% taniej od ceny poprzedniej i 51% taniej od ceny docelowej, która będzie wynosiła 3 497 PLN.

Pamiętaj grając automatem nie musisz umieć sam inwestować daną strategią, nie musisz posiadać tzw. skill`a. Po prostu odpalasz automat i on sam za Ciebie pracuje.

Całą propozycję wraz z opisem jak zakupić EA znajdziesz TUTAJ!

W razie pytań zapraszam do kontaktu!

 

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA, Doradca Inwestycyjny (740)

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

PS.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.

 

Informacje przedstawione na tej stronie nie stanowią „rekomendacji inwestycyjnych”, ani „informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną” w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku). Osoby czytające treści, które są tu publikowane, podejmują decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.