Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

🔴 Czas na korektę na indeksach? Kiedy ropa zacznie znowu drożeć? Analiza #78

Dodano: 28-Kwi-2020

Witajcie. Z tej strony Robert,

Zapraszam do obejrzenia kolejnej analizy video, w której  staram się odpowiedzieć na pytanie: Czy to już czas na korektę na indeksach? Jak zwykle omawiam najpopularniejsze indeksy takie jak: S&P500, Nasdaq, DAX, WIG20 oraz tym razem dokładniej przyglądam się nadchodzącym wydarzeniom fundamentalnym, które mogą zamieszać na rynku.

Odpowiadam także na pytanie: Kiedy ropa w końcu zacznie drożeć ? Cały czas podtrzymuje moje plany inwestycyjne względem tego instrumentu jakie omawiałem na poprzedniej analizie jaką możesz znaleźć tutaj.

Dziękuję za oglądanie i zapraszam do komentowania. Czekam ma wasze opinie odnośnie bieżącej sytuacji. Zapraszam do obejrzenia najnowszej analizy poniżej.

Jak zawsze w analizach staram się wskazywać naprawdę bardzo ciekawe instrumenty trendowe, którymi warto się interesować, ponieważ są to instrumenty z dużym potencjałem ruchu.

Gra z trendem ma tą przewagę nad innymi technikami, że skupiamy się tylko na jednym kierunku ruchu instrumentu.

Jeżeli uznasz ją za wartościową, podziel się swoimi wnioskami w komentarzu pod wpisem oraz udostępnij ją innym osobom!

Zapraszam do obejrzenia analizy poniżej.

Pobierz bezpłatny E-BOOK: Jak zacząć inwestować z trendem: http://bit.ly/ebook-trend

Jeżeli chcesz zapoznać się dokładnie z moją techniką inwestowania lub spróbować tradingu automatycznego zapraszam na moją stronę tutaj: http://bit.ly/warsztaty-i-automaty

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.

======================

Instrumenty które pokazuje na video znajdziesz u 3 brokerów z usług, których korzystam:

  1. IC Markets:  http://bit.ly/ic-markets-ecn
  2. XTB: http://bit.ly/xtb-polski-broker
  3. AMPGlobal: broker oferujący dostęp do prawdziwych kontaktów futures i wolumen rzeczywistego: http://bit.ly/AMP-Global

Polub moją stronę na Facebook`u: https://www.facebook.com/ProfitInvestingEU/

Aby nie ominęło Cię żadne video w przyszłości proszę zapisz się na moją listę mailingową na dole strony oraz subskrybuj też mój kanał na YouTube tutaj.

Dziękuję bardzo.

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA, Doradca Inwestycyjny (740)

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

 

Informacje przedstawione na tej stronie nie stanowią „rekomendacji inwestycyjnych”, ani „informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną” w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku). Osoby czytające treści, które są tu publikowane, podejmują decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.