fbpx

Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Koniec automatu na DAX Breakout Strategy i dobre wyniki EA!

Dodano: 13-wrz-2019

Koniec automatu na DAX Breakout Strategy i dobre wyniki EA!

Witajcie moi drodzy,

Dziś powracam do wyników automatu na DAX Breakout Strategy czyli strategii otwarcia. Na #DAX mieliśmy ostatnio mocny trend wzrostowy i każdy kto tylko otworzył i trzymał przez jakiś czas długą pozycję na tym instrumencie na pewno zarobił, czasami mniej, czasami więcej ale na pewno zarobił. Natomiast osoby, które grały przeciwko trendowi lub nie otworzyły pozycji czują pewnie jakieś rozczarowanie. Niezależnie od tego jakie Ty miałeś w tym okresie wyniki na DAX to co napiszę poniżej może Cię zainteresować bo zawsze można osiągnąć lepszy wynik.

Zacznijmy od najnowszych wyników automatu. Strategia otwarcia na DAX jest strategią trendową. Z racji tego, że mieliśmy trend to automat zarobił. Najważniejsza była jedna pozycja, którą automat utrzymywał przez 6 dni i dała mu ona zarobić +254 punkty. Możesz powiększyć zdjęcie i wszystko dokładnie zobaczyć.

 

Jakby nie patrzeć gra tym automatem też wymaga czasami trochę cierpliwości. Ale generalnie tak się zarabia większe pieniądze, przy mniejszym kapitale lub stosowaniu małego ryzyka, trzymając długo zyskowne pozycje. Pozycja zamknęła się na poziomie Take Profit ale zawsze też cena mogłaby się cofnąć, dlatego w EA jest zaimplementowany system podciągania zlecenia Stop Loss, aby przy zmianie kierunku ceny zachować część zysków. Na powyższym zdjęciu widać i można odczytać ze zlecenia, że poziom Stop Loss był wyżej niż cena otwarcia pozycji.

Nowa krzywa kapitału do 15 września od początku kwietnia wygląda tak:

a wyniki w złotówkach z rozbiciem na poszczególne miesiące tak:

Jeszcze bardziej szczegółowe statystyki automatu znajdziesz tutaj:  http://bit.ly/ea-wybicie-dax

 

Dlaczego wszystko to piszę?

Na pewno nie dlatego aby się chwalić ale żeby zainteresować Cię tematem automatów jeżeli jeszcze się nimi nie interesujesz jako alternatywy dla inwestowania ręcznego oraz poinformować o mega ważnej rzeczy.

Osoby śledzące mój blog wiedzą, że za jakiś czas zamierzam zaproponować nowe automaty w systemie abonamentowym, jednocześnie chcę wycofać z oferty automaty jakie oferuję bez systemu abonamentowego, zresztą z częścią już tak zrobiłem. Docelowo także i ten zniknie z moje oferty wraz z pojawieniem się nowych automatów. Oczywiście moje wsparcie ich pozostanie cały czas. Chce uprościć swoją ofertę do minimum.

Natomiast piszę, to wszystko, ponieważ uważam, że automat ten jest naprawdę fajnym automatem i warto mieć go w swoim portfelu. Sama Strategia Otwarcia na DAX działa już od 2010 roku, wiem, że stosuje ją wielu znanych inwestorów w Europie w różnym kształcie. Jedni jako strategię ręczną inni jako strategię automatyczną. Oczywiście ma ona lepsze i gorsze okresy ale przy zmienności jaką mamy na DAX pewnie będzie ona jeszcze działała przez bardzo długi okres czasu. Ostatnie wyniki automatu pokazują, że nie zaszkodziło jej nawet rozpoczęcie kwotowań DAX przez 22 godziny na dobę na kontraktach futures.

 

Teraz czas na działanie

 

Jeżeli jeszcze nie masz tej strategii, chcesz zdywersyfikować swój portfel, zastanawiasz się czy ją nabyć, chcesz rozpocząć przygodę z inwestowaniem automatycznym, nie masz czasu lub odwagi grac zgodnie z trendem lub szukasz alternatywnych źródeł przychodów to masz jedną z ostatnich szans na zdecydowanie się na zakup tej strategii.

Wszystkie szczegóły na temat tego automatu, więcej statystyk oraz jego aktualną cenę znajdziesz na stronie z jego opisem tutaj: http://bit.ly/ea-wybicie-dax

Do kiedy będzie można jeszcze nabyć ten automat?

 

Warto pośpieszyć się z zakupem. Nowe automaty zamierzam udostępnić w ciągu następnych kilku tygodnia. Niższa cena na automat DAX Breakout Strategy obowiązuje do końca września: http://bit.ly/ea-wybicie-dax

A jeżeli masz jakieś jeszcze pytania to pisz lub dzwoń śmiało.

Pozdrawiam

Robert Smug

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

PS.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.

 

Informacje przedstawione na tej stronie nie stanowią „rekomendacji inwestycyjnych”, ani „informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną” w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku). Osoby czytające treści, które są tu publikowane, podejmują decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.