Pokazuję jak skutecznie inwestować na rynkach finansowych. Pozdrawiam Robert Smug.

pl en

Aktualizacja: Tylko do czwartku jeden miesiąc Trading Club`u gratis plus zapis webinaru!

Dodano: 17-Kwi-2019

Witajcie moi drodzy!

Dziękuję wszystkim uczestnikom wczorajszego webinaru i mam też dobrą wiadomość dla tych, którzy nie mogli go obejrzeć.
Po ocenach jakie otrzymałem i komentarzach zdecydowana większość osób była zadowolona z uczestnictwa w spotkaniu.
Pokazałem na nim m.in kilka swoich obecnych pozycji i myślę, że przekazałem dawkę solidnej wiedzy na początek związanej z inwestowaniem z trendem!

Zapis webinaru będzie dostępny do 5 maja pod tym linkiem:
https://robertsmug.lpages.co/warsztat-trend-trader-oraz-the-trading-club/

Tymczasem pod tym samym linkiem możecie zapoznać się z moją propozycją drugiej edycji warsztatu Trend Trader. Warsztat jest dla wszystkich, którzy chcieliby poznać mój sposób inwestowania z trendem od podstaw oraz zdobyć dawkę solidnej wiedzy i nauczyć się grać ta techniką. Ze swojej strony gwarantuję całkowitą transparentność!
Oprócz wiedzy istotną częścią tego warsztatu jest obserwowanie tego jak inwestuję na bieżąco, od momentu wyboru instrumentów, składania zleceń poprzez zamykanie pozycji! Każdy może śledzić to co robią bez obawy, że coś przegapi albo mu ucieknie! Taki sposób nauki gwarantuje Ci, że jesteś w stanie nauczyć się grać tak jak ja.

W tej edycji warsztat w wersji podstawowej trwa 4 miesiące, ale dla wszystkich osób, które zdecydują się na niego zapisać do 25.04 (czwartek) do 20.00 oferuję 1 miesiąc dostępu do śledzenia moich zagrań GRATIS, wartość tego bonusu wynosi obecnie 249 PLN. W tej wersji warsztat będzie trwał aż 5 miesięcy!

Przygotowałem też specjalną ofertę dla moich byłych i obecnych klientów, czyli osób, które nabyły coś ode mnie w przeszłości!
https://robertsmug.lpages.co/warsztat-trend-trader-oraz-the-trading-club/

Zapraszam do zapoznania się z moją propozycją! Jak masz jakieś pytania to pisz lub dzwoń!

Pozdrawiam
Robert Smug
+48 698 668 336