Propozycja ta wygasa za:

-
Days
-
Hours
-
Minutes
-
Seconds

Drogi Inwestorze. Nie masz czasu na skuteczny krótkoterminowy trading na DAX i ucieka Ci sporo okazji? A może nie masz wyników, chociaż próbowałeś już wielu sposobów inwestowania na tym instrumencie? Czy może chcesz po prostu zdywersyfikować swoje inwestowanie i szukasz dodatkowego skutecznego sposobu na to? 


Jeżeli choć raz odpowiedziałeś "TAK" to czytaj dalej, bo chcę Ci przedstawić pewną ciekawą możliwość inwestowania na tym instrumencie ale w zupełnie inny sposób niż to robiłeś lub mógłbyś robić do tej pory.

Być może wyda to Ci się, dziwne czytając te słowa, ale chcę abyś stał się kimś kto zajmuje się tylko i wyłącznie nadzorem i zarządza procesem inwestowania, a cała główna najcięższa praca jest wykonywana przez 

zautomatyzowany system tradingowy

Aby zarządzać całym procesem inwestycyjnym, sam nie musisz potrafić inwestować . Musisz tylko podjąć decyzję, że chcesz to robić, bez żadnej przymuszonej woli, następnie uruchomić automatyczny system inwestycyjny i potem już tylko zarządzać i nadzorować jego pracę, co nie powinno Ci zająć więcej niż 5-20 minut na dzień.

Oto 4 najważniejsze powody abyś zapoznał się z tym co napisałem poniżej, jeżeli myślisz poważnie o sukcesie w inwestowaniu a w szczególności na DAX:

Powód nr 1. Większość osób zaczynająca przygodę z samodzielnym inwestowaniem, na rynkach finansowych, rozpoczyna ją od tzw. day-tradingu czyli otwierania i zamykania pozycji podczas jednej sesji giełdowej, góra kilku. Niestety jest to jedno z najtrudniejszych zajęć na start. Jak łatwo przewidzieć większość osób ponosi porażkę, statystyki są nieubłagane 95% day-traderów traci pieniądze w ciągu pierwszych 3 miesięcy, przy średniej statystyce wynoszącej dla całego rynku 80%.

Powód nr 2. Aby być skutecznym w day-tradingu trzeba mieć jasno określony sposób inwestowania, tzw. system tradingowy, która na dodatek musi mieć przewagę statystyczną w długim terminie czasowym, aby był skutecznym. Taki system niestety jest bardzo trudno stworzyć. Wymaga to często wielu lat samodzielnej pracy i doświadczenia w inwestowaniu i projektowaniu takich systemów.

Powód nr 3. Inwestowanie zabiera często ludziom dużo czasu, zwłaszcza day-trading. Jeżeli to nie jest główne zajęcie, z którego ktoś się utrzymuje, czas poświęcony na inwestowanie powinien być ograniczony do minimum. Niestety łatwo powiedzieć trudniej zrobić. Znam przypadki wielu osób, które straciły wiele czasu poświęcając go na śledzenie wykresów bez żadnego pozytywnego efektu. 

Powód nr 4. Jednym z możliwych sposobów na pokonanie tych wszystkich rzeczy, które są wspomniane powyżej jest zainteresowanie się tradingiem automatycznym, w którym odwracamy rolę i stajemy się zarządzającym i nadzorującym cały proces inwestycyjny, a całą najcięższą pracę związaną z czekaniem na pojawienie się odpowiedniej okazji na rynku, prowadzenie pozycji, wykonuje automat, w którym zaszyta jest strategia mająca przewagę w długim terminie czasu.

A teraz zanim przejdę daje pozwól, że przedstawię się w kilku słowach.

Nazywam się Robert Smug. Rynkami finansowymi interesuje już się od 2007 r. Na początku to były polskie akcje, potem przyszedł także czas na indeksy, towary, waluty. Obecnie inwestuję za pomocą automatycznych systemów inwestycyjnych oraz "ręcznie" tylko na interwale dziennym.

Zanim doszedłem do obecnego swojego modelu inwestowania przetestowałem wiele różnych systemów automatycznych oraz "ręcznych" technik inwestycyjnych. 

Większość z nich okazała się bezużyteczna, a tak naprawdę skutecznych podejść jest niewiele. Inwestowanie traktuję bardzo poważnie, cały czas rozwijam swój warsztat, poszerzam wiedzę, startuję w konkursach inwestycyjnych, zdobywam certyfikaty potwierdzające moją wiedzę z zakresu inwestowania. Więcej na mój temat możesz przeczytać klikając tutaj

A co to są w ogóle te systemy tradingowe, a na dodatek automatyczne?

Jakbym miał opisać Ci je najprostszymi słowami to systemy tradingowe to nic innego jak są to jasne i precyzyjne reguły wg, których generowany jest sygnał odnośnie zakupu lub sprzedaży danego instrumentu finansowego, np. niemieckiego indeksu DAX. Systemy takie mogą być np. day-tradingowe lub długoterminowe, mogą mieć zastosowanie tylko dla jednego instrumentu lub działać na wielu jednocześnie. Osoby bazujące w swoim inwestowaniu na systemach otrzymują jasną informację co do tego jak mają otworzyć i zamknąć pozycję, bez konieczności zastanawiania się samemu kiedy i jak to zrobić.

Aby system był skuteczny musi on dodatkowo w długim okresie czasu generować pozytywną stopę zwrotu czyli powinien dać zarobić pieniądze, które są zależne od ryzyka na jakie ktoś jest zdecydowany się narazić. Z ryzykiem na jakie się narażamy wiążą się dwie rzeczy: to ile zarobimy oraz to ile ewentualnie stracimy lub jakie możemy mieć obsunięcie kapitału.

Jeżeli dodatkowo wyżej opisane zasady są w 100% powtarzalne to można je zapisać w kodzie automatu, który sam będzie wszystko wykonywał, wg zaprogramowanych parametrów. W tym czasie Ty możesz swój czas przeznaczyć na inne czynności związane np. z pracą zawodową, rozrywką, rodziną, hobby. Nie musisz śledzić rynku, co np. przy day-tradingu oznacza śledzenie wykresów praktycznie przez cały dzień non-stop. Możesz uwolnić swoje zasoby czasowe na inne czynności. Dodatkowo Twoja rola ogranicza się tylko do samego nadzoru nad pracą takiego automatu. Sam musisz podjąć decyzję o jego uruchomieniu i nie musisz się znać do końca na samym inwestowaniu. 

Jakie korzyści możesz odnieść inwestując przy pomocy strategii automatycznych?

Inwestowanie automatyczne wiąże się z kilkoma bardzo ważnymi zaletami, które dają konkretne korzyści ich użytkownikom i mogą też dać Tobie.

Po pierwsze z racji, że automat po instalacji i uruchomieniu sam podejmuje wszelkiego rodzaju decyzje, a Ty przez to nie musisz śledzić wykresów, zyskujesz:

a) więcej czasu dla siebie,

b) możesz skupić się na innych aktywnościach zawodowych,

c) możesz ten czas poświęcić na dalszą edukację inwestycyjną,

d) możesz poświęcić ten czas rodzinie i znajomym.

Po drugie przez to, że strategia podejmuje decyzje jesteś narażony na mniejszy stres. Inwestowanie to często bardzo stresujące zajęcie. Duży stres odczuwany przez dłuższy czas jest niezdrowy dla naszego organizmu. Mniejszy stres to:

a) lepsze zdrowie,

b) dłuższe życie,

c) mniej nerwowe relacje relacje międzyludzkie.

Po trzecie jeżeli strategia automatyczna jest zyskowna zwiększa ona Twój kapitał a większy kapitał to:

a) dodatkowo gotówka do przeznaczenia na różne wydatki bieżące i przyszłe,

b) wzrost oszczędności na dalsze lata,

c) samo inwestowanie to też często najlepsza ochrona przez inflacją, której boi się wiele osób z oszczędnościami.

Dlaczego akurat niemiecki indeks DAX nadaje się dobrze do inwestowania krótko i średnio-terminowego?

DAX to jeden z bardziej zmiennych instrumentów rynkowych, który potrafi być zarówno bardzo trendowy jak i też długo przebywać w konsolidacji. A zmienność to zawsze szansa, że uda nam się zarobić. Z racji swojej dużej zmienności, która może być zarówno szansą jak i dużym zagrożeniem, aby na nim skutecznie inwestować, trzeba mieć konkretny i sprawdzony sposób inwestowania. Tylko on gwarantuje szansę na sukces. 

Dzięki dużemu zainteresowaniu DAX`em mamy też obecnie na nim jedne z niższych kosztów transakcyjnych. Im niższe koszty tym lepiej, mniej oddajemy brokerowi. U części brokerów można też na nim inwestować prawie 24h na dobę od poniedziałku do piątku co może uchronić nasz przed dużymi lukami pomiędzy sesjami. A luka wiąże się zarówno i z możliwością zarobienia jak i ryzykiem utraty kapitału.

Poczekaj, ale inwestowanie to łatwa rzecz i nie potrzeba poświęcać na nie dużo czasu

Dla wielu początkujących inwestorów inwestowanie na początku wydaje się być łatwym zajęciem, natomiast w rzeczywistości jak ktoś lepiej pozna rynki okazuje się, że jest ono bardzo trudne. Większość osób traci bo nie wie jak to robić prawidłowo. Aby dojść do dobrych wyników mamy w sumie 3 drogi. Samemu poświęcić kilka lat na samodzielną naukę. Skrócić sobie drogę poprzez naukę inwestowania od kogoś bardziej doświadczonego ale nadal będziemy musieli poświęcać czas na śledzenie wykresów albo inwestować za pomocą systemu automatycznego, który większość rzeczy wykona za nas sam. Poniżej przedstawię Ci tą trzecią możliwość.

Jaką mam dla Ciebie propozycję?

W ciągu ostatnich kilku lat tworzyłem kilka prostych ale z założenia dość skutecznych automatycznych systemów inwestycyjnych właśnie na DAX. Jeden z nich udostępniłem w 2020 roku, drugi udostępniam właśnie teraz.

Powiem szczerze to nie była łatwa i szybka praca. Miałem kilka wzlotów i upadków. Kilkukrotnie przekładałem datę ich premiery, aby to co zamierzam udostępnić spełniało wszystkie standardy przy takich systemach. Dziś przyszedł czas abyś zapoznał się z opisem mojego najnowszego systemy o nazwie DAX Auto DayTrader ST. Dlaczego ST? To wyjaśnię za chwilę.

Ty też możesz teraz stać się tylko jedną z 25 osób nabywających mój nowy system. Jeżeli czytasz to co napisałem tutaj tzn., że masz jeszcze taką możliwość dlatego przeczytaj to co napisałem poniżej i podejmij właściwą decyzję.

Jak działa DAX Auto DayTrader ST?

System ten działa na niskim interwale czasowym. Stara się łapać krótkie ruchy na rynku, stąd skrót ST (short term) czyli krótkie wejścia na rynek. Po raz pierwszy zastosowałem przy nim zasadę, że średni zysk na pozycji jest mniejszy od średniej straty. Spowodowało to, że system ma bardzo dużą skuteczność, co dobrze jest odbierane przez naszą psychikę podczas inwestowania i nie trzyma długo otwartych pozycji zyskownych co powoduje u części inwestorów mniejszą skłonność do zamykania pozycji samemu. Oraz przez to udaje mu się wyłapać dobrze małe trendy rynkowe.

Dodatkowo inwestuje on tylko w okresach podwyższonej zmienności na rynku kiedy ma szansę zarobić, nie gra jak nic się nie dzieje, bo szkoda na to czasu i efekt często jest mizerny.

System ten ma jasno określone miejsca wejścia i wyjścia z pozycji co oznacza, że stosuje zlecenia obronne SL chroniące przed większą stratą. Ma jednocześnie otwartą tylko jedną pozycję, nie griduje czyli nie dokłada do stratnych pozycji kolejnych oraz nie zwiększa wielkości pozycji wraz z kolejną stratą. To powoduje, że NIE DUPUSZCZA on do sytuacji, że jedna zła pozycja może spowodować duża stratę na rachunku. Oczywiście, ma on też okresy stratne, żaden skuteczny system w długim okresie czasu nie ma tylko zyskownych pozycji, ale są one wynikiem całkowicie niezależnych od siebie czynników rynkowych.

Automat dodatkowo nigdy nie przetrzymuje zleceń przez weekend, aby uchronić się przed większą stratą jaka mogłaby się pojawić jeżeli rynek otworzyłby się z dużą luką cenową, może natomiast mieć otwarte pozycje między sesjami, dlatego do jego działania używam brokerów, oferujących kwotowania m.in pomiędzy 2.00 a 22.00 o czym jeszcze napiszę niżej.

Przy tworzeniu systemów, zawsze staram się, aby miały one jak najmniejsze wymagania kapitałowe. Uważam, że najistotniejsze w inwestowaniu jest to, aby osiągnąć duże zyski w długim terminie. A jest to możliwe dzięki zwiększaniu wielkości pozycji wraz ze wzrostem zysków czyli zasadzie podobnej do zasady procentu składanego o której pewnie słyszałeś nie raz. Ten automat ma wbudowany moduł zarządzania wielkością pozycji. Właściwe wykorzystanie tego potężnego narzędzia powoduje, że grając tym samym systemem możemy osiągnąć nieporównywalnie większe zyski poprzez zwiększanie pozycji wraz ze wzrostem zysków.

Testy:

Ważną rzeczą przy tworzeniu systemu jest wcześniejsze sprawdzenie jego skuteczności na danych historycznych. Ważne aby system nie prze-optymalizować czyli nie stworzyć czegoś co ładnie wygląda tylko na testach i przedstawia idealną krzywą kapitału, natomiast nie działa zupełnie w realnym świecie. I myślę, że mi się to udało, bo wyniki automatu już na normalnym rynku odzwierciedlają jego wcześniejsze testy.

Na początek wklejam testy przeprowadzone na danych historycznych. Automat w długim terminie generuje pozytywną stopę zwrotu, i to jest najważniejsza wg mnie informacja. Krzywa nie jest idealna, ale właśnie taka powinna być. Inwestowanie to nie tylko same zyskowne pozycje, straty też muszą się pojawić. 

W powyższym raporcie, czerwonymi ramkami, zaznaczyłem najważniejsze jego cechy. Wszystkie wyniki podane są w dolarach. Platforma MT4 nie ma możliwości podawania wyników testów w polskiej walucie.

Test został przeprowadzony za okres ponad 3 lat, ze stałą wielkością pozycji. Z racji mniejszego średniego zysku od średniej straty automat ma wysoką skuteczność sięgającą ponad 83% zarówno dla pozycji kupna jak i sprzedaży, jest to naturalna rzecz przy tego typu zależnościach.

Na wykresie krzywej kapitału zaznaczyłem także okresy jego konsolidacji, kiedy krzywa kapitału nie rosła. I to także jest normalna rzecz, żaden skuteczny system nie ma

Wyniki na prawdziwym rynku:

Testy są ważne ale prawdziwy sprawdzian każdy system przechodzi na prawdziwym rynku. Ten system test ten przeszedł bardzo dobrze. Poniżej możesz zobaczyć jego wyniki za okres od 10 września 2020 r. do 25 czerwca 2021 r. Jak widać system ten w tym okresie wygenerował dość przyzwoitą stopę zwrotu, ale uwaga przy dość dużym ryzyku, nie ma też oczywiście pewności, że powtórzą się w przyszłości. Wyniki kwotowe poniżej są ponownie w dolarach.

Poniżej możesz znaleźć informację jak jego stopa zwrotu rozbiła się na poszczególne miesiące jego działania w roku 2020 i 2021. Wyniki przedstawione są w punktach aby każdy mógł przeliczyć ją na własne wartości lota jakimi sam inwestuje.

Dodatkowo poniżej przedstawiam statystyki automatu z rozbiciem na poszczególne miesiące za rok 2019 i 2020 w formie kwotowej w dolarach amerykańskich:

System ten ma zarówno miesiące zyskowne jak i miesiące stratne. Wszystko zależy od bieżącej koniunktury na rynku, natomiast jak widać w długim terminie czasu generuje pozytywną stopę zwrotu.

Poniżej przestawiam jeszcze kilka statystyk z tego okresu działania automatu:

Wynik jednego z moich klientów!

Pod koniec kwietnia 2021 r. poprosiłem jednego z moich dotychczasowych klientów, który użytkuje automat DAX AUTO Trader LT, o przetestowanie mojego nowego automatu, zanim udostępnię go szerokiemu gronu odbiorców.

Klient ten zgodził się i wyraził wstępnie chęć jego zakupu, jeżeli faktycznie będzie on spełniał jego oczekiwania.

Uruchomił on na jednym koncie dwa automaty, ponieważ bardzo dobrze się one uzupełniają. DAX AUTO DayTrader ST, utrzymuje bardzo, krótko otwarte pozycje i ma ich dużo, DAX AUTO Trader LT, gra ich mniej i zamyka zlecenia ze zdecydowanie większym zyskiem.

Automaty uruchomił z minimalnym ryzykiem, nie chodziło mu o szybki, duży zysk ale o przetestowanie na początku ich wspólnego działania. Po półtora miesiąca działania poprosiłem go o przesłanie wyników automatów, jakie uzyskał i krótką recenzję jaką uzyskałem do niego telefonicznie.

W okresie od 1 maja do 10 czerwca automaty te zamknęły w sumie pozycje, które wygenerowały 422 pkt zysku, co przy wielkości pozycją, jaką grał mój klient dało 968,90 zł. Uważam, że kwota jest naprawdę niezła, o czym napiszę za chwilę niżej.

Automaty, w tym okresie miały 48 pozycji, z tym, że większość z nich stanowiły pozycje automatu DAX Auto DayTrader ST z racji bardzo wysokiej skuteczności sięgającej ponad 80%.

Klient był zadowolony z działania EA. Jego zdaniem zastosowanie w nim rozwiązania dobrze sprawdzają się na rynku i mają głęboki sens. Gra ręczna wg niego w tym przypadku jest bez sensu, bo jako człowiek nie zarobiłby tyle punktów i stracił mnóstwo czasu. Stał się on pierwszym nabywcą komercyjnym tego systemu za co mu dziękuję za okazane zaufanie.

Poniżej wklejam tez kilka pozycje EA z tego okresu aby pokazać, że pozycja jaką grał klient była niska. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się ile te EA wygenerowały by zysku na Twoim koncie, w tym okresie, pomnóż ilość zarobionych punktów przez EA (422) razy wartość wielkość pozycji jaką najczęściej grasz. Np. w ICMarkets 1 pkt na DAX dla 1 lota równa się 1€ = 4,47 zł, to 422 x 4,47 zł = 1 886 zł

Co konkretnie Tobie oferuję?

Sam możesz stać się teraz posiadaczem tego systemu. Postanowiłem zaoferować Ci go w 3 dogodnych dla każdego opcjach do wyboru. Możesz go ode mnie w tej chwili nabyć i sam przetestować aby sprawdzić jego wyniki.

Możesz nabyć go z licencją na 12 lub 24 miesiące oraz jeżeli nie chcesz na początku inwestować zbyt dużej kwoty możesz go nabyć w opcji 1-no miesięcznej automatycznie przedłużanej jeżeli sam z niej nie zrezygnujesz.  

Najbardziej korzystna jest opcja 24 miesięczna (ta środka poniżej). Otrzymujesz system z licencją na 24 miesiące przy miesięcznym koszcie wynoszącym tylko 187 zł (oferta jest ważna tylko do 30 września lub wyczerpania puli licencji).

Opcja 1 miesięczna przeznaczona jest dla osób, które jednak preferują płatności jednomiesięczne lub chcą przetestować EA, wymaga ona posiadania konta w systemie płatności PayPal.

W przypadku opcji 12-sto lub 24-ro miesięcznej płatności możesz dokonać za pomocą przycisków KUP TERAZ poniżej (Przelewy24 lub PayPal) lub dokonując bezpośrednio wpłaty na konto:

37 1750 0012 0000 0000 3259 4638

Profit Trading and Investing Sp. z o.o.

ul. Hulewiczów 4d/5 60-688 Poznań

Z dopiskiem: EA DAX Auto Trader ST

Niezależnie od opcji jaką wybierzesz po zakupie możesz otrzymać ode mnie rachunek po zgłoszeniu takiej chęci do mnie.

Podejmij decyzję na TAK już teraz! Dla osób zainteresowanych zakupem, przygotowałem tylko 25 licencji i ani jednej więcej. Cała moja propozycja jest ważna tylko do 30 września, po tej dacie automat zniknie z mojej oferty po wyczerpaniu puli licencji lub jego cena zostanie znacząco podniesiona.

Obecnie pozostało jeszcze dostępnych 7 z 25 licencji:

-
Days
-
Hours
-
Minutes
-
Seconds

Licencja na 12 miesięcy płatna jednorazowo:

2 997 zł
oferta dostępna tylko do 30.09

Kup TERAZ!

Miesięczna opłata wynosi
249 PLN, oferta ważna tylko do 30 września!

Zapłać przez PayPal:

Licencja na 24 miesiące płatna jednorazowo:

3 497 zł
oferta dostępna tylko do 30.08

Kup TERAZ!

Najbardziej opłacalna opcja, tylko 187 zł miesięcznie, oferta ważna tylko do 30 września!

Zapłać przez PayPal:

Licencja na 1 miesiąc odnawiana automatycznie:

347 zł miesięcznie oferta dostępna tylko do 30.09

UWAGA: Jeżeli chciałbyś ten automat zakupić w jednym pakiecie razem z dwoma moimi automatami DAX AUTO Trader LT i EA OIL TRADER, po bardzo atrakcyjnej cenie to kliknij w ten link: http://bit.ly/3-EA-RAZEM.

Przy wyborze tej opcji zyskuje dodatkowo: moją jednorazową osobistą asystę przy instalacji automatów. Sprawdzenie ustawień odbywa się w sposób zdalny za pomocą oprogramowania Mikogo. Oraz otrzymasz ode mnie link do konta, gdzie będziesz mógł śledzić wyniki moich EA i monitorować poprawność działania ich u siebie na koncie.

Najczęściej zadawane pytania:

1. Czy do użytkowania systemu muszę mieć jakieś doświadczenie w inwestowaniu i/lub z takimi systemami?

Nie trzeba posiadać żadnego doświadczenia. Otrzymasz ode mnie wszystkie potrzebne instrukcje jak uruchomić system oraz jak go użytkować.

2. Na czym będzie polegało moje zadanie w użytkowaniu systemu oraz ile czasu będę musiał poświęcić na jego nadzorowanie?

To do Ciebie należy decyzja oraz sam proces uruchomienia systemu. Późniejsze nadzorowanie systemu to już bardzo prosta sprawa. Wystarczy, że raz dziennie sprawdzisz czy działa platforma oraz masz dostęp do internetu. Nie powinno zając to Ci więcej niż 5-20 minut na dzień.

3. Na jakiej platformie działa system?

System ten działa na platformie MT4. Jest to obecnie jedna z najpopularniejszych i najłatwiejszych w obsłudze platform tradingowa na świecie. Dla bardziej wymagających i zaawansowanych użytkowników istnieje możliwość uruchomienia systemu na platformie MT5 po zastosowaniu dodatkowego oprogramowania.

4. Co otrzymam po zakupie systemu?

Po zakupie automatu otrzymasz ode mnie na maila automat dołączony do wiadomości, link do instrukcji jego instalacji w formie video, oraz wszystkie niezbędne informacje jakie musisz wiedzieć na start.

5. Z jakich brokerów najlepiej korzystać przy tym automacie?

Każdy oczywiście będzie mógł korzystać z dowolnego brokera, natomiast najlepiej aby był to broker, który oferuje kwotowania na DAX minimum od 2.00 do 22.00 oraz aby oferował jak najniższe koszty transakcyjne. 

Sam osobiście mam przetestowanych i sprawdzonych następujących brokerów:

AvaTrader - broker mający swój odział w Polsce i notyfikowany przez KNF, oferuje konta w PLN. Jeżeli jeszcze go nie znasz może go przetestować tutaj: https://bit.ly/ava-trade-pl

ICMarkets - broker z licencją australijską. Jeżeli jeszcze go nie znasz może go przetestować tutaj: http://bit.ly/ic-markets-ecn  

6. Co jest potrzebne aby system działał prawidłowo?

Do prawidłowego działania systemu potrzebny będzie komputer albo laptop z dostępem do internetu. Może on działać bez problemu na dowolnym komputerze lub laptopie "domowym", natomiast w przypadku automatów komputer taki musi być włączony od poniedziałku do piątku non-stop. Jeżeli nie masz możliwości aby Twój komputer tak działał warto zastanowić się nad wykupieniem serwera VPS. Na takim serwerze instalujesz platformę i automat dokładnie tak samo jakbyś to robił na swoim komputerze. Jest wiele firm, które oferuje takie usługi. Brokerzy, których opisałem powyżej oferują, także opcję bezpłatnego takiego serwera po spełnieniu określonych warunków lub oferują rabat na taką usługę. Sam korzystam z usług firmy ForexVPS.net, która oferuję bardzo szybkim dostęp do serwerów brokerów, niedostępny z naszych komputerów domowych. Ofertę tej firmy możesz przejrzeć tutaj: http://bit.ly/server-vps 

7. Czy po okresie 12-stu lub 24-rech miesięcy będę mógł przedłużyć swój abonament na kolejny okres?

Jeżeli Twój okres abonamentowy będzie dobiegał końca wyślę Ci o tym przypomnienie, i jeżeli będziesz zainteresowany jego przedłużeniem będziesz mógł to zrobić.

8. Jak mogę zrezygnować z abonamentu miesięcznego?

Jeżeli zdecydujesz się na opcję abonamentu miesięcznego i będziesz chciał z niej zrezygnować to możesz albo anulować pobieranie płatności na swoim koncie PayPal albo napisz do mnie to sam ją anuluje. Rezygnacja następuje zawsze na koniec okresu rozliczeniowego. Raz pobranych opłat nie można cofnąć.

9. Czy mogę liczyć na pomoc w instalacji systemu?

Materiały jakie przygotowałem i instrukcja instalacji automatu jest bardzo prosta i przejrzysta. 99% moich klientów radzi sobie z tym bez problemu. Jeżeli jednak oczekujesz ode mnie pomocy w tym temacie to możesz zawsze skorzystać z bezpłatnych mailowych konsultacji lub wykupić usługę mojej jednorazowej instalacji systemu w cenie 200 zł. Opcję osobistej pomocy przy instalacji oferuję dla klientów, którzy zdecydują się na 3 EA: http://bit.ly/3-EA-RAZEM

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania zapraszam do kontaktu:

Mail: profitinvestingeu (at) gmail . com lub na Skype: smug.robert lub po prostu zadzwoń +48 698 668 336 

Podejmij decyzję co do zakupu systemu już TERAZ i znajdź się w elitarnym gronie 25 użytkowników systemu! 

Obecnie pozostało jeszcze dostępnych 7 z 25 licencji:

-
Days
-
Hours
-
Minutes
-
Seconds

Licencja na 12 miesięcy płatna jednorazowo:

2 997 zł
oferta dostępna tylko do 30.09

Miesięczna opłata wynosi
249 PLN
oferta ważna tylko do
30.09

Zapłać przez PayPal:

Licencja na 24 miesiące płatna jednorazowo:

4 497 zł
oferta dostępna tylko do 30.09!

Najbardziej opłacalna opcja, tylko 187 zł miesięcznie, oferta ważna tylko do 30 września!

Zapłać przez PayPal:

Licencja na 1 miesiąc odnawiana automatycznie:

347 zł miesięcznie oferta dostępna tylko do 30.09