Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Konkurs World Top Investor edycja 2016-2017, konto z 25000 PLN

Dodano: 14-Gru-2016

Właśnie biorę udział w 7. edycji konkursu World Top Investor. Cel to osiągniecie jak najlepszej stopy zwrotu przy minimalnym ryzyku oraz maksymalnie 1-godzinnym zaangażowaniu czasowym. Zawody trwają do 30.09.2017 r. Mój kapitał początkowy w tym konkursie to 6000$ = 25 000 PLN.

Jest to pierwszy taki projekt w Polsce, polegający na tym, że osoba która szkoli, pokazuje swoje wyniki uczestnikom. Czekam na inne podobne projekty, ale znając życie raczej się nie doczekam. 😉

Od teraz będziesz mógł śledzić moje wyniki na bieżąco i przekonać się, jak moje podejście systemowe sprawdza się na co dzień.

Obejrzyj teraz film, w którym omawiam swój udział w zawodach, wyjaśniam jakimi będę posługiwał się systemami oraz jakie są moje główne cele i założenia:

 

Moje wyniki będziesz mógł śledzić bezpośrednio pod linkiem: http://bit.ly/world-top-investor Pamiętaj, w inwestowaniu nie ma tylko samych zysków, są okresy, w których się zarabia, ale też takie, w których się traci. Tylko różnica między tymi dwoma okresami pokazuje, czy coś jest skuteczne czy nie.

Co miesiąc będę publikował krótkie relacje video z konkursu, w których omówię moje bieżące wyniki, opowiem o swoim podejściu do inwestowania oraz przedstawię najskuteczniejsze strategie. Zapisz się na listę mailingową poniżej, aby otrzymywać powiadomienia o moich nowych wpisach.

W razie pytań zapraszam do kontaktu:

Mail: robert (at) profittrader.pl

lub na Skype: smug.robert lub po prostu zadzwoń +48 698 668 336

Pozdrawiam serdecznie

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA