fbpx

Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Co dalej z indeksami i płodami rolnymi? Uważaj na zmienność!

Dodano: 22-Gru-2020

W mojej najnowszej analizie znajdziesz odpowiedź jak w najbliższym czasie mogą poruszać się indeksy takie jak: S&P500NasdaqDAXWIG20. Krótko wyjaśniam także dlaczego warto obserwować Pszenicę (Wheat), Kukurydzę (Corn) i Soję (Soybean). A na końcu pokazuję z jaką zmiennością możemy mieć do czynienia na rynkach w okresie między świątecznym.

Zapraszam do obejrzenia analizy poniżej.

Jak zawsze w analizach staram się wskazywać ciekawe instrumenty trendowe, którymi warto się interesować, ponieważ są to instrumenty z dużym potencjałem ruchu. Gra z trendem ma tą przewagę nad innymi technikami, że skupiamy się tylko na jednym kierunku ruchu instrumentu.

Jeżeli uznasz ją za wartościową, podziel się swoimi wnioskami w komentarzu pod wpisem oraz udostępnij ją innym osobom!

👉 Polski broker z usług jakiego korzystam: XTB http://bit.ly/xtb-pl

Pobierz bezpłatny E-BOOK: Jak zacząć inwestować z trendem: http://bit.ly/ebook-trend

Jeżeli chcesz zapoznać się dokładnie z moją techniką inwestowania zapraszam na moje szkolenia: Warsztat TREND TRADER, Szkolenie Indywidualne

Lub spróbować tradingu automatycznego zapoznaj się z automatami: EA OIL Trader, DAX Auto DAYTRADER, DAX Kupuj Strach

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.

 

Polub moją stronę na Facebook`u: https://www.facebook.com/ProfitInvestingEU/

Aby nie ominęło Cię żadne video w przyszłości proszę subskrybuj też mój kanał na YouTube tutaj.

Dziękuję bardzo.

Pozdrawiam

Robert Smug

Indywidualny Inwestor, MBA, Doradca Inwestycyjny (740)

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

 

Informacje przedstawione na tej stronie nie stanowią „rekomendacji inwestycyjnych”, ani „informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną” w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku). Osoby czytające treści, które są tu publikowane, podejmują decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

#trading #inwestowanie #kontrakty #indeksy #towary #trend #nasdaq #sp500 #vix #dax #wig20 #smug #pszenica #wheat #kukurydza #corn #soja #soybean