Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Kiedy zarabiamy inwestując, obojętnie na jakim rynku? Gra z trendem! #1

Dodano: 26-Sty-2018

Kiedy zarabiamy inwestując, obojętnie na jakim rynku? Gra z trendem! #1

Dzień dobry,

Dziś przygotowałem pierwsze z serii Video, w którym postaram się wytłumaczyć kiedy zarabiamy inwestując na rynkach finansowych. Zasady jakie przedstawiam są uniwersalne i mają zastosowanie na dowolnej grupie instrumentów (akcje, kontrakty futures, towary, waluty). W pierwszym Video postanowiłem zacząć od podstaw. Jeżeli jesteś początkującą osobą na rynku albo inwestujesz już jakiś czas i nadal nie masz efektów to to Video MUSISZ zobaczyć!

Już wkrótce powstaną kolejne firmy z tej serii. wyjaśniające czym jest inwestowaniem w trendzie oraz kiedy najczęściej zarabiamy i tracimy. Jeżeli jest coś szczególnego o czym chciałbyś abym opowiedział w tych filmach to proszę daj mi znać w komentarzach poniżej lub wiadomości email.  Masz jakieś pytania to pisz lub dzwoń. 

Aby nie ominęło Cię żadne video w przyszłości proszę zapisz się na moją listę mailingową.  Link znajdziesz tutaj. Oraz polub moją stronę na Facebook`u tutaj oraz subskrybuj mój kanał na YouTube tutaj. Dziękuję.

Zapraszam serdecznie do oglądania:

=====

Szkolenia indywidualne, warsztaty oraz moje automaty: http://bit.ly/szkolenia-ea

Otwórz konto u jednego z brokerów jakich polecam:

  1. XM: www.xm.com/pl 
  2. XTB: www.xtb.pl
  3. AvaTrade: www.avatrade.pl
  4. IC Markets: www.icmarkets.com
  5. Tickmill: www.tickmill.com/pl 

Więcej na ich temat przeczytasz tutaj.

Pozdrawiam

Robert Smug

Trader, Inwestor, MBA

Masz pytania dzwoń: +48 698 668 336

PS.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami o moich wpisach, webinarach i systemach, kliknij poniżej i zapisz się na listę.