Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Dostęp do realnego wolumenu z rynków kontraktów za darmo!

Dodano: 18-Sty-2020

Mam dla Was taką małą petardę, a zwłaszcza dla wszystkich osób, które chcą zainteresować się volumenem rzeczywistym pochodzącym z rynku prawdziwych kontraktów terminowych lub już jakoś się nim interesują. Wolumen rzeczywisty można wykorzystać jako dodatkowy filtr we własnych systemach inwestycyjnych.

W ostatnim czasie namierzyłem brokera, który oferuje darmowy dostęp do niego na koncie demo, jak na razie całkowicie bezpłatnie, na większości popularnych instrumentów ( w nawiasie dla ułatwienia podałem nazwy kontraktów): DAX (@DD), MiniDAX (FDXM), E-Mini S&P500 (@MES), Złoto(@GCE), Ropa WTI(@CLE), EURUSD (EU6), GBPUSD (BP6) i wielu wielu jeszcze innych.

Zapraszam do obejrzenia video, w którym wszystko dokładnie wyjaśniam poniżej:

AMPGlobal: broker oferujący dostęp do prawdziwych kontaktów futures i wolumen rzeczywistego: http://bit.ly/AMP-Global

Pobierz bezpłatny E-BOOK: Jak zacząć inwestować z trendem: http://bit.ly/ebook-trend

======================

Brokerzy z usług, których korzystam:

  1. IC Markets:  http://bit.ly/ic-markets-ecn
  2. Tickmil: http://bit.ly/Tickmill-DAX 
  3. XTB: http://bit.ly/xtb-polski-broker

 

Jeżeli chcesz zapoznać się dokładnie z moją techniką inwestowania lub spróbować tradingu automatycznego zapraszam na moją stronę tutaj: http://bit.ly/warsztaty-i-automaty

Polub moją stronę na Facebook`u: https://www.facebook.com/ProfitInvestingEU/

Aby nie ominęło Cię żadne video w przyszłości proszę zapisz się na moją listę mailingową na dole strony oraz subskrybuj też mój kanał na YouTube tutaj.

Dziękuję bardzo.

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA, Doradca Inwestycyjny (740)

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

PS.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.

 

Informacje przedstawione na tej stronie nie stanowią „rekomendacji inwestycyjnych”, ani „informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną” w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku). Osoby czytające treści, które są tu publikowane, podejmują decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.