Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Mocne wyniki EA OIL Trader w 2020 roku

Dodano: 6-Lis-2020

Przewaga używania automatów nad tradingiem ręcznym często jest ogromna. Warto o tym wiedzieć. Konsekwencja, nie przepuszczanie okazji, zawsze działanie z planem to główne pozytywne cechy automatów.

EA OIL TRADER to jest jeden z najdłużej używanych przeze mnie automatów. Strategię tą stworzyłem w 2015 roku i działa ona do dziś. W międzyczasie oczywiście poddawałem ją optymalizacji oraz usprawnieniom aby osiągała cały czas dobre wyniki.

Automat ten ma zarówno pozycje zyskowne jak i stratne, jak każdy dobry system stosujący zlecenia SL, okresy lepsze i gorsze, które zależą w dużej mierze od nieprzewidywalnej rzeczy czyli zachowania instrumentu na jaki EA gra. Rok 2020 naprawdę miło mnie zaskoczył. Automat ten nie miał dużo pozycji, bo tylko 11, ale w połowie 2019 roku przy modyfikacji tej strategii postawiłem na jakość, a nie na ilość pozycji. Ilość pozycji nie wpływa często na ostateczne wyniki, ale często też je  pogarsza.

Poniżej postanowiłem podzielić się z Wami wynikami EA za rok 2020 i na końcu mam ciekawą informację, która może Ciebie zainteresować.

Zacznijmy od ogólnych statystyk systemu za rok 2020. Automat ten w 2020 roku, cechował się bardzo dużą skutecznością wynoszącą średnio 72%, trochę wyższą dla pozycji krótkich (82%) i niższą dla długich (60%). Bardzo dobrym wskaźnikiem R/R czyli zysków do strat, który na screenie poniżej nazywa się Profit Factor, wynoszącym 6,96 pkt co oznacza, że na każdy stracony punkt EA zarabiała prawie 7 punktów!

Ciekawą rzeczą jest też średni czas trzymanie pozycji przez automat wynoszący 11 dni. Sam też obserwuję, że lepiej przy pewnych instrumentach pozycję trzymać dłużej niż krócej i ropa się do nich zalicza. Choć zasada ta nie działa na każdym instrumencie.

Poniżej także wrzucam poszczególne pozycje:

I na końcu podsumowanie całe 2020 roku. Wynik ogólny za ten rok wyniósł 35 526 PLN ale to już jest pochodna wielkości konta i pozycji (ryzyka) gra ta EA.

Ok, to teraz jaką mam ciekawą propozycję.  Automat ten nie oferowałem od sierpnia 2019 roku. Teraz postanowiłem go udostępnić, ponieważ części osobom, które zakupiły go na samym początku skończyły się licencje. Udostępniam go ponownie na dość krótki czas, bo tylko do 27 listopada. Oferuję też go w bardzo przystępnej cenie, tak aby był dostępny dla większej ilości osób ale jednak ograniczonej. Automat objęty jest gwarancją wyników lub zwrotem pieniędzy za niego.

Automat ten można nabyć pojedynczo lub w bardzo korzystanej opcji z dwoma innymi! Kliknij poniżej, i zapoznaj się z jego opisem oraz moją propozycją:

-5Dni -20Godzin -43Minut -57Sekund

.

=== EA OIL Trader – KLIKNIJ TUTAJ === 

.

=== 3 automaty – KLIKNIJ TUTAJ ===

.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.

Dziękuję bardzo.

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA, Doradca Inwestycyjny (740)

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336